Najaktywniejszy użytkownik

Wszystkie sprawy organizacyjne i techniczne forum a także skargi wnioski i inne uwagi do adminów

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez cieszyn » 8 czerwca 2008, 23:12

neon44 napisał(a):Cieszyn napisał posta o numerze 25000. To przechodzi najśmielsze moje oczekiwania


Moje też :oops:

A jak to poznać? Gdzie to pisze, ze ten właśnie post ma taki numer?
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez rtęciówka » 9 czerwca 2008, 12:55

cieszyn napisał(a):A jak to poznać? Gdzie to pisze, ze ten właśnie post ma taki numer?

Na stronie głównej w statystykach jest aktualna ilość postów. Było 24999, a gdy napisałeś tego posta licznik podskoczył do równych 25 tys. ;) Łatwo to zaobserwować, gratulacje :D
Pozdrawiam,
Kuba
Avatar użytkownika
rtęciówka
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 498
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 22:36
Lokalizacja: Myszków

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez lampa123 » 24 czerwca 2008, 09:02

cieszyn napisał(a):
neon44 napisał(a):Cieszyn napisał posta o numerze 25000. To przechodzi najśmielsze moje oczekiwania


Moje też :oops:

A jak to poznać? Gdzie to pisze, ze ten właśnie post ma taki numer?

Kliknij na białą (lub pomarańczową) kartkę obok której pisze "przez [nazwa użytkownika]..."
Możesz skopiować link, liczba po # to numer posta (bez "p").
Avatar użytkownika
lampa123
 
Posty: 963
Zdjęcia: 45
Dołączył(a): 17 grudnia 2007, 17:04

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez cieszyn » 26 lipca 2008, 19:53

NEON - gratulacje - wyprodukowałeś wczoraj swój 4-tysięczny post!!!! :D :mrgreen: :mrgreen:

- i byłeś blisko 30 000-cznego posta na forum :)
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez neon44 » 14 sierpnia 2008, 15:32

Paweł napisał posta o numerze 30 000 :D
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez Paweł » 14 sierpnia 2008, 15:49

:o Ooo... Dokonałem tego nieświadomie :oops: :)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez CDM » 18 sierpnia 2008, 14:07

A mirror napisała swojego 400tnego posta. Gratulacje :)
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez DocBrown » 4 września 2008, 21:37

LUK napisał 666 posta :twisted:
DocBrown
 

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez neon44 » 24 września 2008, 14:26

Luk napisał posta numer 33 000 :mrgreen:
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez Luk » 6 października 2008, 19:31

neon44 napisał(a):Witam

Biorąc pod uwagę półroczne istnienie tego forum, najwięcej zdjęć zapodali Cieszyn i Paweł. Nie wiem który z was więcej bo nie chce mi się tego wszystkiego liczyć. Paweł był mistrzem zdjęć nocnych a cieszyn dziennych. Kolegę Cieszyna mogę ocenić jako największego pasjonata forum gdyż przybył do nas z lighting.pl za moją namową i właściwie był tylko fanem windek korbowych. Ku mojemu zdziwieniu Cieszyn stał się jednym z pasjonatów starych opraw i jednym z najczęściej postujących użytkowników. Jako człowiek dojrzały i stateczny do opraw podchodzi z pasją nastolatka co mnie bardzo ujmuje gdyż widać że w każdy post wkłada serce :) sporo czasu nie zważając na aurę

Pawła cenię przede wszystkim za zdjęcia nocne opraw, za jego odwagę (chodzenie o 1:00 w nocy po Wawie). Wykonał już też setki zdjęć dziennych przybliżając nam oświetleniowe tajemnice Warszawy.

Świetlik również ma zasługi w zdjęciach nocnych ale mogłoby ich być więcej :mrgreen: ;) Zdjęć dziennych wykonał dość sporo, jeszcze na lighting.pl ale również i tu

DocBrown - najbardziej kontrowersyjny użytkownik forum, który niczym Jacek Soplica z Pana Tadeusza przybył do nas jako ksiądz Robak w innej postaci (keleris). W ostatnim czasie wykazał się bardzo pozytywnie zapodając dużą ilość zdjęc i filmów.

KaszeL zapodał najwięcej fotek źródeł światła bo ma ich chyba najwięcej. Sporą aktywnością zdjęciową od czasu do czasu wykazuje się też andrzejlisek, elek, Piotres, CDM, lubonianin, mirror a ostatnio także Edziu, Moog i Jasin.

Są oczywiście też użytkownicy aktywni, którzy zdjęć nie dają jak rtęciówka, mateusz, elektryk, qba, pekaes, FOX czy ostatnio przemek ale ich wiedza i uwagi są bardzo trafne i przydatne.

Trochę szkoda że tak zwana „stara gwardia” z lighting.pl się trochę wyciszyła. Mam na myśli użytkowników: Krzysiek, OURW, Mirek, adaś, fansody czy wielki nieobecny –Wizard-. Rozumiem jednak, że są ważniejsze sprawy niż rzeczywistość wirtualna i nie każdy ma czas aby tu wpadać.

Do bardzo pozytywnych zjawisk należy zaliczyć ogromne grono nowych użytkowników oraz stały napływ użytkowników z lighting.pl. Ogromnie cieszą też coraz liczniejsze zdjęcia użytkownika battery.

Generalnie rzecz ujmując jest bardzo dobrze. Nigdy nie spodziewałem się że forum o takiej tematyce kiedykolwiek tak poważnie chwyci w Polsce. Mam nadzieję że nasze grono będzie się powiększało w 2008 roku


Może pora ten post uaktualnic o opiniach o userach, bo sporo nowych przybyło :)
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości