[Lubelskie] Ożarów

Ciekawe przykłady oswietlenia w poszczególnych województwach oraz ich miasteczkach i wsiach

[Lubelskie] Ożarów

Postprzez JeD » 25 lipca 2015, 22:31

Ożarów- wieś położona w Powiecie Lubelskim, gminie Garbów. Postanowiłem zaprezentować wam to w oddzielnym wątku. Oświetlenie tej wsi jest dość zóżnicowane :lol: W jednej część zdezelowane martwe trumny, w drugiej nowe aluminiaki z seleniumami MH. Tak, z seleniumami MH! HCI-TT 100W. :) :) :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Druga część wsi. Udokumentowałem to ''oświetlenie'' bo może tam też powstanie coś nowego:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [Lubelskie] Ożarów

Postprzez lumix26 » 26 lipca 2015, 08:44

a tam gdzie nie ma nowego oświetlenia cześć tych trumienek działa czy całkowicie odłączyli linie :?:
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Avatar użytkownika
lumix26
 
Posty: 9282
Zdjęcia: 3827
Dołączył(a): 23 stycznia 2012, 20:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [Lubelskie] Ożarów

Postprzez famabud » 26 lipca 2015, 10:58

Szkopuł tkwi w tym że to nie selelnium a Astraroad. Realizacja bardzo podobna do tej w podlubelskiej Dąbrowicy.
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9296
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin

Re: [Lubelskie] Ożarów

Postprzez JeD » 26 lipca 2015, 12:35

Lumix, te LRF które zostały są stare i zniszczone. Nic tam nie świeciło od lat podejrzewam że odłączona. Dzięki Michał zawsze mi się myli ta święta trójca ;)
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [Lubelskie] Ożarów

Postprzez famabud » 26 lipca 2015, 14:10

XXXJeDXXXX napisał(a):Lumix, te LRF które zostały są stare i zniszczone. Nic tam nie świeciło od lat podejrzewam że odłączona. Dzięki Michał zawsze mi się myli ta święta trójca ;)

Święta trójca? :mrgreen: Dwie podobne oprawy to Selenium i Astraroad (dawniej SHZ100, Lena przejęła Luxmat). ;)
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9296
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Regiony polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości