Budowa nowego oświetlenia ulicznego

Dyskusje na temat modernizacji oraz konserwacji, a także budowy nowych linii oświetlenia zewnętrznego

Re: Budowa nowego oświetlenia ulicznego

Postprzez neon44 » 12 września 2009, 19:57

cieszyn napisał(a):
neon44 napisał(a):Co to nikt nie buduje nowego oświetlenia ulicznego w Polsce :?:

Buduje, buduje, ale byc może my wklejamy takie foty do wątku Modernizacja oświetlenia ....., tak? To może tłumaczyć brak zdjęć tutaj


Tu powinny lądować wszystkie foty dotyczące nowych ulic i miejsc, gdzie dotychczas oświetlenia nie było w ogóle
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Budowa nowego oświetlenia ulicznego

Postprzez cieszyn » 12 września 2009, 20:15

Tak Neonie, wiem, racja, ale takich miejsc, czyli takich rzekłbym oświetleniowych "świeżonek" to już chyba nie ma za wiele, przeważają modernizacje chyba jednak :roll: :roll:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Budowa nowego oświetlenia ulicznego

Postprzez Whites86 » 12 września 2009, 20:26

no to niedlugo wstawie tu fotki nowego oswietlenia na paru ulicach w tczewie ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Budowa nowego oświetlenia ulicznego

Postprzez cieszyn » 12 września 2009, 20:27

Whites86 napisał(a):no to niedlugo wstawie tu fotki nowego oswietlenia na paru ulicach w tczewie ;)


To gdzie się takie ulice uchowały - bez oświetlenia???
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Budowa nowego oświetlenia ulicznego

Postprzez Whites86 » 12 września 2009, 20:36

cieszyn napisał(a):
Whites86 napisał(a):no to niedlugo wstawie tu fotki nowego oswietlenia na paru ulicach w tczewie ;)


To gdzie się takie ulice uchowały - bez oświetlenia???

na obrzezach miasta
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Budowa nowego oświetlenia ulicznego

Postprzez cieszyn » 12 września 2009, 20:39

Z tego wniosek, że jakby każdy z nas odwiedził po wielu latach niewidziane peryferia swojego miasta, toby się nam temat zapełnił fotkami :P 8-)

Do boju!
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Budowa nowego oświetlenia ulicznego

Postprzez Paweł » 12 września 2009, 22:58

Cieszyn, u Ciebie na Bródnie już powinna się zacząć budowa oświetlenia na dotąd nieoświetlonym odcinku ul. Malborskiej (od Kowalskiego do Głębockiej) - zerknij przy okazji jak będziesz w pobliżu :)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Budowa nowego oświetlenia ulicznego

Postprzez oskard » 13 września 2009, 23:49

Wiesz Cieszynie, ja praktycznie chodzę i jeżdżę tylko po peryferiach :P , więc jestem na bieżąco, ale mnie szkoda kliszy na nowe oświetlenie :lol: Centrum jest nudne:/ nie ma ŻN i jakoś tak wszystko porządnie... ulice asfaltowe, klasyki mało:/ Mam nadzieję że sie moog nie obrazi, bo On chyba jest ze Śródmieścia?
Avatar użytkownika
oskard
 
Posty: 2550
Zdjęcia: 29
Dołączył(a): 16 stycznia 2009, 21:02
Lokalizacja: Warszawa (Praga Pn.)

Re: Budowa nowego oświetlenia ulicznego

Postprzez cieszyn » 14 września 2009, 22:12

oskard napisał(a):Wiesz Cieszynie, ja praktycznie chodzę i jeżdżę tylko po peryferiach :P , więc jestem na bieżąco, ...


No to nie gadaj, tylko śmigaj zrobić odpowiednie foty do tego działu :P
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Budowa nowego oświetlenia ulicznego

Postprzez oskard » 14 września 2009, 23:11

No, z Targówka dałem dużą jak na mnie porcję fot, następna - z Władysławowa jest w przygotowaniu, muszę je przelać z komóry na komp, potem pozmniejszać, eee:/ dłubanina taka, ale przed 20 września mam nadzieję że będą ;)
A co do peryferii ... Faktycznie, przecież tyle ulic w Warszawie ma jeszcze rtęć, często nawet całe dzielnice, a ja nic... takie mam myślenie z czasów zanim forum znalazłem - jeździć, jak najwięcej, zapamiętywać gdzie co świeciło, potem z głowy przelać to np. na forum... Ale ludzie (i ja też) wolą popatrzeć trochę zdjęć, niż czytać opowieść na pół strony, co i kiedy było, jak świeciło itp. Dlatego muszę sie wziąć za kompleksowe obfocenie Warszawy, dzielnica po dzielnicy, co pominął Paweł, to ja docykne, tylko u mnie kryzys:/ i sprzętowy i pieniężny:/ Na aparat - ni ma, na wywołanie filmu z obecnego - ni ma, na bilet nawet - ni ma :evil: :evil: :evil: .... Taka sprawa:/ Robie co mogę żeby zdążyć we wszystkie zagrożone miejsca, ale Warszawa to gigant!! Sam nie zdążę wszędzie:/ Chociaż OUR do OURa albo trumna do trumy podobna, nie wiem czy czasami nie wystarczy cyknąć 2 fot jednej ulicy - perspektywa, i zbliżenie na jedną z opraw, w ten sposób było by szybciej i więcej ulic na raz by sie załatwiło ;)
Avatar użytkownika
oskard
 
Posty: 2550
Zdjęcia: 29
Dołączył(a): 16 stycznia 2009, 21:02
Lokalizacja: Warszawa (Praga Pn.)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konserwacja, modernizacja i budowa oświetlenia zewnętrznego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości