Blad energetykow???

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Blad energetykow???

Postprzez bartek380V » 6 sierpnia 2011, 23:21

No niestety ,ale taka kolej rzeczy-swoje frycowe trzeba zaplacic 8-)
Zawsze przestrzegaj zasad BHP . robisz to na wlasną odpowiedzialnosc,jesli nie jestes pewien swojego bepieczenstwa i otoczenia to skonsultuj sie z wykwalifikowanym elektrykiem inaczej mozesz byc zabójca siebie i innych! (wszelkie prawa zastrzezone)
Avatar użytkownika
bartek380V
 
Posty: 1775
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 5 maja 2010, 15:14

Re: Blad energetykow???

Postprzez LukaszO » 7 sierpnia 2011, 00:21

No właśnie, tylko poco w ogóle szkoły i książki, skoro nie potrafią uczyć? Sam wiem po sobie, szkoła nic mnie nie nauczyła. Uczyłem się i uczę na własnych błędach cały czas (co kosztuje ;))
LukaszO
 
Posty: 140
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 17 maja 2011, 23:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Blad energetykow???

Postprzez bartek380V » 7 sierpnia 2011, 10:49

No coz. Zawsze i wszedzie tak jest ze pare bledow sie zrobi. Wiadomo ze przychodzac nawet do kazdej pracy masz okres probny pod okiem doswiadczonego pracownika ktory na poczatku praktycznie odpowiada za Ciebie glowa nawet jesli jestes wpelni wykfalifikowany. Niestety technika 4 letnie nie spelniaja juz takiej funkcjii jak te 5 letnie poniewaz program nauczania jest inny ,troche skrocony i nie ma szans na praktyczne wyksztalcenie takiego absolwenta. Moja dociekliwosc i niezmierzony czas spedzony nad wlasnymi doswiadczeniami ,,pod okiem literatury,, ale w domu , sprawily ze zajmuje sie zawodowo instalacjami elektrycznymi za granica. Niestety czas nie pozwala na to aby pokazywac fotki. U mnie powiazania elektryczne to finalnie rodzinna sprawa . NIe smiem ukryc ze duzo nauczyl mnie tato -stary elektryk i pomiarowiec . JEDYNA DZIEDZINA KTORA GO PRZEGANIAM TO OSWIETLENIE :lol: :lol: :P :P :P
Zawsze przestrzegaj zasad BHP . robisz to na wlasną odpowiedzialnosc,jesli nie jestes pewien swojego bepieczenstwa i otoczenia to skonsultuj sie z wykwalifikowanym elektrykiem inaczej mozesz byc zabójca siebie i innych! (wszelkie prawa zastrzezone)
Avatar użytkownika
bartek380V
 
Posty: 1775
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 5 maja 2010, 15:14

Re: Blad energetykow???

Postprzez amisiek » 7 sierpnia 2011, 12:12

Panowie, kręcicie się wokół własnego ogona. Pora zamknąć temat
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: Blad energetykow???

Postprzez bartek380V » 7 sierpnia 2011, 15:12

No wlasnie ,powtornie zamykam temat . Od tego jest priv. :D
Zawsze przestrzegaj zasad BHP . robisz to na wlasną odpowiedzialnosc,jesli nie jestes pewien swojego bepieczenstwa i otoczenia to skonsultuj sie z wykwalifikowanym elektrykiem inaczej mozesz byc zabójca siebie i innych! (wszelkie prawa zastrzezone)
Avatar użytkownika
bartek380V
 
Posty: 1775
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 5 maja 2010, 15:14

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości