PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez cieszyn » 30 września 2008, 22:46

Moi drodzy - i jak?

Jak się mają Wasze "pierwszaki" ???

Ja już swoje opisałem i nawet sowicie nadrobiłem zaległości, do których się bez bicia przyznałem.
Ostatnio edytowano 30 września 2008, 23:07 przez cieszyn, łącznie edytowano 1 raz
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez Michal » 30 września 2008, 22:50

No,ja nie mam się za bardzo czym pochwalić bo zalogowałem się na forum w styczniu 2008 i już wszystkie potrzebne wątki byly. ;)
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez cieszyn » 30 września 2008, 23:09

Michal napisał(a):No,ja nie mam się za bardzo czym pochwalić bo zalogowałem się na forum w styczniu 2008 i już wszystkie potrzebne wątki byly. ;)


Ejże, chyba parę nowych "popełniłeś" ???
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez KaszeL » 30 września 2008, 23:13

Hmm... Jeśli chodzi o moje pierwsze tematy... to....

Jako pierwszy napisałem regulamin, ten się trzyma i ma się dobrze ;) Chociaż nikt w nim niczego nie pisze, bo nie można tego robić ;)
Kolejny o świetlówkach liniowych, umarł gdzieś w okolicach marca zeszłego roku. Chociaż nadal uważam, że nie został wyczerpany.
Trzeci to z kolei post na temat aktualnego stanu kolekcji. Ten również został już dawno zapomniany.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez cieszyn » 2 października 2008, 21:07

KaszeL dzięki za szczerą wypowiedź, traktujemy to na luzie, bo nikt nam nie każe odnawiać starych wątków, jednak czasem warto nawet na nie spojrzeć nowym okiem ;) ;) ;)
Ja dostrzegłem, że niektóre pierwszaki zaniedbałem :oops:

Ale ciekaw też jestem, co o swoich pierwszakach powiedzą inni, z np. dużym stażem pracy na Forum????????????
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez DocBrown » 2 października 2008, 21:09

O ile dobrze pamiętam, to pierwszy temat jaki na tym forum założyłem to był "Moja oprawa ORZ7" to było naprawde dawno temu, przed moim pierwszym odejściem o ile pamiętam.
DocBrown
 

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez cieszyn » 2 października 2008, 21:10

DocBrown napisał(a):O ile dobrze pamiętam, to pierwszy temat jaki na tym forum założyłem to był "Moja oprawa ORZ7" to było naprawde dawno temu, przed moim pierwszym odejściem o ile pamiętam.


OK. Ale DOc, nie tylko o to chodzi, prosiłem też, żeby napisać, co się teraz dzieje z pierwszakami :shock: :shock: :shock: ;) ;) ;)
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez cieszyn » 4 października 2008, 15:13

Muszę z przykrością stwierdzić, że powoli, pomalutku odchodzi mi ochota do aktywizowania większej ilości userów tego forum, poprzez np. zgłaszanie jakichś tam swoich pomysłów typu "Open Day Users Day", czy "Pierwszaki - jak się dziś mają?" itp.

Widocznie jesteśmy na tym Forum małą grupą, która woli działać, tak jak działa, czyli post sie od czasu do czasu sie napisze, czasem jakąś fotke sie tu powiesi, i cześć. Mówię głównie o tych, co się tu mało udzielają, ale żeby było jasne - to ich święte prawo oczywiście

Większa aktywność wymaga pewnie większej ilości aktywnych forumowiczów, a u nas z tym kiepsko jest, niestety. :cry:

Więc może niech dalej jest na Forum tak jak jest, a cieszyn niech lepiej spożytkuje swoją oświetleniową energię na focenie opraw (głównie klasyków oczywiście) i pokazywanie ich na forum. Bo jak do tej pory takie wychodzenie z pomysłami nie daje dobrych rezultatów :cry:
Ktoś w końcu musi temu cieszynowi utrzeć nosa, nie ? :twisted: Więc mu dowaliłem tym tekstem, a co !
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez Whites86 » 4 października 2008, 18:34

j sie staram udzielac jak tylko moge chociaz z czasem ostatnio kiepsko...
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: PIERWSZAKI - jak się mają dziś?

Postprzez DocBrown » 4 października 2008, 18:58

:arrow: Cieszyn, ja także staram się udzielać jak mogę, jednak teraz będę mieć czas praktycznie tylko w weekendy :(
DocBrown
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości