[Lubelskie] Polichna

Ciekawe przykłady oswietlenia w poszczególnych województwach oraz ich miasteczkach i wsiach

[Lubelskie] Polichna

Postprzez JeD » 27 kwietnia 2013, 21:56

Wieś która znajduję się w Województwie Lubelskim, a w Powiecie Kraśnik, mieszka w niej 1700 osób. Kiedyś ta wieś obfitywała w klasyki sodowe, niestety spóźniłem się :
Neon lubi Boyeny, to mu dedykuje: ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A Tak to wyglądało do niedawna:
http://maps.google.pl/maps?saddr=Trasa+ ... v&t=m&z=14
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [Lubelskie] Polichna

Postprzez neon44 » 27 kwietnia 2013, 22:09

Dziekuję za dedykację :) i bardzo się cieszę, że te rdzewiejące gruchoty zostały zamienione na bardzo dobre oprawy jakimi są ES-SYSTEM Boyen. Te oprawy spokojnie powiszą 20 lat no chyba, że wcześniej na wieś zawita rewolucja LEDowa
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: [Lubelskie] Polichna

Postprzez elektryk » 28 kwietnia 2013, 07:53

O cholera jasna :!: Tam było mnóstwo łych, trumniaków i kilka OURW... Ciekawe czy na bocznych drogach też wymienili trumniaki. Mam tam ok. 10 km więc muszę wybrać się na sąsiednie miejscowości Szastarka i Blinów, gdzie w klasykach są WLSP podobnie jak w sąsiednich gminach
Elektromonter PE
Avatar użytkownika
elektryk
 
Posty: 3984
Zdjęcia: 1295
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 12:57
Lokalizacja: lubelskie

Re: [Lubelskie] Polichna

Postprzez JeD » 28 kwietnia 2013, 10:32

elektryk napisał(a):O cholera jasna :!: Tam było mnóstwo łych, trumniaków i kilka OURW... Ciekawe czy na bocznych drogach też wymienili trumniaki. Mam tam ok. 10 km więc muszę wybrać się na sąsiednie miejscowości Szastarka i Blinów, gdzie w klasykach są WLSP podobnie jak w sąsiednich gminach

Chciałem to sfocić, bo przeczuwałem że się spóźnię , dlatego jechałem 2 trasami, niestety już było za późno, na bocznej drodze zauważyłem kawałek gdzie co na drugim słupie jest Sellenium, a reszta opraw na tej bocznej to łyżki i trumny, także na początku wsi, wisi jedna-dwie trumienki od strony Modliborzyc.
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [Lubelskie] Polichna

Postprzez Paweł » 28 kwietnia 2013, 21:00

No proszę, Boyeny w lubelskiej wsi :o :) Ale powinni wymienić i zamontować przy okazji modernizacji optymalne wysięgniki :evil:
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Lubelskie] Polichna

Postprzez famabud » 29 kwietnia 2013, 13:34

Widzę, że w modernizacji ocalał Selenium, ciekawie wygląda wśród Boyenów. ;)
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9296
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Regiony polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości