Sprawa naszego młodego kolegi OUSFa

Wszystkie sprawy organizacyjne i techniczne forum a także skargi wnioski i inne uwagi do adminów

Re: Sprawa naszego młodego kolegi OUSFa

Postprzez wyolon » 12 kwietnia 2017, 23:26

/
Ostatnio edytowano 20 grudnia 2017, 22:16 przez wyolon, łącznie edytowano 3 razy
wyolon
 

Re: Sprawa naszego młodego kolegi OUSFa

Postprzez trojmiejski » 12 kwietnia 2017, 23:40

W porównaniu do miłośników szczurów których jakiś czas temu pożegnaliśmy, to kolega OUSF przynajmniej się stara i nawet jeśli czasem palnie głupotę, to nie zaczyna siać wulgaryzmami itd.... Jestem za odblokowaniem.
Avatar użytkownika
trojmiejski
 
Posty: 10940
Zdjęcia: 3344
Dołączył(a): 23 października 2011, 23:33

Re: Sprawa naszego młodego kolegi OUSFa

Postprzez OUKS340 » 12 kwietnia 2017, 23:56

Tak szczerze mówiąc to OUSF trochę przypomina mnie z wczesnej młodości :oops: :oops: Tyle,że wtedy nie było powszechnego dostępu do internetu a o forum to chyba nikt nawet nie marzył. Ile ja namęczyłem pracowników jednej z hurtowni elektrycznej :lol: . I dalej mieli cierpliwość :? Teraz jak się spotykamy to jest się z czego pośmiać. A nasze forum oczywiście im zaprezentowałem.
Ja też jestem za odblokowaniem OUSFa
OUKS340
 
Posty: 1922
Zdjęcia: 119
Dołączył(a): 4 kwietnia 2008, 11:31

Re: Sprawa naszego młodego kolegi OUSFa

Postprzez MercuryFenix » 13 kwietnia 2017, 11:17

Mnie ogarnął solidny kopniak jakim była moderacja postów. Jeśli co 10 jego post zostanie zaakceptowany to może skuma co może, a czego nie.
W międzyczasie moderacja postów byłaby dobrym wyjściem. Co do LR... Skoro jemu się "udało" je zamówić to tak samo może to zrobić każdy z nas.
Takimi pogróżkami jednak stawił się w bardzo negatywnym świetle i po takiej akcji część użytkowników forum zapewne nie odbierze już go nigdy na poważnie.
Pasja czyni nas wyjątkowymi
Avatar użytkownika
MercuryFenix
 
Posty: 2214
Zdjęcia: 16
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, 20:25
Lokalizacja: Mikołów/WLKP

Re: Sprawa naszego młodego kolegi OUSFa

Postprzez KaszeL » 13 kwietnia 2017, 13:50

To może ja rozwieje pewne wątpliwości. Oczywiście Paweł (OUSF) nie może zablokować zamówienia tych lampek. Każdy może takie zamówieni złożyć i firma pewnie je zrealizuje. Mi chodziło tylko o wyłącznie o wydźwięk samego postawienia sprawy w taki sposób. Skoro mnie blokujecie, to ja spróbuję wam zablokować zamówienie - abstrahując od tego czy może to zrobić czy nie. Takie zachowanie uważam za zwyczajnie nie fair w stosunku do nas.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Sprawa naszego młodego kolegi OUSFa

Postprzez MercuryFenix » 13 kwietnia 2017, 21:13

Więc ogólnie to chyba jasne.
Jak dla mnie jedyna szansa to moderacja, ale to też zabijanie czasu adminom na czytanie niekiedy wręcz żenujących postów. Ja dostałem szansę-niebywale to doceniam i dziękuję. Ale myślę że takie sprawy powinny być załatwione w gronie moderatorów i administratorów bo może i OUSF ma jakąś składnię ale w jego wypowiedziach 3/4 nie ma sensu.
Pasja czyni nas wyjątkowymi
Avatar użytkownika
MercuryFenix
 
Posty: 2214
Zdjęcia: 16
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, 20:25
Lokalizacja: Mikołów/WLKP

Re: Sprawa naszego młodego kolegi OUSFa

Postprzez lukaszlbn » 15 kwietnia 2017, 22:39

Również muszę zabrać głos w sprawie kol. Pawła. Miałem okazję z nim popisać o lampach, pomogłem mu z ustaleniem kontaktu do pewnej osoby także, dla mnie jest równym gościem. Każdy był młody, i ciśnie się na język stwierdzenie (mam nadzieję, że się nie narażę) "Zapomniał wół jak cielęciem był". Może i skomentuje coś nie taktownie, może i wypytuje, ale Panowie - kto z Nas taki nie był? tylko jak kolega wyżej napisał w którymś poście, wtedy nie było internetu tak dostępnego, i nie pisaliśmy na forach tak często o ile w ogóle. Także jak pozostali przyłączam się do zdania - Odblokować Pawła. Popieram te słowa moją osobistą prośbą by to zrobić. Paweł ma nie przeciętną wiedzę, za co należy się mu ukłon w jego stronę. Pokażcie mi chłopaka 13/14 lat który pojmuje zagadnienia techniczne tak podobnie jak on? Owszem są wyjątki, ale generalnie w większości przypadków zainteresowania 14 latków to "gdzie się zjarać, napić, i wypalić szluga za darmo". Pozdrawiam Łukasz
Avatar użytkownika
lukaszlbn
 
Posty: 111
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 18 listopada 2013, 22:56
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia strona

Powrót do Klub Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości