Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Dyskusje na temat fabryk produkujących oprawy, procesów produkcji, technologiach i tp

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez leon0785 » 7 września 2009, 20:42

Jest wrzesień więc pora rozpocząć obiecaną fotorelacje ze Skarżyska-Kamiennej z Zakładów Metalowych Mesko. Na początek dawny biurowec w którym kiedyś znajdowało się kierownictwo a dziś ma w nim siedzibe Skarżyska strefa ekonomiczna obiekt znajduje się na ul. Legionów a za nim rozciągają się hale i budynki dawnych zakładów metalowych Z-1 (i kilku innych wydziałów). Nie wiem czy zdjęcia będą działały nigdy wcześniej nie wklejałem robię :) to pierwszy raz z góry przepraszam jeśli coś będzie nie tak.

Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano 9 września 2009, 13:12 przez leon0785, łącznie edytowano 1 raz
leon0785
 

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez neon44 » 7 września 2009, 20:50

:arrow: leon0785 doskonałe zdjęcia. Prosimy o więcej :mrgreen:
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11125
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez leon0785 » 7 września 2009, 20:54

Teraz hale i budynki Mesko Z-1 przy ul. Legionów w części z nich dalej funkcjonują zakłady mesko w części prywatne firmy a reszta niszczeje jest demolowana i rozkradana przez szabrowników
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
leon0785
 

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez leon0785 » 7 września 2009, 20:58

A teraz mała panorama Skarżyska którą zobaczyłem podczas robienia fot na Z-1 i poligon na którym testowano daniej amunicje znajduje się na peryferiach miasta
Obrazek
Obrazek
leon0785
 

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez neon44 » 7 września 2009, 20:59

Leon jesteś moim guru zdjęciowym :) Fantastyczne
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11125
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez leon0785 » 7 września 2009, 21:07

A teraz Ide wrzrucać na fotosika to co nas najbardziej interesuje czyli Z-3 czyli dzisiejsze Mesko AGD nie wiem czy dziś zdąże je wrzucić na forum a jak nie to będą jutro. :)
leon0785
 

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez leon0785 » 7 września 2009, 21:15

Te dwa budynki, które teraz prezentuje znajdują sie co prawda na Z-1 przy ul. Legionów ale to w tym budynku znajduje się odlewnia należąca do Mesko AGD. Odlewane są tu OZS-y podstawy do OZPR-ów, OZF-ów i plastikowe podstawy do OZP. odlewane są tu także metalowe elementy kosiarek do trawy. Na odlewni pracuje bardzo mało osób trzy może cztery wiem to z pewnego źródła ;)
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 7 września 2009, 23:44 przez leon0785, łącznie edytowano 3 razy
leon0785
 

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez leon0785 » 7 września 2009, 21:44

A teraz przedstawiam dawny nieistniejący wydział Z-3 znajdujący się przy ulicy Asfaltowej. Na Terenie dawnego Z-3 znajduje sie Mesko AGD a dokładnie zajmują dwa budynki. Najpierw ogólne zdjęcia przedtsawiąjące Z-3 większość budynków to ruina tylko w kilku działają jakieś firmy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
leon0785
 

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez leon0785 » 7 września 2009, 21:53

Na koniec przedstawiam samo Mesko AGD. W żółtym budynku znajduję się kierownictwo biały to hala montażowa + budynek odlewni znajdujący się na dawnym Z-1 czyli przy ulicy Legionów. obecnie w Mesko AGD pracuje + - 40 osób. Większość w biurze.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
leon0785
 

Re: Czy Mesko przestanie być producentem opraw ?

Postprzez leon0785 » 7 września 2009, 22:11

Były pytania odnośnie części zamiennych i produktów. Więc odpowiadam. Sklepu jako takiego normalnego z półkami i panią ekspedientką nie ma :D ale można iść do działu sprzedaży, który mieści się w tym żóltym budynku i kupić wszystko co Mesko AGD oferuje. Ja za nieco ponad 20zł kupiłem sobie nowiutkie uszczelki do OZPR-a. W dziale sprzedaży wystawią fakturę a potem do kasy i na hale montażową po odbiór zakupionej rzeczy, można także przez internet ten sklep internetowy to nie jest ściema to co tam jest te produkty można zakupić a następnie wysyłają do klienta.
Na koniec dodam, że w obecnej chwili z oprawami jest krucho co zresztą widać na ulicach specjlizują sie w kosiarkach do trawy. Produkują je cały czas ale to są małe ilości w porównaniu z tym, co kiedyś było. Zresztą na moich zdjęciach widać ulice Asfaltową przed samym zakładem AGD oświetlają ją oprawy Elgo Leda :(
leon0785
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Producenci opraw oświetleniowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości