Najaktywniejszy użytkownik

Wszystkie sprawy organizacyjne i techniczne forum a także skargi wnioski i inne uwagi do adminów

Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez neon44 » 4 stycznia 2008, 00:49

Witam

Biorąc pod uwagę półroczne istnienie tego forum, najwięcej zdjęć zapodali Cieszyn i Paweł. Nie wiem który z was więcej bo nie chce mi się tego wszystkiego liczyć. Paweł był mistrzem zdjęć nocnych a cieszyn dziennych. Kolegę Cieszyna mogę ocenić jako największego pasjonata forum gdyż przybył do nas z lighting.pl za moją namową i właściwie był tylko fanem windek korbowych. Ku mojemu zdziwieniu Cieszyn stał się jednym z pasjonatów starych opraw i jednym z najczęściej postujących użytkowników. Jako człowiek dojrzały i stateczny do opraw podchodzi z pasją nastolatka co mnie bardzo ujmuje gdyż widać że w każdy post wkłada serce :) sporo czasu nie zważając na aurę

Pawła cenię przede wszystkim za zdjęcia nocne opraw, za jego odwagę (chodzenie o 1:00 w nocy po Wawie). Wykonał już też setki zdjęć dziennych przybliżając nam oświetleniowe tajemnice Warszawy.

Świetlik również ma zasługi w zdjęciach nocnych ale mogłoby ich być więcej :mrgreen: ;) Zdjęć dziennych wykonał dość sporo, jeszcze na lighting.pl ale również i tu

DocBrown - najbardziej kontrowersyjny użytkownik forum, który niczym Jacek Soplica z Pana Tadeusza przybył do nas jako ksiądz Robak w innej postaci (keleris). W ostatnim czasie wykazał się bardzo pozytywnie zapodając dużą ilość zdjęc i filmów.

KaszeL zapodał najwięcej fotek źródeł światła bo ma ich chyba najwięcej. Sporą aktywnością zdjęciową od czasu do czasu wykazuje się też andrzejlisek, elek, Piotres, CDM, lubonianin, mirror a ostatnio także Edziu, Moog i Jasin.

Są oczywiście też użytkownicy aktywni, którzy zdjęć nie dają jak rtęciówka, mateusz, elektryk, qba, pekaes, FOX czy ostatnio przemek ale ich wiedza i uwagi są bardzo trafne i przydatne.

Trochę szkoda że tak zwana „stara gwardia” z lighting.pl się trochę wyciszyła. Mam na myśli użytkowników: Krzysiek, OURW, Mirek, adaś, fansody czy wielki nieobecny –Wizard-. Rozumiem jednak, że są ważniejsze sprawy niż rzeczywistość wirtualna i nie każdy ma czas aby tu wpadać.

Do bardzo pozytywnych zjawisk należy zaliczyć ogromne grono nowych użytkowników oraz stały napływ użytkowników z lighting.pl. Ogromnie cieszą też coraz liczniejsze zdjęcia użytkownika battery.

Generalnie rzecz ujmując jest bardzo dobrze. Nigdy nie spodziewałem się że forum o takiej tematyce kiedykolwiek tak poważnie chwyci w Polsce. Mam nadzieję że nasze grono będzie się powiększało w 2008 roku
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11125
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez cieszyn » 4 stycznia 2008, 14:05

NEON - miło mi słyszeć


Strasznie się cieszę, że Neon dostrzegł i docenił aktywność wielu użytkowników tego forum, w tym także i moją. :oops: :D :) :D

Myślę, że dla każdego z nas uczestnictwo w tym Forum to przede wszystkim fajna zabawa - no i pasja oraz zamiłowanie do oświetlenia!
I nie zmienią tego żadne rankingi czy porównania. Nie mówię przez to, że takie podsumowania nie mają sensu, tylko chciałbym, żebyśmy nadal traktowali uczestnictwo w tym Forum jako wielką przygodę naszego życia ;) :P (a mówię to tu za siebie :lol: )
Może jest to też okazja do tego, ażeby część z nas wykazała się w tym roku większą aktywnością, zarówno "postową " jak też i fotograficzną - czego serdecznie każdemu z Was i sobie życzę. :P :P :lol: :lol:

Możemy się cieszyć tym, że w Polsce stanowimy bodaj najlepsze i najprężniej działające Forum oświetleniowe :!:
To duże zobowiązanie do tego, aby nadal trzymać wysoki poziom i stale go podnosić. Na pewno mamy jeszcze wiele do zrobienia (stworzenie porządnej Bazy Wiedzy, kontynuowanie wątku map rozmieszczeń opraw w naszych miastach, ratowanie od zapomnienia wielu klasyków przez ich fotografowanie itd. ...)
Wierzę, że nasze Forum ma przed sobą ciekawą przyszłość, a moim największym marzeniem jest, żeby powstało gdzieś w Polsce Muzeum Oświetlenia, gdzie by większość eksponatów świeciła i była ciekawie eksponowana :mrgreen:
(-trochę mniejszym moim marzeniem jest powiesić sobie za oknem świecącą ORZ-1 :idea: :P :lol: )

chciałbym się odnieść z radością do słów Neona:
... przybył do nas z lighting.pl za moją namową i właściwie był tylko fanem windek korbowych. Ku mojemu zdziwieniu Cieszyn stał się jednym z pasjonatów starych opraw ...


Tak. Gdyby Neon nie wstawił do swojego profilu tych paru słów: " ... odszedłem na lighting-gallery ..." pewnie bym tu nie trafił
Pomogły mi w tym przejściu u także niemiłe zdarzenia na starym Forum, jakie mnie tam dotknęły tuż po rozpoczęciu mojego tam uczestnictwa, ale to już przeszłość

Moja przygoda z oświetleniem rozpoczęła się ok. maja 2007, gdy postanowiłem dowiedzieć się czegoś więcej o tych przesympatycznych mechanizmach windek korbowych, które towarzyszyły mi od dziecka na cieszyńskich ulicach. Mam też wielki sentyment do latarni gazowych, szczególnie tych wrocławskich, gdyż bywałem od małego dziecka w tym pięknym mieście i zawsze byłem pod ich urokiem na Ostrowie Tumskim. Zacząłem więc szukać zdjęć starych latarni gazowych i ............................... tak trafiłem na "stare forum"

Jednak moja pasja do windek korbowych mi nie przeszła, a może nawet wzrosła. Doszukałem się już kilku namacalnych śladów tych mechanizmów w Katowicach i Dąbrówce Małej - na pewno znajdę ich więcej, nawet w Warszawie i Wrocławiu - może i z Waszą pomocą ? :?: :? :?: :? :?: :?

Przekopałem też wielką masę stron w Internecie, czego skutkiem są pewne fotkowe ślady windkowe, a produktem ubocznym :arrow: spora masa zdjęć różnych miast z okresu przedwojennego oraz z czasów PRL, z oprawami i latarniami w tle!. Sam nie wiem, kiedy Wam to wszystko pokażę :?:

Cieszą mnie słowa Neona o mnie, że jako
...człowiek dojrzały i stateczny do opraw podchodzi z pasją nastolatka...

Więc przyznam się Wam, że w tym tygodniu stuknie mi już 5-ty krzyżyk, ale ja się z tym czuję bardzo dobrze. Mam zresztą taką zasadę życiową: jak coś robię, to albo na 100 % albo nie robię wcale, he, he ( :oops: polecam :oops: )

Mam nadzieję, że część młodszych userów zaakceptuje mnie nadal jako "Waszego" cieszyna :roll: 8-) :?: :?:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez DocBrown » 4 stycznia 2008, 17:26

:arrow: Cieszyn WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO na nadchodzące urodziny :!:

:arrow: Neon44 dziękuje za wymienienie mnie wśród zasłużonego grona aktywnych uczestników, chociaż nie wiem, czym zasłużyłem sobie na takie wyróżnienie :oops:
DocBrown
 

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez Paweł » 4 stycznia 2008, 17:34

Neon, bardzo mi miło :) :oops: :)

Już miałem odejść z forum ale jak chwalą to jednak zostanę dłużej*

Ale ten czas szybko minął...
To forum to Twój i KaszeL'a sukces! :) :) :) A nie powstało by chyba gdyby pewne stare forum nie zostało olane przez admina... :roll:

Cieszyn, nic dodać, nic ująć :D Jesteś wspaniałym człowiekiem! :D

Z okazji przyszłych 50-tych urodzin życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i jeszcze raz pieniędzy! :D :D :D













* - żart ;) :lol:
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez cieszyn » 4 stycznia 2008, 21:41

DocBrown napisał(a)::arrow: Cieszyn WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO na nadchodzące urodziny :!:
........
:

- a dzięki, wielkie dzięki :mrgreen: :D :D

:arrow: Neon44 dziękuje za wymienienie mnie wśród zasłużonego grona aktywnych uczestników, chociaż nie wiem, czym zasłużyłem sobie na takie wyróżnienie


Doc, ja się też cieszę, że jesteś nasz Doc i to bardzo aktywny Doc.
Myślę, że po tej "przygodzie" z testowaniem zabezpieczeń forum, jesteś już generalnie innym człowiekiem, co widać po Twoich postach, a wierzę, że są szczere i nieudawane.
Więc należy Ci się to wyróżnienie, wiedz, że ja zawsze będę w Ciebie wierzył :lol: :lol:
Teraz czekamy na te TONY i MEGATONY zdjęć od Ciebie ... :P
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez cieszyn » 4 stycznia 2008, 22:10

Paweł napisał(a):Neon, bardzo mi miło :) :oops: :)

...
Cieszyn, ....
Z okazji przyszłych 50-tych urodzin życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i jeszcze raz pieniędzy! :D :D :D

Dzięki Paweł, wielkie dzięki ! :D

Fakt, to Forum to głównie KaszeLa i naszego NEONA sukces!
Więc im obu należą się nasze, forumowiczów, szczególne podziękowania!!!

Niech więc będzie mi wolno to zrobić w imieniu całej naszej forumowej braci :


NEON, KaszeL - dziękujemy Wam za Waszą aktywność jako uczestników tego forum, za pokazaną tu masę Waszych zdjęć i ciekawych komentarzy, za zachęcanie nas do większej aktywności na Forum, za komentowanie naszych postów, a także ..................

.......... za dni i godziny spędzone nad klawiaturą (czasem do białego ranka :lol: ), za dbanie o to, aby Forum od strony technicznej i administracyjnej rozwijało się gładko, świetliście
oraz
LIGHTINGOWO :idea: - :idea: GALLERIOWO

:mrgreen: :D :mrgreen: :D :idea: :idea: :idea: :mrgreen: :D :mrgreen: :D :mrgreen: :D :mrgreen: :D :idea: :idea: :idea: :mrgreen: :D :mrgreen: :D












Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez mardoc » 6 stycznia 2008, 13:54

jestem tu od niedawna ale chce życzyć Kaszlowi i Neon-owi powodzenia oraz bardziej trwałych baterii w waszych cyfrówkach :!: TO JEST OLS COOL-owe FORUM :!:
tylko radykalne działania mogą zakończyć erę sody i SL100
VATTENFALL pozdrawia wszystkich
VATTENFALL ciepło i energia pod kontrolą
Avatar użytkownika
mardoc
 
Posty: 228
Dołączył(a): 1 stycznia 2008, 00:07
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez Edziu » 6 stycznia 2008, 16:39

przez Paweł 4 stycznia 2008, 18:34
Z okazji przyszłych 50-tych urodzin życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i jeszcze raz pieniędzy!

Ja również się dołączam do życzeń, jesteś niezastąpiony na tym forum
przez neon44 4 stycznia 2008, 01:49
Sporą aktywnością zdjęciową od czasu do czasu wykazuje się też andrzejlisek, elek, Piotres, CDM, lubonianin, mirror a ostatnio także Edziu, Moog i Jasin.

Bardzo się cieszę że też zostałem dostrzeżony, oświetlenie jest moją pasją więc staram się brać udział na tym forum, a że od czasu do czasu, ponieważ u mnie bywa z tym różnie, jak znajdę wolną chwilkę to wychodzę na spacerek a przy okazji coś cyknę, a cieszy mnie to że mam z kim się tym podzielić. Nie spodziewałem się że jest tylu ludzi którzy interesują się oświetleniem, a nasze grono powiększa się.
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3147
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez cieszyn » 6 stycznia 2008, 21:12

Edziu napisał(a):
przez Paweł 4 stycznia 2008, 18:34
Z okazji przyszłych 50-tych urodzin życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i jeszcze raz pieniędzy!


Ja również się dołączam do życzeń, jesteś niezastąpiony na tym forum


Dzięki serdeczne Edziu - dzięki!

przez neon44 4 stycznia 2008, 01:49
Sporą aktywnością zdjęciową od czasu do czasu wykazuje się też andrzejlisek, elek, Piotres, CDM, lubonianin, mirror a ostatnio także Edziu, Moog i Jasin.

....
Nie spodziewałem się że jest tylu ludzi którzy interesują się oświetleniem, a nasze grono powiększa się.


I bardzo dobrze. Choć u nas jak widać nie ilość gra rolę, a jakość ........... :D :) :D
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez rtęciówka » 6 stycznia 2008, 22:03

To ja też dołączam się do życzeń dla Cieszyna (tylko przepraszam, że tak późno :oops: ):
Dużo klasyków, zdjęć i mało sodówek, a dużo rtęciówek.
Poza tym wszystkiego najlepszego, bo bez Ciebie to forum to nie byłoby już to samo :)
Pozdrawiam,
Kuba
Avatar użytkownika
rtęciówka
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 498
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 22:36
Lokalizacja: Myszków

Następna strona

Powrót do Klub Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości