Najaktywniejszy użytkownik

Wszystkie sprawy organizacyjne i techniczne forum a także skargi wnioski i inne uwagi do adminów

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez neon44 » 23 grudnia 2014, 21:12

lumix26 napisał(a):to wiesz nie mniej jednak brakuje mi motywacji do fotografowania może gdybym miał kogoś u siebie co by mnie wyciągał na tą przygodę i wspierał by mnie a tak jestem sam i pasja z dnia na dzień bardzo maleje


Może u siebie nie masz, a my to co :!: :?:

lumix26 napisał(a):jak również nie układa mi się w życiu tak jak bym chciał.
Może przyjdzie taki dzień gdzie obsypię fajnymi fotkami - musicie być cierpliwi - ile to potrwa nie wiem


Jak Cię kobita rzuciła znajdź inną lepszą, a jak praca ci nie odpowiada znajdź lepszą. Ja zawsze śledzę Twoje zdjęcia, może nie zawsze komentuje, lecz zawsze oglądam. Zdjęcia rozbitych rtęciówek świecących w starych oprawach to po prostu fotograficzna poezja, powiem, że to wręcz praca fotografika, a nie fotografa. Czekamy na poprawę humoru. Jak wy wszyscy sobie dacie spokój to i ja będę musiał zgasić światło :lol: :mrgreen: :roll: ;)
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11125
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez latarnik » 23 grudnia 2014, 21:35

Kolego Lumix26, robisz tak profesjonalne fotografie takim pięknym motywom! :D Nie kończ proszę z oświetleniową pasją! :(

Ja oświetlenie wyładowcze (i nie tylko) lubię od dziecka i nie ma takiej opcji żeby się to zmieniło. :twisted:
latarnik
 
Posty: 997
Zdjęcia: 82
Dołączył(a): 19 sierpnia 2012, 19:46

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez lumix26 » 23 grudnia 2014, 23:59

Chłopaki odchodzić nie odchodzę tak więc spokojnie :)
Muszę zrobić coś co nie zrobiłem dawno temu
a do sesji fotograficznej po prostu potrzebuje czasu i myślę że taka przerwa dobrze mi zrobi by móc powrócić do tego ;)
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Avatar użytkownika
lumix26
 
Posty: 9281
Zdjęcia: 3827
Dołączył(a): 23 stycznia 2012, 20:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez Paweł » 25 grudnia 2014, 19:43

Lumix, mam nadzieję, że to tylko chwilowe zmęczenie tematem i bierzesz ponownie do niego energii :) Jako jedyny przedstawiciel Bydzi robiący rewelacyjne zdjęcia masz przecież do wykonania następujące zadanie: fotorelacje z modernizacji oświetlenia :)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez JeD » 25 grudnia 2014, 19:59

Paweł napisał(a):Lumix, mam nadzieję, że to tylko chwilowe zmęczenie tematem i bierzesz ponownie do niego energii :) Jako jedyny przedstawiciel Bydzi robiący rewelacyjne zdjęcia masz przecież do wykonania następujące zadanie: fotorelacje z modernizacji oświetlenia :)


Mówiłeś, że w Bydgoszczy wymieniają wbrew pozorom te nowsze klasyki, a nie rtęciowe to prawda?
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez Paweł » 26 grudnia 2014, 17:48

Nawet nie klasyki ale oprawy z lat 90-tych i zupełnie nowe (oprócz stylizowanych). Oprawy OUS i starsze nie są własnością miasta.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez Watt » 26 grudnia 2014, 18:03

To jest nieporozumienie. Wymiana zupełnie nowych opraw na LED :!: :evil: Miejmy nadzieję, że zawieszą je na innych ulicach, a nie że wylecą na złom :evil:
Watt
 

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez MercuryFenix » 2 stycznia 2015, 22:40

Tak właśnie wykrzystuję swój tysięczny post na tym koncie, i niestety nie zamierzam was opuszczać :)
Pasja czyni nas wyjątkowymi
Avatar użytkownika
MercuryFenix
 
Posty: 2214
Zdjęcia: 16
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, 20:25
Lokalizacja: Mikołów/WLKP

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez Whites86 » 2 stycznia 2015, 22:41

MercuryFenix napisał(a):Tak właśnie wykrzystuję swój tysięczny post na tym koncie, i niestety nie zamierzam was opuszczać :)

ja się ciesze ze poraz tysięczny nie musialem dawać zezwolenia na pojawienie się tego posta na forum ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez MercuryFenix » 2 stycznia 2015, 22:43

Whites86 napisał(a):
MercuryFenix napisał(a):Tak właśnie wykrzystuję swój tysięczny post na tym koncie, i niestety nie zamierzam was opuszczać :)

ja się ciesze ze poraz tysięczny nie musialem dawać zezwolenia na pojawienie się tego posta na forum ;)

A wiesz, że myślałem o tym pisząc tego posta ? :mrgreen:
Pasja czyni nas wyjątkowymi
Avatar użytkownika
MercuryFenix
 
Posty: 2214
Zdjęcia: 16
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, 20:25
Lokalizacja: Mikołów/WLKP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron