Neony Prypeci

Wszystko o neonach

Re: Neony - dawniej i dziś

Postprzez WOS60 » 24 marca 2018, 23:21

Whites86 napisał(a):
WOS60 napisał(a):
Patrząc po zdjęciach, to za 10, góra 15 lat, Prypeci niestety może już nie być.

to bardziej niż pewne , budynki się sypią totalnie, ja już miałem gigantyczny problem żeby chodzić po budynkach, patroli ostatnio jest pełno, a jak cie złapią to skują i wywiozą jak przestępcę... to nie to co kiedyś że tylko pogrozili palcem

Z jednej strony, nie ma co się im dziwić, niedawno był chyba nawet przypadek śmierci kogoś, kto spadł z Dugi i do tego ta akcja z kołem. Nie potrafię sobie wyobrazić ile musieliście pozałatwiać, aby otrzymać pozwolenie na akcje z agregatem.
WOS60
 
Posty: 199
Dołączył(a): 15 lutego 2018, 11:09

Re: Neony - dawniej i dziś

Postprzez Whites86 » 24 marca 2018, 23:25

WOS60 napisał(a):
Whites86 napisał(a):
WOS60 napisał(a):
Patrząc po zdjęciach, to za 10, góra 15 lat, Prypeci niestety może już nie być.

to bardziej niż pewne , budynki się sypią totalnie, ja już miałem gigantyczny problem żeby chodzić po budynkach, patroli ostatnio jest pełno, a jak cie złapią to skują i wywiozą jak przestępcę... to nie to co kiedyś że tylko pogrozili palcem

Z jednej strony, nie ma co się im dziwić, niedawno był chyba nawet przypadek śmierci kogoś, kto spadł z Dugi i do tego ta akcja z kołem. Nie potrafię sobie wyobrazić ile musieliście pozałatwiać, aby otrzymać pozwolenie na akcje z agregatem.

przez akcje z kołem poleciały głowy w zarządzie, przez to jest najgorszy syf w strefie, to była najwieksza afera, dlatego teraz jest takie cisnienie
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Neony - dawniej i dziś

Postprzez KaszeL » 24 marca 2018, 23:41

No bo jeszcze łunia zakręci kurek z pieniążkiem.... Wtedy dopiero będzie pozamiatane ;)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Neony - dawniej i dziś

Postprzez WOS60 » 25 marca 2018, 00:00

Whites86 napisał(a):przez akcje z kołem poleciały głowy w zarządzie, przez to jest najgorszy syf w strefie, to była najwieksza afera, dlatego teraz jest takie cisnienie


Tak jak myślałem. Ta akcja została nagłośniona praktycznie na całym świecie. Nie było możliwości, żeby przeszła bez echa.
WOS60
 
Posty: 199
Dołączył(a): 15 lutego 2018, 11:09

Re: Neony - dawniej i dziś

Postprzez Whites86 » 25 marca 2018, 11:42

WOS60 napisał(a):
Whites86 napisał(a):przez akcje z kołem poleciały głowy w zarządzie, przez to jest najgorszy syf w strefie, to była najwieksza afera, dlatego teraz jest takie cisnienie


Tak jak myślałem. Ta akcja została nagłośniona praktycznie na całym świecie. Nie było możliwości, żeby przeszła bez echa.

my polecieliśmy z podobną akcją , bo pojeździliśmy sobie windą w jednym budynku w Prypeci , zablokowałem hamulec mechanizmu i bujaliśmy go ręcznie, ale po tym co było z kołem nie mam zamiaru tego publikować bo bedzie kolejny gnój... , tymbardziej ze prędzej o calą akcje z kołem na początku oskarżono mnie no bo jak Poliaki to nikt inny jak Adam...

ale wracając do tematu, byłem i sfociłem neon restauracji hotelu Polesie, obecnie wygląda on tak, bo jakiś idiota musiał go powyginać
z tego co się dowiedziałem napis Restoran i cale podkreślenie było białe, Polissia było zielone, tak jak na tej lekko nieudolnej grafice którą ktoś zrobił
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Neony - dawniej i dziś

Postprzez WOS60 » 25 marca 2018, 12:03

Raczej nie będę miał problemu z odtworzeniem kształtu neonu, gorzej z układem rurek. Mam też pytanie, czy po za "Energetykiem" były w Prypeci jakieś inne animowane neony?
WOS60
 
Posty: 199
Dołączył(a): 15 lutego 2018, 11:09

Re: Neony - dawniej i dziś

Postprzez Whites86 » 25 marca 2018, 12:15

WOS60 napisał(a):Raczej nie będę miał problemu z odtworzeniem kształtu neonu, gorzej z układem rurek. Mam też pytanie, czy po za "Energetykiem" były w Prypeci jakieś inne animowane neony?

pewnie i były ale problem w tym że jakoś nikomu nie chciało się focić pozostałych, jedynie energetyk był sfocony i sfilmowany w akcji przed awarią, cała reszta była pominięta
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Neony - dawniej i dziś

Postprzez WOS60 » 25 marca 2018, 12:21

Myślałem nad zrobieniem animowanego godła, na jednym z bloków. Taki duży neon aż się o to prosi :)
WOS60
 
Posty: 199
Dołączył(a): 15 lutego 2018, 11:09

Re: Neony - dawniej i dziś

Postprzez Whites86 » 25 marca 2018, 12:29

WOS60 napisał(a):Myślałem nad zrobieniem animowanego godła, na jednym z bloków. Taki duży neon aż się o to prosi :)

czemu nie :) tam były 2 godła jedno CCCP drugie YCCP , później wstawie fotkę tego drugiego ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Neony - dawniej i dziś

Postprzez WOS60 » 26 marca 2018, 22:28

Zakończyłem pierwszy etap prac nad odtwarzaniem neonów z mojego miasta. Większość z tych neonów już nie istnieje, a te które zostały nie działają.
Obrazek

Edit:
Wrzucam gotowy neon "Uniwermag". Wiem, że w oknach powinny być rysunki przedstawiające różne produkty, ale nie mogłem znaleźć zdjęcia w odpowiednio dobrej rozdzielczości by je powycinać.
Obrazek
Obrazek
WOS60
 
Posty: 199
Dołączył(a): 15 lutego 2018, 11:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Neony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości