Animator forum, moderator potrzebny...

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez cieszyn » 12 stycznia 2009, 14:54

Re: Animator forum, moderator potrzebny...
przez Edziu 12 stycznia 2009, 10:10

Twoja wypowiedź cieszyn jest jak zawsze konkretna, powiedziałeś nam całą prawdę, i dobrze, powiedziałeś że nie zostaniesz adminem,


Edziu - mała korekta moich słów - moderatorem, nie adminem, chodziło o moderatora, zgodnie z tytułem tego wątku.

Kiedy czytam ten tytuł, to mi tak w żartach przychodzi do głowy:
Re-animator forum potrzebny
;) ;) ;)

PS. no, tak całkiem to mi nie przeszło, wiesz, windki korbowe, ORZ-1, OŻk, OBs to wciąż moja pasja ;)
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez lampawls » 12 stycznia 2009, 17:24

Ja mogę być moderatorem.
Powróciłem na lighting-gallery.pl
Avatar użytkownika
lampawls
 
Posty: 1172
Zdjęcia: 591
Dołączył(a): 5 czerwca 2007, 16:20
Lokalizacja: Lublin

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez KaszeL » 12 stycznia 2009, 19:41

Cieszyn, szczerze mówiąc jestem bardzo rozczarowany Twoją postawą. Widzę, że nawet nie miałeś ochoty odpowiedzieć na pytania, które postawiłem Ci kilka postów wyżej. Skoro nie chcesz rozmawiać, to w porządku tylko po co cały ten wywód? Swoją drogą jakoś nie jestem tym wszystkim zaskoczony. Zamiast zabrać się do działania, postanowiłeś wywlec stare brudy. Ot, niestety kolejna osoba, która bardzo wiele mówi, ale jak przychodzi do pracy - to nie bardzo ma ochotę. Szkoda tylko, że z tym wszystkim zwlekałeś ponad dwa tygodnie. W tym czasie mogliśmy wiele zmienić, a prawdę mówiąc nie było na co i po co czekać.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8669
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez Edziu » 12 stycznia 2009, 20:55

No fakt mała pomyłka z mojej strony Cieszyn, a co z propozycją odnośnika do oprawy info?
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3149
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez Michal » 12 stycznia 2009, 21:48

Nie powiem,trochę zmartwił mnie post Cieszyna,który był można powiedzieć motorem napędowym tego forum,chociaż rozumiem,że o wiele ważniejsze są sprawy zawodowe i rodzinne.

Jako moderatora widziałbym Pawła,który jest osobą idealnie nadającą sie na to stanowisko.Paweł jest osobą spokojną , bezkonfliktową i ma doświadczenie w prowadzeniu forum,dlatego zachęcam wszystkich do poparcia Jego kandydatury.
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez mateusz » 12 stycznia 2009, 22:41

Ja jak najbardziej popieram Pawła.
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5019
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez CDM » 13 stycznia 2009, 01:20

Kandydatura Pawła jest znakomita!! Jego na wiele stać, zna się na rzeczy, biegle orientuje się w nowinkach oświetleniowych.. Jestem jak najbardziej ZA. Gdyby Whites chciał mu pomóc, byłoby pięknie.
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez Edziu » 13 stycznia 2009, 11:37

Ja to widzę w takiej kolejności Paweł, Whites, CDM
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3149
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez cieszyn » 13 stycznia 2009, 13:33

KaszeL napisał(a):Cieszyn, szczerze mówiąc jestem bardzo rozczarowany Twoją postawą. Widzę, że nawet nie miałeś ochoty odpowiedzieć na pytania, które postawiłem Ci kilka postów wyżej. Skoro nie chcesz rozmawiać, to w porządku tylko po co cały ten wywód? Swoją drogą jakoś nie jestem tym wszystkim zaskoczony. Zamiast zabrać się do działania, postanowiłeś wywlec stare brudy. Ot, niestety kolejna osoba, która bardzo wiele mówi, ale jak przychodzi do pracy - to nie bardzo ma ochotę. Szkoda tylko, że z tym wszystkim zwlekałeś ponad dwa tygodnie. W tym czasie mogliśmy wiele zmienić, a prawdę mówiąc nie było na co i po co czekać.


No tak, mogłem sie tego spodziewać, za moją szczerość mam taką odpłatę, ale Twoja postawa KaszeL mnie też wcale nie dziwi, - nie jestes zaskoczony? to czemu mi proponowałeś abym został modem, skoro wiedziałeś, że wg Ciebie się na nią nie nadaję? To nielogiczne. Zwróć też uwagę, że nie odniosłeś się w żaden sposób do moich prozycji, tylko stajesz na pozycji emocjonalnej, jak na admina, to nie za bardzo tak wypada. Napisałem, co napisałem, wierzę, że jest w tym sporo prawdy i jest to też niejako szansa na ulepszenie tego forum. Jednak skoro Neon milczy, a KaszeL sie nie potrafi do tego ustosunkować, to to nie wróży zbyt dobrze przyszłości tego forum.

Widzę, że nawet nie miałeś ochoty odpowiedzieć na pytania, które postawiłem Ci kilka postów wyżej.
nie mam czasu i jak tego nie rozumiesz, to już Twoja sprawa. Forum to nie jest obowiązek, to jest przyjemność, i jak ktoś ma mało czasu na pisanie na forum, to wypadałoby to zrozumieć i uszanować, ale nie każdy to potrafi.


Ot, niestety kolejna osoba, która bardzo wiele mówi, ale jak przychodzi do pracy - to nie bardzo ma ochotę.
Tak, tak, tylko powiedz mi kaszeL, gdzie Ty byłeś i co robiłeś, jak przez niemal rok narastał tu bajzel? Też niewiele zrobiłeś, a masz przecież do tego uprawnienia, aż do teraz mój baaardzo dawny post, w którym o tym pisałem nie doczekał sie odpowiedzi adminów. Więc nie praw mi morałów, masz do tego smykałkę, jak mało kto. Dobrze wiem, że od dawna mnie nie akceptujesz, bo mówię prawdę, często niewygodną. Marzy Ci się władza absolutna, co widać było juz nieraz w Twoich wypowiedziach.

Cieszę się, że inni userzy podchodzą ze zrozumieniem do mojej wypowiedzi, to cieszy, chętnie poczytam inne opinie
Wszystkich zaś, których rozczarowałem i którzy nie potrafią lub nie chcą mnie zrozumieć, przepraszam. Ciebie KaszeL też. (jakoś wątpię, żeby Ciebie było stac na to samo w moja stronę)
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez KaszeL » 13 stycznia 2009, 14:05

cieszyn napisał(a):to czemu mi proponowałeś abym został modem, skoro wiedziałeś, że wg Ciebie się na nią nie nadaję? To nielogiczne


Gdzie ja napisałem, że się nie nadajesz Staszku, no gdzie? Gdybym miał coś takiego na myśli, to w ogóle nie składał bym Ci tej propozycji - to chyba oczywiste? Jestem rozczarowany Twoją postawą, nie wiesz dlaczego? Przeczytaj raz jeszcze moje wcześniejsze wypowiedzi.

cieszyn napisał(a):Tak, tak, tylko powiedz mi kaszeL, gdzie Ty byłeś i co robiłeś, jak przez niemal rok narastał tu bajzel? Też niewiele zrobiłeś, a masz przecież do tego uprawnienia(...)


Odpowiem Ci Staszku Twoimi własnymi słowami: "nie mam czasu i jak tego nie rozumiesz, to już Twoja sprawa. Forum to nie jest obowiązek, to jest przyjemność"

PS. Staszku, powiem Ci szczerze, że zupełnie nie rozumiem twojej postawy. Wyciągam do Ciebie rękę już po raz drugi, ale teraz widzę, że Ty nie szukasz porozumienia. Zamiast odpowiadać rzeczowo na moje pytania, stosujesz dziwną polemikę polegającą na ataku mojej osoby. Piszesz, że nie masz czasu na odpowiedzi - ale na atakowanie mnie masz? Widzę, że masz jakieś straszne pretensje do mojej osoby - ale na prawdę nie wiem z czego to może wynikać. Co ja Ci takiego zrobiłem?
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8669
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości