Fotosik wprowadza opłaty za transfer !!!

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Fotosik wprowadza opłaty za transfer !!!

Postprzez DocBrown » 29 stycznia 2009, 14:12

Przed chwilą dokonałem przelewu, raz mogę zapłacić, od teraz umieszczam na forach itp tylko miniaturki.
DocBrown
 

Re: Fotosik wprowadza opłaty za transfer !!!

Postprzez Bartek » 29 stycznia 2009, 16:13

Powiem tylko, że fotosik to nie jest chamstwo i drobnomieszczaństwo. To jest coś gorszego. Kasa z reklam nie wystarcza :?: Ludzka pazerność nie zna granic. Przeniosę wszystkie swoje fotki w inne miejsce :P
Wysokoprężne rtęciówki są dobre, bo są tanie i DOBRE
Bartek
 
Posty: 456
Zdjęcia: 10
Dołączył(a): 5 czerwca 2007, 13:57
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Fotosik wprowadza opłaty za transfer !!!

Postprzez Edziu » 29 stycznia 2009, 16:58

Lekkie przegięcie z tymi opłatami ja wykorzystałem w tym miesiącu 0.7GB, a i tak było oszczędnie, czas najwyższy by mieć niezależny serwer
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3147
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: Fotosik wprowadza opłaty za transfer !!!

Postprzez Whites86 » 29 stycznia 2009, 17:06

Edziu napisał(a):Lekkie przegięcie z tymi opłatami ja wykorzystałem w tym miesiącu 0.7GB, a i tak było oszczędnie, czas najwyższy by mieć niezależny serwer

mysle ze oni kazdemu taki kit wciskaja po to by wyciagnac kase...
ja juz sie przezucilem na VPX.pl
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Fotosik wprowadza opłaty za transfer !!!

Postprzez KaszeL » 29 stycznia 2009, 20:29

Utrzymanie takiego serwisu tanie raczej nie jest :\
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8656
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Fotosik wprowadza opłaty za transfer !!!

Postprzez cieszyn » 29 stycznia 2009, 20:37

Whites86 napisał(a):sprubuj http://www.vpx.pl ja się wczoraj tam zalogowalem calkiem fajny ten serwis .......

Nie tak fajny, bo pomimo programu do wgrywania zdjęć, i tak w odpowiedzi nie da Wam zestawu linków do 10 zdjęć naraz :cry: i trzeba je kopiowac pojedynczo, to do bani taki biznes - chyba, że nie poznałem dobrze tego uploadera

Whites86 napisał(a):
doc niema sensu wstawiać miniaturek bo i tak beda na nie wszyscy klikac zeby zaladowaly sie w pelnym rozmiarze..

Tak, nie dawajcie minaturek. Chyba przestanę oglądać takie zdjęcia :roll:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fotosik wprowadza opłaty za transfer !!!

Postprzez DocBrown » 29 stycznia 2009, 20:45

Wrzucanie miniaturek ma sens, bo ten transfer za który mamy płacić to ten poza fotosikiem, jak klikamy miniaturke to otwiera sie fota w full wymiarach ale już wewnątrz serwisu fotosik.pl a za to nie płacimy, tak więc ja od dziś tylko miniaturki będę wrzucać, nie mam zamiaru co miesiąc płacić fotosikowi :evil:
DocBrown
 

Re: Fotosik wprowadza opłaty za transfer !!!

Postprzez cieszyn » 29 stycznia 2009, 21:21

Doc - Nie zgadzam się - wrzucanie miniaturek nie ma najmniejszego sensu. Forum jest po to, żeby oglądać gotowe zdjęcia, pełny format na forum nie obciążą naszego forum, bo ono ciągnie dane z fotosika czy innego imageshacka

Róbcie jak chcecie, ale jak zamierzacie obejrzeć np. reportaż Neona - lekko licząc kilkadziesiąt zdjęć z ulic jakiegoś miasta? Od klikania w każdą fotkę się porobią odciski na palcach :lol: :lol: :lol:

Ja nie będę oglądał takich zdjęć - co i dziś w zasadzie często robię. To klikanie i czekanie to męka i paranoja,to trwa wieki
Zresztą już od dawna zrobił się tu taki niepisany zwyczaj, że ludzie wstawiają "pełny rozmiar na forum" - więc nie burzmy tego zbyt szybko

A jak fotosik zacznie brać haracz, to albo upadnie, a jak nie, to znajdziemy inne miejsce, na pewno ich nie zabraknie, a może przez swoją pazerność fotosik "wypromuje" jakiś nowy serwer i wyjdzie im to bokiem :lol:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fotosik wprowadza opłaty za transfer !!!

Postprzez elek » 29 stycznia 2009, 23:21

wrzucanie miniaturek nie ma najmniejszego sensu. Forum jest po to, żeby oglądać gotowe zdjęcia, pełny format na forum nie obciążą naszego forum, bo ono ciągnie dane z fotosika czy innego imageshacka

Dla mnie wżucanie pełnego rozmiaru to bezsens, jak widze kilkadziesiąt fotek w poście to klikam stop i nawet nie oglądam a do tego poniżej w 90% przypadków jest jeden zaj****** cytat postu w którym te zdjęcia sa zdublowane i na samym dole dopisek "wow super zdjęcia", ludzie nauczcie sie wreszcie kożystać z cytowania jak należy a nie cytować całe posty z zawartością.
..To klikanie i czekanie to męka i paranoja,to trwa wieki..

A jak się ładuje 50 fotek w pełnym rozmiarze to trwa sekunde ? chyba nie za to moge sobie z minaturek wybrać te które mnie interesują bo nie ukrywajmy spora część fotek jest co najwyżej średnia

Osobiście nie będe wstawiał w pełnym rozmiarze tylko miniaturki bo mi tak wygodniej.
btw. ten pełny rozmiar który ma 800x600 to u mnie na monitorze taka wieksza miniaturka.
Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
www.instagram.com/flurothyl
Avatar użytkownika
elek
 
Posty: 1638
Zdjęcia: 436
Dołączył(a): 10 czerwca 2007, 23:04
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Fotosik wprowadza opłaty za transfer !!!

Postprzez DocBrown » 29 stycznia 2009, 23:50

Elek masz racje, że przez foty w pełnym wymiarze forum zamula :evil:
DocBrown
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości