Powrót

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Powrót

Postprzez artuled » 16 listopada 2008, 19:45

Luk napisał(a):Najlepiej to zapomnieć o sprawie.

I przede wszystkim wybaczyć sobie,i nie powracać. :) .
pozdrawiam:.
artuled
 

Re: Powrót

Postprzez Luk » 16 listopada 2008, 19:47

Wątpię aby Mirek i Doc by sobie wybaczyli :roll:
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5944
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: Powrót

Postprzez KaszeL » 16 listopada 2008, 21:15

DocBrown napisał(a):Prywatnie to ja mogę pisać co mi się żywnie podoba, bo od tego jest wolność słowa, zaś na forum nie używam słów powszechnie uznawanych za niecenzuralne, a co do tolerancji, czy ja coś o nietolerancji tutaj napisałem ?
Napisałem tylko, że jeśli Mirek powróci to ja odchodzę, a zrobię tak dlatego, że nie pozwolę na to, aby ktoś non stop mnie obrażał mając na to ciche przyzwolenie administracji, bo tak to zawsze wyglądało.


Doc widzisz, no i tu się mylisz. Jeśli będziesz za pomocą PW obrażał i groził innym użytkownikom, to podziękujemy Ci za obecność na forum. Takiego zachowania tutaj tolerował nie będę. Oczywiście nie dotyczy to tylko Ciebie, ale i wszystkich tu obecnych. Niestety jesteś jedyną osobą, na którą dostaję notoryczne skargi od innych czytelników. Kiedyś szala się przeleje i nie będzie już odwrotu. Radzę więc panować nad sobą.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8669
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Powrót

Postprzez DocBrown » 16 listopada 2008, 23:12

Notoryczne skargi na moje zachowanie? Może napiszesz mi konkretniej od kogo, oprócz Artuleda oczywiście, bo o tym to wiem, jednak jakoś nie chcę mi się wierzyć, aby od mojego ostatniego powrotu ktoś coś do mnie miał, jeśli nie chcesz pisać tego na forum, to proszę, napisz mi to na PW.

P.S. Jak ktoś z użytkowników coś do mnie ma to proszę pisać mi to wprost, najlepiej na PW, przecież wiele spraw można załatwić na spokojnie, przecież nie jestem tu po to aby powodować chaos, zadymę itp, tylko po to aby pomagać w rozwoju forum.
DocBrown
 

Re: Powrót

Postprzez KaszeL » 17 listopada 2008, 14:24

Doc, nie mam zamiaru z Tobą poruszać tego tematu. Myślę, że dobrze wiesz od kogo przychodzą takie wiadomości. Pamiętaj też, że Twoja wolność słowa kończy się dokładnie tam, gdzie zaczyna się wolność innych. Jeśli masz zamiar komuś naubliżać, a potem zasłaniać się wolnością słowa - to nie tędy droga. Między wolnością słowa a zwykłym chamstwem jest bardzo wyraźna granica, której na tym forum niezależnie czy publicznie, czy na PW przekraczać nie będziemy. Musisz to zaakceptować.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8669
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Powrót

Postprzez DocBrown » 17 listopada 2008, 20:34

Co do szanowania innych, to OK temat jak dla mnie zakończony akceptuje sprawę, nadal jednak nie wiem, kto oprócz Artuleda mógł mieć do mnie jakieś pretensje od kiedy ostatnio powróciłem, tak więc ponawiam prośbę, napisz mi to albo tu na forum, albo jak nie chcesz na forum, to pisz na PW.
DocBrown
 

Re: Powrót

Postprzez cieszyn » 17 listopada 2008, 21:39

artuled napisał(a):
Luk napisał(a):Najlepiej to zapomnieć o sprawie.

I przede wszystkim wybaczyć sobie,i nie powracać. :) .
pozdrawiam:.


Zdecydowanie i mocno popieram zdanie artuleda. Bo to żadna sztuka się pokłócić, największa sztuka to pogodzić się :P
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powrót

Postprzez neon44 » 17 listopada 2008, 21:48

KaszeL napisz co takiego właściwie Doc Brown napisał
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11128
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Powrót

Postprzez cieszyn » 17 listopada 2008, 22:03

neon44 napisał(a):KaszeL napisz co takiego właściwie Doc Brown napisał


No właśnie. Bo póki co to ja tu nie widzę żeby Doc komuś naubliżał publicznie :roll:
Muszę też przyznać, że Doc czasem zbyt często używa "słów" na nielubiane przez niego oprawy
Ale tak poza tym to od ostatniego powrotu zmienił się dość mocno na plus (tylko nie myśl Doc, ze Cię chwalę, o nie)
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powrót

Postprzez KaszeL » 18 listopada 2008, 00:50

Chodzi o kontakty przez prywatną wiadomość, a nie posty na forum publicznym. Cieszyn, jak by ktoś do Ciebie pisał PW pełną inwektyw, zostawił byś to tak?

Od kilku osób dostałem skargę na zachowanie Doc'a, dostałem też przykłady PW jak się do tych osób odnosi. Nie mam zamiaru pozwalać, żeby jeden użytkownik forum terroryzował drugiego. Niezależnie od tego gdzie to ma miejsce.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8669
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości