Doc Brown raz jeszcze

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Czy Doc powinien wrócić?

Ankieta wygasła 22 stycznia 2009, 16:03

Tak - Jestem za powrotem Doca na forum
16
84%
Nie - Doc powinien zostać zabanowany
3
16%
 
Liczba głosów : 19

Doc Brown raz jeszcze

Postprzez KaszeL » 15 stycznia 2009, 15:44

Taką wiadomość napisał dziś Doc Brown rejestrując się po raz kolejny na naszym forum

Witam wszystkich.
To ja, Doc Brown, zarejestrowałem się pod innym nickiem, abym nie został wyrzucony nim zdążę napisać tą wiadomość.
Chciałem wam powiedzieć, że nie mam nic wspólnego z krisem, kelerisem1, kirisem, oraz innymi, które spamowały na tym forum, na dowód można zobaczyć mój adres IP, który nie ma nic wspólnego z adresem IP wymienionych przeze mnie osób.
Nie wiem dlaczego KaszeL mnie usunął, przecież od kiedy wróciłem na forum ostatni raz jako Doc nie zrobiłem nic złego, starałem się forum rozwijać wrzucając jaknajwiększe ilości zdjęć, specjalnie nawet na potrzeby forum kupiłem drugi aparat, po to aby mieć go zawsze przy sobie i ewentualne ciekawostki fotografować i pokazywać na forum, przykro mi, że w zamian za moje starania odwdzięczono mi się usunięciem konta. Nikt nie chciał mi wyjaśnić czemu mnie usunięto, może teraz się dowiem dlaczego tak się stało ?
Dlatego, że napisałem w temacie "księga skarg i wniosków" o tym, że artuled zaśmieca forum ?
Czy może dlatego, że padłem ofiarą kelerisa1, który pewnie próbował podszyć się pode mnie i spowodować, że zostanę znowu wyrzucony z forum ?
Edziu napisał, że dostałem wiele szans i wszystkie zaprzepaściłem, niestety, ale sie z tym nie zgodze, tak samo jak nie zgadzam sie z tym, że obrażałem masowo użytkowników przez PW. Obraziłem tylko artuleda, ale to na jego własne życzenie, za duzo mi pyskował, cierpliwość mi się skończyła no i napisałem mu co nieco, niemniej jednak nie był to żaden terroryzm, ani zastraszanie. Innych osób ani na forum, ani na PW nie obrażałem, szkoda, że usunięto moje konto, bo mógłbym udostępnić na dowód moją skrzynkę PW, wtedy by się potwierdziło, że tylko artuledowi się dostało.

Pozdrawiam wasz wszystkich

Doc Brown.


Wydawało mi się, że dość jasno wyjaśniłem dlaczego Doc został usunięty ostatnim razem. Akurat wątek z kelerisem nie miał z tym żadnego związku. Wystarczy przeczytać moje wyjaśnienie w odpowiednim wątku. W tej chwili usunąłem to kolejne "lewe" konto Doc'a, oraz zabanowałem dostęp z całej klasy IP, którą używał. Czy uważacie, że powinniśmy mu dać jeszcze jedną szansę - czwartą już tym razem? Pozostawiam tą decyzję Wam Panowie. Chętnie usłyszę wasze za i przeciw.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Doc Brow raz jeszcze

Postprzez Jasin » 15 stycznia 2009, 15:51

Ja jestem za. Moje wyjaśnienie zawarłem po części w wątku o artuledzie.
Avatar użytkownika
Jasin
 
Posty: 609
Zdjęcia: 6
Dołączył(a): 29 grudnia 2007, 12:10
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Doc Brow raz jeszcze

Postprzez KaszeL » 15 stycznia 2009, 15:53

Jasin napisał(a):Ja jestem za. Moje wyjaśnienie zawarłem po części w wątku o artuledzie.


Tzn za czym jesteś? :) Za tym, żeby mu dać kolejną szansę? Jeśli możesz, napisz proszę w tym wątku dlaczego. Wątek artuleda to najmniej odpowiednie do tego miejsce.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Doc Brown raz jeszcze

Postprzez neon44 » 15 stycznia 2009, 15:55

Mnie Doc Brown właściwie niczym nie podpadł prócz tego incydentu z Arturledem. Poza tym zainwestował w dwa aparaty, dawał dużo zdjęć, jeśli chodzi o mnie to nic takiego się nie stało co byłoby przeciwskazaniem rejestracji Doca ponmownie na forum
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Doc Brown raz jeszcze

Postprzez Bartek » 15 stycznia 2009, 15:56

Za czy przeciw :?: Osobiście jestem za. Doc ostatnio nic szczególnego nie nabroił. Publicznie zwrócił uwagę na niemające zwykle żadnego związku z tematem posty artuleda. To że mu pojechał na PW to nic dziwnego-to dziecko każdemu pyskowało i Doc widocznie nie wytrzymał.
Wysokoprężne rtęciówki są dobre, bo są tanie i DOBRE
Bartek
 
Posty: 456
Zdjęcia: 10
Dołączył(a): 5 czerwca 2007, 13:57
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Doc Brown raz jeszcze

Postprzez Jasin » 15 stycznia 2009, 15:59

Dyskusja z Doc'iem była przynajmniej merytoryczna, miał on jakieś pojęcie...


Poza tym, Doc mimo wszystko był aktywnym użytkownikiem, i prawda, miał denerwujące powiedzenia typu Syfiagi itp., jednak mimo wszystko prowadziło się z nim rzeczowe dyskusje, nie ładował kilku błędów w jednym słowie, no i zaczął wrzucać ciekawe fotki. Myślę, że danie mu [czwartej?] ostatniej szansy, nie byłoby decyzją, której żałowalibyśmy w przyszłości.
Avatar użytkownika
Jasin
 
Posty: 609
Zdjęcia: 6
Dołączył(a): 29 grudnia 2007, 12:10
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Doc Brown raz jeszcze

Postprzez KaszeL » 15 stycznia 2009, 16:03

Zrobiłem ankietę na ten temat, możecie głosować.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Doc Brown raz jeszcze

Postprzez Edziu » 15 stycznia 2009, 16:10

Jeżeli miałbym wybór między artuledem a docem zdecydowanie wybieram doca, Mi osobiście nie zrobił żadnego zawodu, a przynajmniej trzymał wysoki poziom forum, i zapodawał ciekawe zdjęcia,i udzielał rzeczowych dyskusji . Jezeli kaszel potwierdza że keleris to nie doc myslę że można mu zaufać,
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3147
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: Doc Brown raz jeszcze

Postprzez CDM » 15 stycznia 2009, 16:13

W takim razie powtórzę to, co napisałem w tamtym wątku

Poza tymi wszystkimi sprawami w przeszłości, nigdy nic do Doc'a nie miałem.Uważam,że artuled zasłużył sobie na to, co Doc mu powiedział i to Doc został do tego sprowokowany. takie mam zdanie. Jak dla mnie może tu być.
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Doc Brown raz jeszcze

Postprzez Mannerheim » 15 stycznia 2009, 16:15

Zagłosowałem na TAK. Nie widzę powodu, aby nie dać Doc'owi jeszcze jednej szansy, myślę, że jej nie zmarnuje ;). Poza tym, co mamy do stracenia? Jak będzie coś nie w porządku to nieodwołalny ban i po sprawie.
Mannerheim
 
Posty: 236
Zdjęcia: 7
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, 19:15
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości