Filmy z YouTube na forum

Wszystkie sprawy organizacyjne i techniczne forum a także skargi wnioski i inne uwagi do adminów

Filmy z YouTube na forum

Postprzez Luk » 19 lutego 2019, 11:02

Mam pytanie do KaszeLa - jak zrobiłeś, że filmy z YT bezpośrednio wyświetlają się na forum po wpisaniu komendy [youtube][/youtube] ?
Tak jak np. w tym temacie - viewtopic.php?f=27&t=2241&start=960

Ta opcja była od nowości w tej wersji forum, czy dopiero później coś zmieniłeś w kodzie/opcjach :?:
Bo ja mam forum oparte na modyfikacji Przema, a też chciałbym, żeby filmy z YT wyświetlały się bezpośrednio na moim forum.
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: Filmy z YouTube na forum

Postprzez JeD » 19 lutego 2019, 13:00

Luk napisał(a):Mam pytanie do KaszeLa - jak zrobiłeś, że filmy z YT bezpośrednio wyświetlają się na forum po wpisaniu komendy [youtube][/youtube] ?
Tak jak np. w tym temacie - viewtopic.php?f=27&t=2241&start=960

Ta opcja była od nowości w tej wersji forum, czy dopiero później coś zmieniłeś w kodzie/opcjach :?:
Bo ja mam forum oparte na modyfikacji Przema, a też chciałbym, żeby filmy z YT wyświetlały się bezpośrednio na moim forum.


Jakie masz forum? :)
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Filmy z YouTube na forum

Postprzez Luk » 19 lutego 2019, 13:59

Na PW Ci napisałem :)
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice


Powrót do Klub Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości