Najaktywniejszy użytkownik

Wszystkie sprawy organizacyjne i techniczne forum a także skargi wnioski i inne uwagi do adminów

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez JeD » 28 grudnia 2012, 18:30

Whites86 napisał(a):
XXXJeDXXXX napisał(a):Oj szybko coś to wszystko leci jestem tutaj 9 miesięcy i zrobiłem od połowy kwietnia 2500 zdjęć o tematyce oświetleniowej z prawie 2-miesięczną przerwą, mam coraz większą kolekcję lampek, napisałem 1250 postów, fajnie tu zwami ,lecz coraz mniej już focę z powodu braku materiałów, na wiosnę zasypie was nowymi fotkami. Niestety zauważyłem też że pojawia się coraz mniej fotek, coraz mniej się komentuje zdjęcia...nie wiem czemu tak się dzieje...ale zaczyna mi się nie podobać :(

dam ci jedną rade rob fotki opraw z kilku perspektyw, np. zbliżenie potem dalszy plan, zdjęcie z boku pod nią , urozmaicaj to jakoś nie foć na ilość tylko na jakość ;) nauczyles się robic fotki praktycznie tylko z jednego ujęcia ;) popatrz na foty OZSów w Nałęczowie, wszystko sfociles praktycznie tak samo ;) nawet nie zmieniles kąta, podchodziles do każdej po kolei i to samo foto z tej samej perspektywy ;) jeden taki post można skomentować, każdy kolejny z takimi fotami praktycznie niczym się nie rozni :roll:


Robiłem tak do pewnego czasu, dzisiaj zrobiłem coś innego myślałem że ktoś to zauważy, lecz nie zauważył...więc ja już nie łapie :roll:
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7291
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez Whites86 » 28 grudnia 2012, 18:32

XXXJeDXXXX napisał(a):
Robiłem tak do pewnego czasu, dzisiaj zrobiłem coś innego myślałem że ktoś to zauważy, lecz nie zauważył...więc ja już nie łapie :roll:

myślisz ze zaraz po wstawieniu fotek będzie wielki odzew po paru minutach ? nieraz trzeba dzień lub tydzień poczekać by ktoś to zauważył, nieraz nawet nikt tego nieskomentuje , nieraz nawstawialem fotek i obeszlo to bez echa, ale się o to nieobrazam bo nie ma obowiązku tego komentować ;) nie mogę nikogo do tego zmuszać, rob dobre fotki a ludzie to docenią ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez JeD » 28 grudnia 2012, 18:39

Whites86 napisał(a):
XXXJeDXXXX napisał(a):
Robiłem tak do pewnego czasu, dzisiaj zrobiłem coś innego myślałem że ktoś to zauważy, lecz nie zauważył...więc ja już nie łapie :roll:

myślisz ze zaraz po wstawieniu fotek będzie wielki odzew po paru minutach ? nieraz trzeba dzień lub tydzień poczekać by ktoś to zauważył, nieraz nawet nikt tego nieskomentuje , nieraz nawstawialem fotek i obeszlo to bez echa, ale się o to nieobrazam bo nie ma obowiązku tego komentować ;) nie mogę nikogo do tego zmuszać, rob dobre fotki a ludzie to docenią ;)


Może ja robię złe fotki?, nie wiem niestety łatwo się zniechęcam myśle że są dobrej jakości, ale co ja porównuje kiedyś i tak robiłem takie G*** że nawet ja na to nie chce patrzeć, nie nie obrażam się powiedziałem ogólnie, że jest wszystkiego coraz mniej...praktycznie to foty pojawiają się w dużych nakładach Lumix-a, Lampki, Falcona, i nocne Trójmiejskiego, nawet jeżeli robię złe fotki bo robię sprzętem z niższej półki to mi powiedźcie to nie będe robił i niebęde śmiecił...
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7291
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez Whites86 » 28 grudnia 2012, 18:47

XXXJeDXXXX napisał(a):
Whites86 napisał(a):
XXXJeDXXXX napisał(a):
Robiłem tak do pewnego czasu, dzisiaj zrobiłem coś innego myślałem że ktoś to zauważy, lecz nie zauważył...więc ja już nie łapie :roll:

myślisz ze zaraz po wstawieniu fotek będzie wielki odzew po paru minutach ? nieraz trzeba dzień lub tydzień poczekać by ktoś to zauważył, nieraz nawet nikt tego nieskomentuje , nieraz nawstawialem fotek i obeszlo to bez echa, ale się o to nieobrazam bo nie ma obowiązku tego komentować ;) nie mogę nikogo do tego zmuszać, rob dobre fotki a ludzie to docenią ;)


Może ja robię złe fotki?, nie wiem niestety łatwo się zniechęcam myśle że są dobrej jakości, ale co ja porównuje kiedyś i tak robiłem takie G*** że nawet ja na to nie chce patrzeć, nie nie obrażam się powiedziałem ogólnie, że jest wszystkiego coraz mniej...praktycznie to foty pojawiają się w dużych nakładach Lumix-a, Lampki, Falcona, i nocne Trójmiejskiego, nawet jeżeli robię złe fotki bo robię sprzętem z niższej półki to mi powiedźcie to nie będe robił i niebęde śmiecił...

niepowiedzialem ze robisz zle fotki , może sa trochę niedopracowane ale nie sa złe ;) jakosciowo są OK , ja sam na początku tez dawałem taka lipe ze az wstyd :roll: nie od razu Rzym zbudowano ;) Ty robisz jakościowo dobre fotki, popracuj jeszcze nad dalszym planem skupiaj się nie tylko na oprawach a wszystko będzie git ;)|
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez famabud » 28 grudnia 2012, 19:02

Jed Twoje fotki są naprawdę dobre, nie tak dawno zacząłeś przygodę z foceniem opraw więc siłą rzeczy nie są to doskonałe obrazki, ale naprawdę są OK więc nie zniechęcaj się i rób je dalej ;) , a pan Whites dobrze prawi i się pod nim podpisuję. :mrgreen:
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9300
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez lumix26 » 28 grudnia 2012, 19:34

Jędrek z tego co mi wiadomo to nikt nie napisał że Twoje fotki są do kitu one są dobre jakościowo i są coraz lepsze - wiadomo jedne wyjdą lepsze drugie gorsze duże znaczenie ma też pogoda.Nie przejmuj się tym że ktoś nie skomentuje twoich fotek.Nie załamuj się i rób to co lubisz czyli foć oprawy bo to twoja pasja.Popieram to co pisał Whites urozmaicać zdjęcia czyli robić zdjęcia różnego kąta - żeby jak najmniej robić to samo ujęcie z zoomem , czyli trochę pobawić się z fotografowaniem.A i jeszcze dobra rada nie przejmuj się tym że ludzie na Ciebie będą gapić , też tak mam na co dzień i mam to gdzieś :)
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Avatar użytkownika
lumix26
 
Posty: 9291
Zdjęcia: 3827
Dołączył(a): 23 stycznia 2012, 20:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez JeD » 28 grudnia 2012, 19:38

lumix26 napisał(a):Jędrek z tego co mi wiadomo to nikt nie napisał że Twoje fotki są do kitu one są dobre jakościowo i są coraz lepsze - wiadomo jedne wyjdą lepsze drugie gorsze duże znaczenie ma też pogoda.Nie przejmuj się tym że ktoś nie skomentuje twoich fotek.Nie załamuj się i rób to co lubisz czyli foć oprawy bo to twoja pasja.Popieram to co pisał Whites urozmaicać zdjęcia czyli robić zdjęcia różnego kąta - żeby jak najmniej robić to samo ujęcie z zoomem , czyli trochę pobawić się z fotografowaniem.A i jeszcze dobra rada nie przejmuj się tym że ludzie na Ciebie będą gapić , też tak mam na co dzień i mam to gdzieś :)

Akurat jak ktoś się na mnie gapi, to mam w nosie, już nabyłem takiego lekceważenia jak w sam środek lata w samym środku nałęczowa fociłem strady, a było tyle osób :)
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7291
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez Luk » 28 grudnia 2012, 20:01

A jakie ja robiłem zdjęcia? (Piszę robiłem bo obecnie na razie nie robię zdjęć) ;)

Ostatnio chyba najlepiej mi wychodzą zdjęcia nocne, np. zobaczcie tutaj -
viewtopic.php?f=35&t=272&start=1130

moje zdjęcia są tam między postami Trójmiejskiego i Pawła
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5944
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez Whites86 » 28 grudnia 2012, 20:09

twoje nocne jakosciowo sa super
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez Luk » 28 grudnia 2012, 20:12

Ale dzienne też chyba robię niezłe zdjęcia. Najwięcej zdjęć na forum dawałem w 2008 i w 2009 roku. Ale postaram się od przyszłego roku poprawić ;) Zamierzam też kupić w marcu nowy kompaktowy aparat.
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5944
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość