Usunięcie użytkowników: Doc Brown oraz Keleris1

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Usunięcie użytkowników: Doc Brown oraz Keleris1

Postprzez KaszeL » 28 grudnia 2008, 15:43

Witam wszystkich serdecznie.

Dziś rano podjąłem decyzję o usunięciu z naszego forum dwóch użytkowników. Pierwszy to Keleris1 drugi do Doc Brown.

Keleris1 zarejestrował się u nas dziś rano i natrzaskał prawie 30 postów totalnie niezwiązanych z tematami, w których się wypowiadał. Były to głównie akty poparcia wobec aktywności Doc Browna. Keleris1 używał określeń, które nie pasowały do naszego forum, przekręcał nazwy, naśmiewał się z wypowiedzi innych. Takiego zachowania tolerować nie możemy i nie będziemy.

Jeśli chodzi o tego drugiego. Doc został przyjęty ponownie do naszej społeczności (w przeszłości został już raz usunięty) warunkowo, po tym jak obiecał poprawę i zachowanie merytorycznej dyskusji. Początkowo szło mu całkiem nieźle, niestety wraz z upływem czasu zaczął powodował różne problemy. Poczynając od wysyłania gróźb (tak, tak) przez prywatne wiadomości do niektórych użytkowników, kończąc na natarczywych upomnieniach młodszych użytkowników forum. Niestety ostatnio coraz częściej otrzymywałem skargi na jego zachowanie od różnych użytkowników forum. Żeby było śmieszniej, była to jedyna osoba, na której zachowanie otrzymywałem skargi jako administrator tego forum. Dziś ostatecznie miarka Doc'a się przebrała. Uważam, że trzeciej szansy nie powinien już dostać.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8669
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Usunięcie użytkowników: Doc Brown oraz Keleris1

Postprzez lampawls » 28 grudnia 2008, 19:35

niedawo(znaczy dzisiaj) zauważyłem użytkownika Keleris 1. wiedziałem że coś jest nie tak i miałem do ciebie wysłać PW. A za kilka godzin wchodzę a tu doc usunięty :roll:
Powróciłem na lighting-gallery.pl
Avatar użytkownika
lampawls
 
Posty: 1172
Zdjęcia: 591
Dołączył(a): 5 czerwca 2007, 16:20
Lokalizacja: Lublin

Re: Usunięcie użytkowników: Doc Brown oraz Keleris1

Postprzez Whites86 » 28 grudnia 2008, 20:18

lampawls napisał(a):niedawo(znaczy dzisiaj) zauważyłem użytkownika Keleris 1. wiedziałem że coś jest nie tak i miałem do ciebie wysłać PW. A za kilka godzin wchodzę a tu doc usunięty :roll:

tez zauwazylem ... tylko czy to jest pewne ze keleris to byl doc ??
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Usunięcie użytkowników: Doc Brown oraz Keleris1

Postprzez KaszeL » 28 grudnia 2008, 20:21

Nie mam pojęcia czy Keleris1 to Doc, i prawdę mówiąc nie bardzo mnie to interesuje. Doc wyleciał z zupełnie innych powodów.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8669
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Usunięcie użytkowników: Doc Brown oraz Keleris1

Postprzez Whites86 » 28 grudnia 2008, 20:22

KaszeL napisał(a):Nie mam pojęcia czy Keleris1 to Doc, i prawdę mówiąc nie bardzo mnie to interesuje. Doc wyleciał z zupełnie innych powodów.

aha ok
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Usunięcie użytkowników: Doc Brown oraz Keleris1

Postprzez neon44 » 28 grudnia 2008, 23:02

:o :shock: Sam jestem zaskoczony tego typu zachowaniem Doca Browna, co do trzeciej szansy napewno jej nie otrzyma
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11128
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Usunięcie użytkowników: Doc Brown oraz Keleris1

Postprzez CDM » 28 grudnia 2008, 23:20

Sytuacja na forum zmienia się bardzo szybko....Co do Keleris1, to się zgadzam, te posty były jakieś dziwne...Czy był nim Doc? Nie wiem...Mam nadzieję,że nie, ale skoro admini zadecydowali o usunięciu użytkownika DocBrown, to nie ma wyjścia. Doc był/jest niereformowalny, jeśli chodzi o patrzenie na niektóre zagadnienia, a przy tym bardzo uparty, myślę,że to był główny powód nieporozumień z nim...Mnie osobiście jednak nie przeszkadzał( wyłączając oczywiście całą tę aferę sprzed roku)
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Usunięcie użytkowników: Doc Brown oraz Keleris1

Postprzez neon44 » 28 grudnia 2008, 23:25

Doc niestety zawiódł już dwukrotnie nasze zachowanie i trudno się dziwić naszym decyzjom, bo nie wiemy czy przypadkiem nie poszedł do kumpla i nie zaczął wypisywać tych głupot. A już tak zupełnie z innej beczki
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11128
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Usunięcie użytkowników: Doc Brown oraz Keleris1

Postprzez Kiris » 29 grudnia 2008, 09:53

KaszeL napisał(a):Nie mam pojęcia czy Keleris1 to Doc, i prawdę mówiąc nie bardzo mnie to interesuje. Doc wyleciał z zupełnie innych powodów.


Kaszel,no to może nam tutaj powiesz za co wyleciał Doc :?:

a tak z ciekawości:ile userów już z tond wyleciało :?:
mnie też skasujcie :?: :cry:

Admini prosze nie kasować :!:
Kiris
 

Re: Usunięcie użytkowników: Doc Brown oraz Keleris1

Postprzez KaszeL » 29 grudnia 2008, 10:25

Wyleciało dokładnie Tylu użytkowników ilu było potrzeba. Dlaczego Doc został usunięty napisałem na początku. Nie miało to specjalnego związku z usunięciem Twojego pierwszego konta w tym samym momencie ;) Doc po prostu o raz za dużo przesadził i akurat tego dnia miał pecha. Ostrzegałem go nie raz, najwyraźniej miał to w poważaniu, dlatego musieliśmy się rozstać. W Twoim przypadku to już druga szansa, więc musisz uważać :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8669
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości