Nasze realizacje LEDowe - przyklady.

Dyskusje na temat diod LED

Moderator: cukrownik

Nasze realizacje LEDowe - przyklady.

Postprzez mrozek » 3 kwietnia 2009, 11:24

Witam,

Na stronach http://www.alled.pl znajdziecie kilka (stopniowo będzie ich coraz więcej) przykładów naszych realizacji diodowych.
W razie jakichkolwiek uwag lub pytań proszę smiało pisać :)

Pozdrawiam,
Piotr Mroziński
http://www.alled.pl
mrozek
 

Re: Nasze realizacje LEDowe - przyklady.

Postprzez andrzejlisek » 3 kwietnia 2009, 17:27

Widziałem, wszystkie projekty bardzo mi się podobają.
Avatar użytkownika
andrzejlisek
 
Posty: 1865
Zdjęcia: 96
Dołączył(a): 7 czerwca 2007, 20:48

Re: Nasze realizacje LEDowe - przyklady.

Postprzez mrozek » 3 kwietnia 2009, 19:29

Bardzo sie ciesze :)
Pozdrawiam,
Piotr Mrozinski
mrozek
 

Re: Nasze realizacje LEDowe - przyklady.

Postprzez cieszyn » 3 kwietnia 2009, 20:19

A na niedawnych Targach Światła mieliście stoisko?

Widziałem tam mnóstwo wystawców LED-ów, od latarni, przez naświetlacze, po LEDowe świetlówki
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasze realizacje LEDowe - przyklady.

Postprzez mrozek » 3 kwietnia 2009, 21:00

Nie, nie mieliśmy stoiska na targach Światło. Rzeczywiscie było trochę ledów, można powiedzieć, że stosunkowo dużo jak na wielkość tych targów w ogóle. Muszę przyznać, że sam byłem trochę rozczarowany skromną liczbą wystawców, może dlatego, że byłem w kwietniu zeszłego roku na targach Light&Building we Frankfurcie, i poświęcając całe 3 dni na zwiedzanie stoisk targowych udało mi się odwiedzić co najwyżej połowe! Dość powiedzieć, że we Frankfurcie cała jedna hala wielkości naszych całych targów była zajęta wyłacznie przez producentów z Chin i Dalekiego Wschodu. A targi były w sumie, o ile dobrze się zorientowałem, w 10-ciu takich halach! Po terenie targów kursował nawet specjalny autobus.

Pozdrawiam,
PM
mrozek
 

Re: Nasze realizacje LEDowe - przyklady.

Postprzez cieszyn » 3 kwietnia 2009, 21:43

mrozek napisał(a):Nie, nie mieliśmy stoiska na targach Światło. Rzeczywiscie było trochę ledów, można powiedzieć, że stosunkowo dużo jak na wielkość tych targów w ogóle. Muszę przyznać, że sam byłem trochę rozczarowany skromną liczbą wystawców, może dlatego, że byłem w kwietniu zeszłego roku na targach Light&Building we Frankfurcie, i poświęcając całe 3 dni na zwiedzanie stoisk targowych udało mi się odwiedzić co najwyżej połowe! Dość powiedzieć, że we Frankfurcie cała jedna hala wielkości naszych całych targów była zajęta wyłacznie przez producentów z Chin i Dalekiego Wschodu. A targi były w sumie, o ile dobrze się zorientowałem, w 10-ciu takich halach! Po terenie targów kursował nawet specjalny autobus.

Pozdrawiam,
PM


No nie ma co porównywać Frankfurtu do Warszawy, jak byłem na CEBIT w Hannoverze, to też to było niemal nie do ogarnięcia w ciągu 5 dni

A na tych targach w Warszawie faktycznie LED-y dominowały niemalże, były też firmy chińskie i inne skośnookie, widziałeś tu szdjęcia, jakie pokazałem jako relacja z Targów?
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasze realizacje LEDowe - przyklady.

Postprzez Gamaliel » 4 kwietnia 2009, 11:51

Ja nie widziałem, ale na targach byłem. Rzeczywiście bez rewelacji, głównie LEDy. Parę ciekawych rzeczy było ale ogólnie byłem nieco rozczarowany. W dwie godziny nie dość że obszedłem wszystko to zdąrzyłem z paroma osobami jeszcze pogadać, po trzech godzinach byłem już tak znudzony że się ewakuowałem.
Gamaliel
 
Posty: 71
Dołączył(a): 21 stycznia 2008, 21:06

Re: Nasze realizacje LEDowe - przyklady.

Postprzez mrozek » 6 kwietnia 2009, 00:00

Nie, cieszyn, nie widzialem Twoich zdjec z targow Swiatlo. Czy moglbys podac link do nich?
Pozdr,
PM
mrozek
 

Re: Nasze realizacje LEDowe - przyklady.

Postprzez DocBrown » 15 września 2010, 20:48

Całkiem niedawno chwaliłem się zastosowaniem diod Super Flux w oświetleniu wnętrza mojego Audi :) Świeciło to całkiem dobrze, ale jednak mi ciągle było mało światła i za namową Whitesa zainwestowałem w diodowe zamienniki żarówek rurkowych na 3 chipowych diodach SMD, każdy taki zamiennik zawiera aż 9 diod 3 chipowych, więc świeci to naprawde ładnie, poniżej foty :)

Obrazek

Tutaj dla porównania zostawiłem jeszcze samodzielnie zrobiony panel z 12 fluxów

Obrazek

I teraz wszystko już wymienione na te nowe światłodajki :)

Obrazek

Obrazek
DocBrown
 

Re: Nasze realizacje LEDowe - przyklady.

Postprzez Whites86 » 15 września 2010, 20:50

co jak co ale jedna rzecz mi sie w tych audi naprawde niepodoba... to czerwone podswietlenie zegarów :roll:
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Następna strona

Powrót do Diody LED

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości