BTTF3 - Back To The Forum :D

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

BTTF3 - Back To The Forum :D

Postprzez DocBrown » 1 sierpnia 2008, 12:18

Witam wszystkich, postanowiłem wrócić na forum, ponieważ pasja oświetleniowa uzależnia, dotyczy to równierz dyskusji o oprawach, lampach itp, a gdzie jak nie tutaj na tym forum można podyskutować na te tematy. Mam nadzieje, że nikomu nie będę przeszkadzać swoją obecnością tutaj, przepraszam wszystkich (KaszeLa szczególnie) za wszystko to, co było źle, teraz mam nadzieje, że miło będzie nam się współpracować :)

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów oświetlenia i elektrotechniki
Doc Brown
DocBrown
 

Re: BTTF3 - Back To The Forum :D

Postprzez cieszyn » 1 sierpnia 2008, 12:54

DocBrown napisał(a):Witam wszystkich, postanowiłem wrócić na forum, ponieważ pasja oświetleniowa uzależnia, dotyczy to równierz dyskusji o oprawach, lampach itp, a gdzie jak nie tutaj na tym forum można podyskutować na te tematy. Mam nadzieje, że nikomu nie będę przeszkadzać swoją obecnością tutaj, przepraszam wszystkich (KaszeLa szczególnie) za wszystko to, co było źle, teraz mam nadzieje, że miło będzie nam się współpracować :)

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów oświetlenia i elektrotechniki
Doc Brown


Witam witam!
A to niespodzianka :o :o :o mówiłeś, że juz nigdy . . . . . :|

Mam jednak nadzieję, że przeszedłeś taką oczyszczającą w pewnym sensie drogę, i teraz pozbywszy się złych nawyków, będąc już dosłownie dorosłym człowiekiem, dasz tu z siebie wszystko, co najlepsze. Myślę o normalnym rozwijaniu pasji oświetleniowej, którą jak widać cały czas masz w sobie. Teraz jesteś bardziej niz kiedykolwiek "na cenzurowanym" - chyba wiesz, co to znaczy 8-)

Na początek nie jest źle, bo żadnego "dziwnego" motto juz u Ciebie obok nazwy usera nie widzę ;) No to Doc, licznik startuje od zera, 1, 2, 3 ..... 8-)


PS. Poniewaz miałeś dłuższą przerwe, więc zakładam, że być może zaglądałeś w tym czasie na inne tego typu fora?
- a może masz jakieś adresy forum alternatywnych do naszego ??? Widzisz któreś jako godne uwagi?? Jak je oceniasz w porównaniu do naszego Forum ??
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: BTTF3 - Back To The Forum :D

Postprzez Luk » 1 sierpnia 2008, 13:45

DocBrown, ale jak wróciłeś? Z tego co czytałem na forum to miałeś chyba pernamentnego bana na IP
Ale zresztą, może wszystkiego nie wiem

Ale mimo to witam ponownie na forum! Mnie może nie znasz bo się zarejestrowałem na początku kwietnia ;)
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5944
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: BTTF3 - Back To The Forum :D

Postprzez DocBrown » 1 sierpnia 2008, 13:54

:arrow: Cieszyn, niestety nic oprócz adresu mojego forum nie mam, zaglądałem co jakiś czas tutaj i na stary, umarły lighting.pl, moje forum troche się rozwinęło, ale nadal nic ciekawego tam niestety nie ma, a lighting.pl nawet do pięt nie dorasta naszemu forum (lighting-gallery.pl)

:arrow: Cześć Luk, nie zdążyliśmy się poznać, gdyż krótko przed końcem marca odszedłem z forum, bana na IP na szczęście nie otrzymałem, wiem, że zarejestrowałeś się na początku kwietnia i czytająć co jakiś czas forum widziałem także i Twoje posty :)
DocBrown
 

Re: BTTF3 - Back To The Forum :D

Postprzez Whites86 » 1 sierpnia 2008, 19:51

czesc DocBrown ;] witamy po dlugiej przerwie
coprawda mnie chyba tez nieznasz ale mam nadzieje ze przygotowales duzo fot roznego rodzaju klasykow (nietylko malagi :twisted: )
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: BTTF3 - Back To The Forum :D

Postprzez DocBrown » 1 sierpnia 2008, 19:55

Cześć Whites, czytałem Twoje posty jako gość, ale poznać sie nie zdążyliśmy, bo ja odszedłem, Ty przyszedłeś, wiem, że masz fajną trumienkę i łyżkę ORZ7/1, no i wpadłeś na prosty i fajny pomysł jak wykonać LR, fotki klasyków też będą, tylko niech mi Era przywróci normalny transfer :twisted:
DocBrown
 

Re: BTTF3 - Back To The Forum :D

Postprzez Whites86 » 1 sierpnia 2008, 20:01

DocBrown napisał(a):Cześć Whites, czytałem Twoje posty jako gość, ale poznać sie nie zdążyliśmy, bo ja odszedłem, Ty przyszedłeś, wiem, że masz fajną trumienkę i łyżkę ORZ7/1, no i wpadłeś na prosty i fajny pomysł jak wykonać LR, fotki klasyków też będą, tylko niech mi Era przywróci normalny transfer :twisted:

milo wiedziec ze "wowczas" nietylko uzytkownicy tego forum przegladali moje posty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ciesze sie ze podobaja Ci sie moje oprawy :mrgreen:
co do transweru ja mam orange i nigdy niejest normalny jest p#$%^&& (kazdy wie jaki :P )
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: BTTF3 - Back To The Forum :D

Postprzez DocBrown » 1 sierpnia 2008, 20:20

Polecam przejść do Ery, ja bym miał normalny, gdybym nie przekroczył limitu :evil:
DocBrown
 

Re: BTTF3 - Back To The Forum :D

Postprzez Whites86 » 1 sierpnia 2008, 20:34

bez przesady niechce placic 120 zl za ten sam szajs... a te limity to juz wogule przegiecie.... juz nigdy niewezme zadnego internetu bezprzewodowego
albo kabel albo nic...
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: BTTF3 - Back To The Forum :D

Postprzez DocBrown » 1 sierpnia 2008, 20:51

Ja płacę 80PLN za miesiąc, limit przekroczyłem drugi raz i chyba wiem już co jest tego przyczyną i jak w przyszłości zapobiegać tego typu zdarzeniom :D
DocBrown
 

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości