oświetlenie zegarów w samochodach

Oświetlenie we wszelkiego typu pojazdach takich jak: samochody, autobusy, ciężarówki

Re: oświetlenie zegarów w samochodach

Postprzez toomm40 » 23 lutego 2015, 22:02

no ok, Tomek, prawda leży po środku,więc to co piszesz, to owszem-prawda. ja tez nie stwierdzę w moim aucie co i jak , a nawet nie mam ochoty tego dochodzić , tylko ja osobiście kupując auto wolałbym jednak wiedzieć o nim prawdę , tak zwyczajnie i po prostu. bo jakoś podświadomie chyba każdy z nas kupując auto tuła się jakiś czas z tą właśnie myślą, "ile ma zdjęte? tylko 100 tys , czy pół bańki " ?
a nic wieczne nie jest , więc przebiegi rzędu 700, 800 tys. wcale nie muszą znaczyć , że auto jest w mega dobrym stanie .
no ale ok ;) jeśli mój będzie tak jeździł, jak dotąd, to mnie przeżyje :)

a tan ostatni podany przez Ciebie przykład z allegro to już naprawdę "rodzyn rodzynków"... :roll: ale może ktoś w to uwierzy....
TELAM - i wszystko jasne :D
Avatar użytkownika
toomm40
 
Posty: 5021
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 18 listopada 2011, 23:38
Lokalizacja: Poznań

Re: oświetlenie zegarów w samochodach

Postprzez KaszeL » 23 lutego 2015, 22:11

Wszystko zależy o jakich samochodach mówimy. Akurat ten nasz wspólny przykład w124 to super trwałe auta. 200D robi bez stresu 1,5 - 2mln km. 300D spokojnie 1,5 mln. Mowa o silniku oczywiście. Wszystko się wraz z eksploatacją zużywa. Pytanie czy wolisz kupić auto, które było sensownie serwisowane, miało robione przeglądy i wymiany eksploatacyjne na czas ale za to ma realnie duży przebieg? Taki mercedes bez 500k na blacie to na prawdę mocno wątpliwa sprawa, szczególnie ropniak.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: oświetlenie zegarów w samochodach

Postprzez Beton » 23 lutego 2015, 22:14

Whites86 napisał(a):Beton pokaż tego fiata jakos lepiej :)


127 już nie mam, sprzedałem parę dni temu :). Został mi licznik, ale od 1 serii, ja miałem mk2.
Avatar użytkownika
Beton
 
Posty: 2103
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 12 kwietnia 2008, 12:15
Lokalizacja: Katowice/Puławy

Re: oświetlenie zegarów w samochodach

Postprzez Michal » 23 lutego 2015, 22:21

KaszeL napisał(a):Teraz jeszcze przykład z naszego rynku. Kolejny w124, legendarny 200D. Fotel kierowcy co prawda wypierdziany ale przebieg zgodny z polską normą 179000km i ten rodzyn kosztuje zaledwie 4500 eur?! :) No kogo oszukujemy ;) Chyba sami siebie głównie.

http://allegro.pl/piekny-i-zadbany-merc ... 08468.html



Nigdy nie kupię auta od handlarza. W miarę uczciwi to jakieś 5%. Reszta to oszuści i matacze. Widać,ze ten merc jest odpicowany na sprzedaż, a przebieg to pewnie pod milion km, a jak lewarek podłożysz ,żeby zmienić koło to wpadnie do środka. Pewnie" Niemiec płakał jak sprzedawał", albo "jeździł dziadek, nie przeszedł badań lekarskich i sprzedaje". Z reszta Polak nie pomyśli. Jak jest tanie auto u handlarza, który nalicza sobie jeszcze marżę, to za ile musiał sprzedać je własciciel??? A jak tanio sprzedaje to z reguły złom. Niemiec czy Szwajcar dobrego auta za tanie pieniądze nie sprzeda. :D
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: oświetlenie zegarów w samochodach

Postprzez Watt » 23 lutego 2015, 22:38

U mnie w rodzinie, jak ktoś kupuje samochód, to albo od znajomego, albo nowy z salonu ;) Naprzeciwko mnie mieszka tzw. ""Mietek" - odpicowuje stare trupy i sprzedaje, chociażby ostatnio stało koło niego Punto z dziurą na wylot w progu :!: po tygodniu po dziurze nie było śladu, a to "auto" ktoś kupił...
Watt
 

Re: oświetlenie zegarów w samochodach

Postprzez toomm40 » 23 lutego 2015, 22:47

święta prawda-to co Michał napisał, a ten ostatni przykład z allegro to jest już śmierdzi kryzysem z kilometra
zauważcie ,że takie stare auta wyglądają nienaturalnie gdy są tak ślicznie wymyte i nawoskowane, i to jest zazwyczaj ich jedyny atut :)

ja mojego kupowałem podwójnie z duszą na ramieniu, bo stal zakurzony po roku nieużywania w garażu i miał problem z odpaleniem po tym długim czasie , powietrza w kołach było mało itp ... ale jakoś mimo tego kupiłem :)
TELAM - i wszystko jasne :D
Avatar użytkownika
toomm40
 
Posty: 5021
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 18 listopada 2011, 23:38
Lokalizacja: Poznań

Re: oświetlenie zegarów w samochodach

Postprzez Watt » 23 lutego 2015, 22:59

Może admini powinni nas wydzielić do "Czym jeździcie" ;)
Watt
 

Re: oświetlenie zegarów w samochodach

Postprzez KaszeL » 23 lutego 2015, 23:00

To jeszcze ode mnie, ale na razie z telefonu:

Obrazek
Obrazek

Szkoda, że kolorki wyszły mało naturalnie, bo na prawdę całkiem przyjemnie to świeci.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: oświetlenie zegarów w samochodach

Postprzez JeD » 23 lutego 2015, 23:03

To Lublinek, czy co?
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: oświetlenie zegarów w samochodach

Postprzez toomm40 » 23 lutego 2015, 23:05

nie, to nie wygląda na Lublinka, to coś zupełnie innego ;)
TELAM - i wszystko jasne :D
Avatar użytkownika
toomm40
 
Posty: 5021
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 18 listopada 2011, 23:38
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oświetlenie w motoryzacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość