Usunięcie użytkownika: artuled

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez rtęciówka » 15 stycznia 2009, 12:13

Jak jest dyslektykiem to nigdy nie będzie pisał poprawnie, same dobre chęci i słownik niestety nie wystarczą...
Pozdrawiam,
Kuba
Avatar użytkownika
rtęciówka
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 498
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 22:36
Lokalizacja: Myszków

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez Mannerheim » 15 stycznia 2009, 12:39

rtęciówka napisał(a):Jak jest dyslektykiem to nigdy nie będzie pisał poprawnie, same dobre chęci i słownik niestety nie wystarczą...


Wręcz przeciwnie, odrobina wysiłku i gość pisze poprawne posty. Dysleksja (czy inna dys-cośtam) nie jest tutaj usprawiedliwieniem, to tylko zwykłe lenistwo.
Mannerheim
 
Posty: 236
Zdjęcia: 7
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, 19:15
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez Whites86 » 15 stycznia 2009, 12:43

Mannerheim napisał(a):
rtęciówka napisał(a):Jak jest dyslektykiem to nigdy nie będzie pisał poprawnie, same dobre chęci i słownik niestety nie wystarczą...


Wręcz przeciwnie, odrobina wysiłku i gość pisze poprawne posty. Dysleksja (czy inna dys-cośtam) nie jest tutaj usprawiedliwieniem, to tylko zwykłe lenistwo.

tu niechodzi o zwykłą dysleksje, ja tez mam i tez robie błędy, niewiem czy znasz caly temat ale on nieznal sie kompletnie na sprawach poruszanych na forum pisal bzdury min. ze pekajace kable w obwodzie otwartym transformatora z miktrofali (2000V) moga zabic w promieniu kilometra albo wymyslal pojęcia typu zarówka rtęciowo halogenowa gh+w z zarnikiem od halogena :|
obnizal poziom tak bardzo ze robilo wielkie zamieszanie na forum nieraz byl upominany ostrzegany na priv iogolnie bez zadnego rezultatu...
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez Mannerheim » 15 stycznia 2009, 12:54

Whites86 napisał(a):tu niechodzi o zwykłą dysleksje, ja tez mam i tez robie błędy, niewiem czy znasz caly temat ale on nieznal sie kompletnie na sprawach poruszanych na forum pisal bzdury min. ze pekajace kable w obwodzie otwartym transformatora z miktrofali (2000V) moga zabic w promieniu kilometra albo wymyslal pojęcia typu zarówka rtęciowo halogenowa gh+w z zarnikiem od halogena :|
obnizal poziom tak bardzo ze robilo wielkie zamieszanie na forum nieraz byl upominany ostrzegany na priv iogolnie bez zadnego rezultatu...


A to już jest głębszy temat. W zasadzie w regulaminie tego forum (i zdecydowanej większości innych, niekoniecznie oświetleniowych) nie ma zakazu pisania, jak to ująłeś, "bzdur", więc teoretycznie za to karać go nie można (no chyba że wprowadzi się stosowny zapis do regulaminu... ;) ). Jeśli te "bzdury" są wynikiem braku wiedzy to przecież można mu wytłumaczyć co i jak, w końcu nie każdy tutaj jest orłem w temacie, niektórzy nasi użytkownicy też zaczynali przygodę z forum z minimalnym zasobem informacji "branżowych". To jest między innymi idea działania forum, czyli pomoc, dyskusja i objaśnianie różnych spraw.
To już pozostaje w decyzji zarządu forum, można podjąć się "naprostowania" Artura na "właściwą ścieżkę" :) , lub usunąc go na dobre (w myśl zasady: nie ma człowieka - nie ma problemu).
Mannerheim
 
Posty: 236
Zdjęcia: 7
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, 19:15
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez Edziu » 15 stycznia 2009, 13:21

JA bym dał mu jeszcze jedną (ostatnią)sznsę, i jeżeli by z niej nie skorzystał tj. nie poprawił pisowni, i nie użalał by sie nad sobą tego, jak i również nie obrażał innych użytkowników. Jeśli pisze rzeczy banalne tak jak przytoczył nam Whites
typu "czy mozna podlaczyc starter pod 220V bo chcialbym nim sobie poswiecic..."
może być jeszcze znośne choć nie na dłuższą metę,(na elektrodzie poprosty usuwają takie posty nawet bez powiadomienia) ale czasem posty powinny nabierać większej fachowości ,ten eksperyment z starterem akurat też kedyś próbowałem i się skończył wywaleniem korków w domu, i nauczką na przyszłość. Artuledowi proponuję sie więc trochę podszkolić w dziedzinie elektrotechniki polecam ksiażkię Romana Kurdziela "Podstawy Elektrotechniki" cz1 wspierałem sie tą książką w szkole są tam absolutne podstawy, podstawowe wzorki. Jeżeli nie spełni tych warunków popieram pomysł Kaszela z blokowaniem IP, choć wiem jak było z doc em miał wiele szans i z żadnej nie skorzystał
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3147
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez lampa123 » 15 stycznia 2009, 13:38

KaszeL napisał(a):Tak, to był Artur. Dostałem od niego taką wiadomość.

to ja w innym loginu piszę do ciebie oto abyś mnie już nigdy nie wyrzucali i ja chcę zrealizować to co
obiecałem i przykro mi jest z tego powodu że tak się stało :geek: :cry: .
zamierzam już myśleć inaczej ,
to co dziś się stało to od was od czułem nienawiść !
trafiliście mój bok serca lub psychiki .i jestem w szoku proszę o litości już nie bądźcie tacy nie wiadomo co ja wam wybaczam i przepraszam i jeszcze jedno chcę się logować jako-artuled a nie ktoś.
100%prawdy .
zamierzam pisać na temat i naprawić swoje błędy ,tylko chcę żeby było tak jak 12.października.2008r.czyli 1 kroki .
proszę poważnie się zastanowić ,mnie na tym zależy i z tego powodu jest mi smutno :cry: :cry: .
i będę zwracał uwagę na błędy i zanim wyślę post sprawdzę go .
koniec:. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .


Neon już wyrzucił "korka", niemniej jak uważacie. Powinniśmy dać mu jeszcze jedną szansę? Artur korzysta oczywiście z neostrady. Niemniej bez problemu mogę zablokować całą jego klasę adresową (65k adresów) i wtedy nawet po zmianie IP nie będzie mógł się zalogować ani oglądać forum. Co o tym myślicie?

Blokując zakres możesz pozbawić też inne osoby dostępu do forum.
Avatar użytkownika
lampa123
 
Posty: 963
Zdjęcia: 45
Dołączył(a): 17 grudnia 2007, 17:04

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez Whites86 » 15 stycznia 2009, 13:46

Mannerheim napisał(a):
Whites86 napisał(a):tu niechodzi o zwykłą dysleksje, ja tez mam i tez robie błędy, niewiem czy znasz caly temat ale on nieznal sie kompletnie na sprawach poruszanych na forum pisal bzdury min. ze pekajace kable w obwodzie otwartym transformatora z miktrofali (2000V) moga zabic w promieniu kilometra albo wymyslal pojęcia typu zarówka rtęciowo halogenowa gh+w z zarnikiem od halogena :|
obnizal poziom tak bardzo ze robilo wielkie zamieszanie na forum nieraz byl upominany ostrzegany na priv iogolnie bez zadnego rezultatu...


A to już jest głębszy temat. W zasadzie w regulaminie tego forum (i zdecydowanej większości innych, niekoniecznie oświetleniowych) nie ma zakazu pisania, jak to ująłeś, "bzdur", więc teoretycznie za to karać go nie można (no chyba że wprowadzi się stosowny zapis do regulaminu... ;) ). Jeśli te "bzdury" są wynikiem braku wiedzy to przecież można mu wytłumaczyć co i jak, w końcu nie każdy tutaj jest orłem w temacie, niektórzy nasi użytkownicy też zaczynali przygodę z forum z minimalnym zasobem informacji "branżowych". To jest między innymi idea działania forum, czyli pomoc, dyskusja i objaśnianie różnych spraw.
To już pozostaje w decyzji zarządu forum, można podjąć się "naprostowania" Artura na "właściwą ścieżkę" :) , lub usunąc go na dobre (w myśl zasady: nie ma człowieka - nie ma problemu).

zgadzam sie z tym ze wiekszosc osob jak i tez ja sam weszlismy na to forum z minimalna wiedzą, poprzez zaglebianie sie w tematy forum stawala sie ona coraz wieksza, tlumaczone mu bylo nieraz niedał sobie wytlumaczyc czesto sie klucił uwazajac ze ma racje..., szans na poprawe sam juz nie wiem ile dostał, przy kazdym zwróceniu uwagi burzyl sie obrazal innych i nawet grozil czujac sie bezkarny... ile mozna ? :| napisal 290 postów przy czym ani jeden nie mial najmniejszego sensu... szans dostal wiecej niz wczesniej usunieci uzytkownicy i uwazam (majac na celu dobro calego forum) ze błędem było by zeby znówu tutaj wrócił
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez Edziu » 15 stycznia 2009, 14:18

lampa123Blokując zakres możesz pozbawić też inne osoby dostępu do forum.

Kurcze ja też mam neostradę i pewnie wielu z nas :shock: w takim razie blokowanie IP nie było by dobrym pomysłem, więc nie było by (w razie czego) możliwe skuteczne sie pozbycie tego usera, A ostatniej szansy raczej nie polecacie, choć mam cichą nadzieję że usunięcie konta powinno być dla niego jakąś szkołą ale moge się mylic w tej kwestii.
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3147
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez Michal » 15 stycznia 2009, 15:04

Whites86 napisał(a):
Mannerheim napisał(a):
Whites86 napisał(a):tu niechodzi o zwykłą dysleksje, ja tez mam i tez robie błędy, niewiem czy znasz caly temat ale on nieznal sie kompletnie na sprawach poruszanych na forum pisal bzdury min. ze pekajace kable w obwodzie otwartym transformatora z miktrofali (2000V) moga zabic w promieniu kilometra albo wymyslal pojęcia typu zarówka rtęciowo halogenowa gh+w z zarnikiem od halogena :|
obnizal poziom tak bardzo ze robilo wielkie zamieszanie na forum nieraz byl upominany ostrzegany na priv iogolnie bez zadnego rezultatu...


A to już jest głębszy temat. W zasadzie w regulaminie tego forum (i zdecydowanej większości innych, niekoniecznie oświetleniowych) nie ma zakazu pisania, jak to ująłeś, "bzdur", więc teoretycznie za to karać go nie można (no chyba że wprowadzi się stosowny zapis do regulaminu... ;) ). Jeśli te "bzdury" są wynikiem braku wiedzy to przecież można mu wytłumaczyć co i jak, w końcu nie każdy tutaj jest orłem w temacie, niektórzy nasi użytkownicy też zaczynali przygodę z forum z minimalnym zasobem informacji "branżowych". To jest między innymi idea działania forum, czyli pomoc, dyskusja i objaśnianie różnych spraw.
To już pozostaje w decyzji zarządu forum, można podjąć się "naprostowania" Artura na "właściwą ścieżkę" :) , lub usunąc go na dobre (w myśl zasady: nie ma człowieka - nie ma problemu).

zgadzam sie z tym ze wiekszosc osob jak i tez ja sam weszlismy na to forum z minimalna wiedzą, poprzez zaglebianie sie w tematy forum stawala sie ona coraz wieksza, tlumaczone mu bylo nieraz niedał sobie wytlumaczyc czesto sie klucił uwazajac ze ma racje..., szans na poprawe sam juz nie wiem ile dostał, przy kazdym zwróceniu uwagi burzyl sie obrazal innych i nawet grozil czujac sie bezkarny... ile mozna ? :| napisal 290 postów przy czym ani jeden nie mial najmniejszego sensu... szans dostal wiecej niz wczesniej usunieci uzytkownicy i uwazam (majac na celu dobro calego forum) ze błędem było by zeby znówu tutaj wrócił

Zgadzam się z opinią Whitesa.Dla artuleda jeżeli tak bardzo chce się udzielać polecam forum lighting.pl.
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez CDM » 15 stycznia 2009, 15:31

Poza tymi wszystkimi sprawami w przeszłości, nigdy nic do Doc'a nie miałem.Uważam,że artuled zasłużył sobie na to, co Doc mu powiedział i to Doc został do tego sprowokowany. takie mam zdanie. Jak dla mnie może tu być.
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości