Rtęciówka zrezygnował ze stanowiska

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Rtęciówka zrezygnował ze stanowiska

Postprzez KaszeL » 6 marca 2009, 20:29

Witam wszystkich serdecznie.

Przed momentem otrzymałem od rtęciówki taką oto wiadomość:

rtęciówka napisał(a):Cześć,
zastanawiam się, czy przyjęcie stanowiska administratora było dobrą decyzją. I nie dlatego, że nie chce zająć się sprawami Forum, albo nie mam pomysłów i planów na przyszłość. Po prostu nie mam czasu... W najbliższym czasie będę musiał połączyć prace domowe ze szkoły, naukę (a jest jej bardzo dużo) z pewnym projektem (realizowanym przeze mnie z kolegą z klasy). Zajmie mi to dokładnie cały wolny czas i nie skończy się np. za tydzień. Do tego dochodzi jeszcze konkurs "Z klasy do kasy" (będzie, a właściwie już jest jedyną koniecznością uruchamiania komputera) i olimpiada z chemii. Nie przewiduje, żebym do końca czerwca miał czas na choćby półgodzinne wizyty na forum. Niestety nie mam na to wpływu.

Niektórzy użytkownicy (np. Cieszyn) już zauważyli, że ostatnio nie udzielam się prawie w ogóle, a moje wizyty są rzadsze. Faktycznie, rok temu nie robiłem nic innego w wolnym czasie tylko siedziałem na Forum. Miałem też czas na utrwalanie opraw na zdjęciach - teraz też muszę mieć czas na robienie zdjęć, niestety nie oprawom. Przewiduję, że mój łączny czas przebywania na Forum do końca czerwca nie przekroczy 12h, a ilość napisanych postów nie będzie większa niż 30.

Więc czy jest sens, abym dalej był administratorem? Pomyśl - użytkownicy będą do mnie pisali PW np. prośba o zmianę czegoś, zgłoszenie swojego pomysłu, a ja nie będę im odpowiadał. W końcu zarzucą mi nieróbstwo i niestety będą mieli racje, a po dłuższym czasie wystąpią o moje odwołanie. Na moje wypowiedzi w Dziale Administratorów też będzie próżno czekać... Pomyślałem, że w tym czasie ktoś inny lepiej piastowałby to stanowisko -np. lampawls, jest chętny. Ale to już zależy od użytkowników, założyłbyś wątek o następnym naborze, być może głosowanie.

Do napisania tej wiadomości skłonił mnie post CDMa będący odmową przyjęcia stanowiska moderatora:
Dobra...Po przemyśleniu wszystkich za i przeciw, a także przewidując to wszystko, co w najbliższym czasie mnie czeka, zmuszony jestem dać odpowiedź negatywną. Nie dopuszczam takiej możliwości, aby figurować na liście moderatorów, a jednocześnie z braku czasu wykazywać się niewielkim zaangażowaniem dla naszej wspólnej sprawy. Kieruję się zasadą uczciwości, takim chcę pozostać wobec Was wszystkich.

Mam na ten temat dokładnie takie samo zdanie co on.

Więc oficjalnie:
Proszę o dowołanie mnie ze stanowiska admina z przyczyn ode mnie niezależnych.

Myślę, że podjąłem słuszną decyzję. Zarazem proszę o jej uszanowanie.

Pozdrawiam


Zatem szanując jego prywatną decyzję, odwołuję go ze stanowiska Administratora. Z mojej strony serdecznie dziękuję rtęciówce za poświęcony czas. Mam nadzieję, że znajdzie trochę czasu aby udzielać się na forum w roli zwykłego użytkownika. To w jaki sposób zostanie uzupełniony powstały w ten sposób wakat, zostanie jeszcze ustalone z pozostałymi administratorami i moderatorami. Poinformujemy Was o tej sprawie niebawem.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8655
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Rtęciówka zrezygnował ze stanowiska

Postprzez Jasin » 6 marca 2009, 22:22

Patrząc na sprawę rozsądnie, to mimo wszystko liczba moderatorów / administratorów wydaje mi się odpowiednia. Aż takiego zaśmiecania forum już nie ma, uporządkowana sprawa ze zdjęciami... Chyba na razie by wystarczyło :)
Avatar użytkownika
Jasin
 
Posty: 609
Zdjęcia: 6
Dołączył(a): 29 grudnia 2007, 12:10
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Rtęciówka zrezygnował ze stanowiska

Postprzez DocBrown » 6 marca 2009, 22:26

Jeśli władze forum wyrażą zgodę, to ja chętnie podejme się posprzątania tego, co nam zostawił w spadku po sobie artuled, mam już doświadczenie w moderowaniu rozmaitych for, tak więc chętnie pomogę :)
DocBrown
 

Re: Rtęciówka zrezygnował ze stanowiska

Postprzez KaszeL » 6 marca 2009, 22:30

Jeszcze zostały po nim jakieś śmieci? :P Rtęciówka usilnie je sprzątał od jakiegoś czasu.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8655
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Rtęciówka zrezygnował ze stanowiska

Postprzez Paweł » 6 marca 2009, 22:39

DocBrown, dobrze pamiętamy zdarzenia jakie się działy przez Ciebie. Twoja kandydatura niestety nie ma szans na zaakceptowanie.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rtęciówka zrezygnował ze stanowiska

Postprzez DocBrown » 6 marca 2009, 22:45

Paweł napisał(a):dobrze pamiętamy zdarzenia jakie się działy przez Ciebie. Twoja kandydatura niestety nie ma szans na zaakceptowanie.


To Twoje zdanie, niech sie wypowiedzą pozostali admini, Ty doskonale wiem, że jesteś moim wrogiem tu na forum, ale trudno sie mówi, jakoś musisz strawić moją obecność tutaj, bo nie dam powodów dla których miałbyś mnie zlikwidować z tego forum. Było, minęło, poza tym "włamaniem" nic złego nie zrobiłem, przynajmniej starałem się (i nadal staram) coś na forum wnosić i jakoś je rozwijać.

:arrow: KaszeL, śmieci zostało całkiem sporo, wystarczy odpowiednie słowa w forumową szukajke wpisać i wszystko ładnie widać, jak chcesz moge się tym zająć, nie musisz sie obawiać, że jakbym dostał uprawnienia to bym mógł narobić szkód, po prostu nie miałoby takie działanie sensu.
DocBrown
 

Re: Rtęciówka zrezygnował ze stanowiska

Postprzez Paweł » 6 marca 2009, 23:02

Nie jestem Twoim wrogiem i nie mam zamiaru Ciebie likwidować :) Tak, wnosiłeś a następnie... usuwałeś... :|
Po prostu obiektywnie ktoś kto ma na sumieniu najwięcej różnych incydentów nie może teraz mieć takich uprawnień. Może kiedyś pełne zaufanie powróci... Ale z chęcią wysłucham różnych pomysłów, uwag z Twojej strony odnośnie forum.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rtęciówka zrezygnował ze stanowiska

Postprzez DocBrown » 6 marca 2009, 23:06

Paweł napisał(a):Nie jestem Twoim wrogiem i nie mam zamiaru Ciebie likwidować :) Tak, wnosiłeś a następnie... usuwałeś... :|
Po prostu obiektywnie ktoś kto ma na sumieniu najwięcej różnych incydentów nie może teraz mieć takich uprawnień. Może kiedyś pełne zaufanie powróci... Ale z chęcią wysłucham różnych pomysłów, uwag z Twojej strony odnośnie forum.


No to dobrze, że wrogiem nie jesteś. Co do usuwania, to usuwanie postów było tylko raz, około 200 postów, które były niewiele warte, bo z początku mojego pobytu tu na forum, to raczej tylko śmieci wnosiłem. Teraz jak mnie niesłusznie wyrzucono, to skasowałem kilka fot, ale przywróciłem je ponownie, niektóre skasował mi sam fotosik pomimo tego, że zapłaciłem :evil:
Co do czyszczenia forum z postów artuleda, to jakbym otrzymał prawa moderatora, to mogę to zrobić, jestem na bezrobociu, nigdzie nie studiuje, tak więc mam dużo wolnego czasu, który mogę poświęcić temu forum.
DocBrown
 

Re: Rtęciówka zrezygnował ze stanowiska

Postprzez lampa123 » 6 marca 2009, 23:43

Ja nieco znam się na PHP, ale nie wiem czy zdołałbym połapać się w kodzie forum :mrgreen:
Avatar użytkownika
lampa123
 
Posty: 963
Zdjęcia: 45
Dołączył(a): 17 grudnia 2007, 17:04

Re: Rtęciówka zrezygnował ze stanowiska

Postprzez KaszeL » 7 marca 2009, 02:43

a kto mówi o grzebaniu w kodzie PHP? :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8655
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości