Najaktywniejszy użytkownik

Wszystkie sprawy organizacyjne i techniczne forum a także skargi wnioski i inne uwagi do adminów

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez Watt » 4 listopada 2014, 09:40

Myślę, że wręcz przeciwnie :D
Watt
 

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez Watt » 11 listopada 2014, 10:08

Hmm...

Najwięcej użytkowników online (187) było 4 listopada 2014, 14:55
Watt
 

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez famabud » 11 listopada 2014, 15:11

Trzeba będzie zainwestować w lepsze chłodzenie serwerów. :x














:mrgreen:
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9296
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez latarnik » 14 listopada 2014, 20:01

No i bardzo dobrze! :D
latarnik
 
Posty: 997
Zdjęcia: 82
Dołączył(a): 19 sierpnia 2012, 19:46

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez lumix26 » 19 grudnia 2014, 23:16

Czołem chłopaki
Kończę pasje z fotografowaniem opraw jak i zbieranie opraw czy źródeł tak więc pasja bardzo słabnie do tego - nie gniewajcie się i dzięki że z wami byłem lecz nie odchodzę tylko będę mniej aktywny tutaj ;)
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Avatar użytkownika
lumix26
 
Posty: 9282
Zdjęcia: 3827
Dołączył(a): 23 stycznia 2012, 20:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez Watt » 19 grudnia 2014, 23:18

wielka szkoda, twoje fotki były jednymi z najlepszych na forum :(
Watt
 

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez JeD » 19 grudnia 2014, 23:27

lumix26 napisał(a):Czołem chłopaki
Kończę pasje z fotografowaniem opraw jak i zbieranie opraw czy źródeł tak więc pasja bardzo słabnie do tego - nie gniewajcie się i dzięki że z wami byłem lecz nie odchodzę tylko będę mniej aktywny tutaj ;)


To forum nie będzie już takie jak było....Bardzo wielka strata dla forum :( Powodzenia w życiu, może kiedyś pasja Ci wróci :)
Ostatnio edytowano 19 grudnia 2014, 23:32 przez JeD, łącznie edytowano 1 raz
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez litak1 » 19 grudnia 2014, 23:31

lumix -no co Ty poważnie?? :cry:
Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego. Na tym forum łączymy teorię z praktyką. Nic nie działa i nikt nie wie dlaczego. ;)
Avatar użytkownika
litak1
 
Posty: 2058
Zdjęcia: 259
Dołączył(a): 25 września 2011, 22:52
Lokalizacja: Wadowice

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez famabud » 19 grudnia 2014, 23:33

To bardzo smutna wiadomość dla nas, nie mniej odwaliłeś kawał naprawdę solidnej roboty, wniosłeś tyle na to forum, co mało kto. Jestem pełen podziwu dla Ciebie za to.


Cóż, obawiam się, że jeżeli LEDyzacja oświetlenia ulicznego w Polsce nadal będzie tak postępować jak obecnie, to niestety i ja sobie odpuszczę. Fakt białe światło, to zawsze białe światło, ale widok wielu opraw LED przyprawia mnie o mdłości. Nieuchronnie kończy się era lamp wyładowczych, których jestem wielkim fanem. :|
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9296
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez JeD » 19 grudnia 2014, 23:34

famabud napisał(a):To bardzo smutna wiadomość dla nas, nie mniej odwaliłeś kawał naprawdę solidnej roboty, wniosłeś tyle na to forum, co mało kto. Jestem pełen podziwu dla Ciebie za to.


Cóż, obawiam się, że jeżeli LEDyzacja oświetlenia ulicznego w Polsce nadal będzie tak postępować jak obecnie, to niestety i ja sobie odpuszczę. Fakt białe światło, to zawsze białe światło, ale widok wielu opraw LED przyprawia mnie o mdłości. Nieuchronnie kończy się era lamp wyładowczych, których jestem wielkim fanem. :|


Czytasz w moich myślach Michale, mam nadzieję że jeszcze przez kilka lat będę mógł służyć fotkami itp. tak samo jak Ty, choć nie wątpliwie jesteś o klasy wyżej.
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość