PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez DocBrown » 4 października 2008, 19:05

Wątek "Moja oprawa ORZ7" umarł, ale nic dziwnego, foty były marnej jakości, tak więc nie bardzo było o czym gadać, po powrocie na forum pierwszym wątkiem, który założyłem był temat "Galeria mojej Mesko ORZ7" ten temat też nie żyje, dalej nie pamiętam w jakiej kolejności zakładałem tematy :?
DocBrown
 

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez cieszyn » 4 października 2008, 19:41

No i fajnie!

Coś się ruszyło, mamy nowe wypowiedzi, i dziękuję Wam bardzo !

Moim celem było w tym temacie wywołanie Waszych refleksji o pierwszych tematach Waszego autorstwa.
Naturalne jest, że niektóre tematy umarły, a niektóre być może warto kontynuować

Po prostu, czasem warto obejrzeć się za siebie, i ocenić, czy warto kontynuować dawne emocje, wątki, tematy, czy może zająć się już tylko czymś całkiem nowym :roll: :? :P

Ale reasumując, wielkie Wam dzięki, że ta dyskusja ruszyła nieco do przodu :P
Ostatnio edytowano 4 października 2008, 19:43 przez cieszyn, łącznie edytowano 1 raz
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez DocBrown » 4 października 2008, 19:43

Możnaby ten temat poświęcić nie tyle pierwszym tematom przez siebie założonym, a takim, które np nie cieszą się zainteresowaniem, tak jak mój "Oświetlenie na terenie Parowozowni w Wolsztynie", dałem tam sporo fotek, niestety robionych Nokią 6280, ale zawsze coś :)
DocBrown
 

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez cieszyn » 4 października 2008, 19:49

DocBrown napisał(a):Możnaby ten temat poświęcić nie tyle pierwszym tematom przez siebie założonym, a takim, które np nie cieszą się zainteresowaniem, tak jak mój "Oświetlenie na terenie Parowozowni w Wolsztynie", dałem tam sporo fotek, niestety robionych Nokią 6280, ale zawsze coś :)


Doc, spoko, nie o to mi chodziło, pierwszaki, to pierwszaki. Te zaś tematy, które nie cieszą się zainteresowaniem to inna bajka, więc może niech każdy wyłuska ze swoich pierwszaków takie, które są rozwijane i takie, które nie są rozwijane - z różnych powodów, np. temat się wyczerpał ;)

Tu zaś chciałem, ażeby każdy spojrzał za siebie i powiedział, co się dzieje z jego pierwszymi tematami. Ja np. chciałbym rozwijać temat "http://www.lighting-gallery.pl/viewtopic.php?f=16&t=289&p=3644&hilit=okr%C4%99towa#p3644", ale brak nowych faktów w tej sprawie. Dlatego wg mnie celem "odgrzewania" starego tematu jest dowiedzenie sie czegoś nowego w tym właśnie temacie, bo trochę szkoda spraw zaczętych , a nie rozwiązanych, nieprawdaż???
Ostatnio edytowano 4 października 2008, 19:55 przez cieszyn, łącznie edytowano 1 raz
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez DocBrown » 4 października 2008, 19:54

Tak, tylko, że jest mały problem, bo nie każdy pamięta np jakie są trzy pierwsze tematy, które założył, np ja nie pamiętam dokładnie jakie to były tematy, wiem, że na bank był to ten o mojej ORZ7, zaś co do innych to niestety nie pamiętam :(
DocBrown
 

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez cieszyn » 4 października 2008, 20:00

DocBrown napisał(a):Tak, tylko, że jest mały problem, bo nie każdy pamięta np jakie są trzy pierwsze tematy, które założył, np ja nie pamiętam dokładnie jakie to były tematy, wiem, że na bank był to ten o mojej ORZ7, zaś co do innych to niestety nie pamiętam :(


Ale moi drodzy, bardzo łatwo sprawdzić, jakie są Wasze pierwsze tematy. Wystarczy klinknąć na nazwę użytkownika przy dowolnym temacie, potem wybrać "Znajdź posty użytkownika" , i macie listę chronologizną Waszych tematów. Wtedy już odnalezienie pierwszych swoich tematów to łatwizna :P

Jeśli się mylę, to sorry, może ktoś potrafi podać lepszy sposób na znalezienie pierwszych postów ??????????
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez DocBrown » 4 października 2008, 20:10

Zaraz to sprawdzę
DocBrown
 

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez cieszyn » 4 października 2008, 20:12

DocBrown napisał(a):Zaraz to sprawdzę


Nie jestem pewien, czy moja recepta jest prawdziwa :roll: :?
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez DocBrown » 4 października 2008, 20:16

Jest prawdziwa :mrgreen:

Więc od ostatniego mojego powrotu na forum to jest tak:

1) BTTF3 - Back To The Forum :D
2) [A29 Wilkasy] Bardzo stara oprawa kanałowa
3) [Doc Brown] Galeria mojej Mesko ORZ7

Niestety ale podany przez Ciebie sposób nie zadziała w przypadku moich starych kont :?
DocBrown
 

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez cieszyn » 4 października 2008, 20:20

DocBrown napisał(a):Jest prawdziwa :mrgreen:

Więc od ostatniego mojego powrotu na forum to jest tak:

1) BTTF3 - Back To The Forum :D
2) [A29 Wilkasy] Bardzo stara oprawa kanałowa
3) [Doc Brown] Galeria mojej Mesko ORZ7

Niestety ale podany przez Ciebie sposób nie zadziała w przypadku moich starych kont :?


So, what can you say about 1, 2 and 3 topics ??

Co możesz powiedzieć o tych swoich tematach 1, 2 i 3
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości