Co ZE robi z oprawami oswietleniowymi po ich demontażu ??

Dyskusje na temat modernizacji oraz konserwacji, a także budowy nowych linii oświetlenia zewnętrznego

Re: Co ZE robi z oprawami oswietleniowymi po ich demontażu ??

Postprzez PITER » 21 lutego 2021, 12:26

Witam pierwszy raz wszystkich na forum. Miałem niedawno taką ,,okazję,, w okolicy, otóż wymieniano na maszcie telekomunikacyjnym lampę przeszkodową model ORGA L450-63CA-NO. Aż mi się oczy zaświeciły jak przejeżdżałem obok serwisantów i postanowiłem zagadnąć. Dali mi numer do kierownika, który jak się zapytałem, czy i za ile można odkupić taką lampę? Odpowiedział że on mógłby mi ją nawet za darmo ją oddać, ale on musi mieć ,,papier o utylizacji,, żeby przedstawić firmie telekomunikacyjnej że wykonał zlecone zadanie wymiany uszkodzonej lampy. jeśli jestem w stanie załatwic taki papier to mi odda taką lampe nawet za darmo... Dziś na wszystko liczy się dokument , niestety... Bo lampa cała plastikowa to nawet na złomie nic nie skożystają, a nawet jeszcze muszą zapłacic za jej utylizację... I tak cała okazja przepadła...
PITER
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lutego 2021, 18:38

Poprzednia strona

Powrót do Konserwacja, modernizacja i budowa oświetlenia zewnętrznego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości