Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Dyskusje na temat fabryk produkujących oprawy, procesów produkcji, technologiach i tp

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez swietlik » 27 czerwca 2009, 21:07

:arrow: leon0785
Na necie jest sklep Mesko-AGD. Czy on fizycznie istnieje w Skarżysku i czy można sobie tam kupić oprawy, klosze itp :?:
Zakład Energetyczny Poznań
Rejon Najwyższych Napięć
Avatar użytkownika
swietlik
 
Posty: 3012
Zdjęcia: 83
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 14:04
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez leon0785 » 27 czerwca 2009, 21:51

Co do tego czy istnieje tam sklep firmowy nie jestem pewien nie chce cie wprowadzać w błąd też zaglądam na strone mesko agd i sie dziwie gdzie jest ten sklep gdzie są te nowe oprawy czy oni to sprzedają i czy wogóle produkują. W Skarżysku zawsze było tak że jak np jakiś pijak strącił słup autem to zakładało sie nową oprawe mesko a od paru lat juz tak nie jest ostatnią nową oprawe mesko zamontowaną na słupie widziałem w okolicach 2004.Ogólnie to mam więcej wątpliwości np na forum jest napisane że OZS-70 to klasyk tym czasem na stronce meska jest wymieniany wśród produktów. Więc albo rzeczywiście produkują oprawy albo dane na stronie meska są nieaktualne co by oznaczało że nie produkują już żadnych opraw i to od paru lat!!! Na pewno i to na 100% znajduje sie tam siedziba mesko agd(bo na budynku jest tablica i napis mesko agd)i zdjęcia budynków które sa umieszczone na stronie internetowej zgadzają sie ze stanem rzeczywistym. Jest to niewielki żółty budynek mieszczący sie na ulicy Asfaltowej w Skarżysku ostatni raz byłem przy nim w maju tego roku i stał jeszcze przyznam sie że nawet szukałem gdzie jest ten sklep firmowy ale nigdzie na budynku ani w pobliżu nie pisało że znajduje sie tam jakiś sklep. ZA DUŻO TYCH WĄTPLIWOŚCI !!! niestety nie ma mnie teraz w skarżysku i rzadko teraz tam bywam. Ale powinienem tam być za jakieś 2 tygodnie więc pozostaje mi tylko jedno pojechać tam wejść do środka i sie zapytać ich czy wogóle oferują jeszcze jakieś oprawy i części do nich.
leon0785
 

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez swietlik » 27 czerwca 2009, 22:10

leon0785 napisał(a):.Ogólnie to mam więcej wątpliwości np na forum jest napisane że OZS-70 to klasyk tym czasem na stronce meska jest wymieniany wśród produktów.

Raczej oprawy oferowane na stronie Mesko AGD pochodzą z zapasów magazynowy. Nie chce mi się wierzyć żeby pojedyńcze sztuki były jeszcze produkowane.
Zakład Energetyczny Poznań
Rejon Najwyższych Napięć
Avatar użytkownika
swietlik
 
Posty: 3012
Zdjęcia: 83
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 14:04
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez leon0785 » 27 czerwca 2009, 22:17

Też tak sądze i zgadzam sie z tobą w 100% powiem więcej obserwując to co stało z zakładami metalowymi mesko i jak dzisiaj wyglądają smiem twierdzić że oni juz nieprodukują wcale ŻADNYCH OPRAW tylko wyprzedają to co mają na magazynie tyczy sie to zrówno OZS-70 jak i OZS-100 czy 150. Postaram sie to sprawdzić dogłębnie i rzucić na forum. Przynajmniej będziemy mieli pewność czy wszytkie oprawy mesko to już klasyki czy nie.
leon0785
 

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez wojtek0423 » 27 czerwca 2009, 22:41

Ja również jestem ze Skarżyska więc sprawdzimy z kolegą leonem co dokładnie się tam dzieje. Przy okazji wrzucimy jakieś nowe zdjęcia pozostałości po MESKO.
Avatar użytkownika
wojtek0423
 
Posty: 148
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 26 czerwca 2009, 06:42
Lokalizacja: TSK/KR

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez leon0785 » 27 czerwca 2009, 22:44

wojtek0423 napisał(a):Ja również jestem ze Skarżyska więc sprawdzimy z kolegą leonem co dokładnie się tam dzieje. Przy okazji wrzucimy jakieś nowe zdjęcia pozostałości po MESKO.

Dokładnie tak zrobimy kolego Wojtek postaramy sie ukazać co naprawde dzieje sie z mesko i jak obecnie wygląda ten zakład :)
leon0785
 

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez Whites86 » 28 czerwca 2009, 12:34

ok zatem czekamy na bogatą fotorelacje :mrgreen:
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez CDM » 28 czerwca 2009, 13:55

Panowie, zorientujcie się, bo chciałem sobie kupić OZF-a ;)
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez swietlik » 28 czerwca 2009, 15:16

wojtek0423 napisał(a):Ja również jestem ze Skarżyska więc sprawdzimy z kolegą leonem co dokładnie się tam dzieje. Przy okazji wrzucimy jakieś nowe zdjęcia pozostałości po MESKO.

Dobrze się tam rozglądajcie :mrgreen: Może znajdziecie części do opraw ;) Też czekam na zdjęcia :!:
Zakład Energetyczny Poznań
Rejon Najwyższych Napięć
Avatar użytkownika
swietlik
 
Posty: 3012
Zdjęcia: 83
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 14:04
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez wojtek0423 » 29 czerwca 2009, 10:26

Pełną fotorelację postaramy się przedstawić dopiero we wrześniu.
Avatar użytkownika
wojtek0423
 
Posty: 148
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 26 czerwca 2009, 06:42
Lokalizacja: TSK/KR

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Producenci opraw oświetleniowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości