Polityka, religia - tematy z założenia drażliwe.

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Tematy niemile widziane na forum

Ankieta wygasła 6 czerwca 2010, 15:29

Tak - jestem za regulaminowym wyłączeniem możliwości dyskusji o polityce, religii i podobnych tematach na naszym forum
23
88%
Nie - jestem przeciwny blokowaniem jakichkolwiek drażliwych tematów
3
12%
 
Liczba głosów : 26

Re: Polityka, religia - tematy z założenia drażliwe.

Postprzez max » 3 czerwca 2010, 20:49

Jorgus napisał(a):Ja jestem antypolitykiem,mnie to wogule nie interesuje.Jestem też za tym,żeby podobnych dyskusji tutaj więcej nie było.
Przecież to jest forum oświetleniowe a,nie polityczne :) .

Ja też jestem, niemam zdania na ten temat i wogule mnie to nie interesuje. Nawet nie zaglądałem do tamtego tematu. Zastanawia mnie jedno - jeśli tak jest to dlaczego drażliwym tematem na tym forum jest słowo "(tego słowa się nie używa)" i wszystko co się z nim wiąże?
max
 

Re: Polityka, religia - tematy z założenia drażliwe.

Postprzez KaszeL » 4 czerwca 2010, 10:11

max napisał(a):Zastanawia mnie jedno - jeśli tak jest to dlaczego drażliwym tematem na tym forum jest słowo "(tego słowa się nie używa)" i wszystko co się z nim wiąże?


Chyba Ci się delikatnie tematy pomyliły ;)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Polityka, religia - tematy z założenia drażliwe.

Postprzez CDM » 6 czerwca 2010, 22:06

Czyli już wiemy, tak?? Ja się wstrzymałem od głosu, zupełnie świadomie, bo mam wątpliwości co do takiego zamykania trudnych tematów. Owszem, forum oświetleniowe nie jest po to,żeby roztrząsać kto jest lepszym politykiem, czy która partia, tak samo to, które wyznanie jest lepsze, ale powyższe, "drażliwe" tematy sa mocno związane ze sprawami społecznymi, dotyczącymi spraw ojczyzny, a zainteresowanie tymi zagadnieniami u młodszych ode mnie osób jest w większości prawie żadne. Mam nadzieję więc,że rozumiecie moje obawy.
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Polityka, religia - tematy z założenia drażliwe.

Postprzez KaszeL » 7 czerwca 2010, 07:21

Tak, już wiemy. Odpowiednie zapisy zaraz pojawią się w regulaminie. Możesz mi wierzyć, że ja również jestem przeciwny sztywnym zakazom. Najlepiej by było gdyby na forum w ogóle nie było regulaminu, tylko pewien rodzaj układu między nami. Niestety, nie zawsze i nie w każdej grupie da się coś takiego wypracować. Doświadczenie pokazuje także, że brak odpowiednich zapisów szczególnie w przypadku młodych użytkowników sieci powoduje brak jakichkolwiek zahamowań co prowadzi do ogólnopojętego burdelu :\
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Polityka, religia - tematy z założenia drażliwe.

Postprzez CDM » 7 czerwca 2010, 16:12

No cóż, trudno mi się z Tobą nie zgodzić...
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Polityka, religia - tematy z założenia drażliwe.

Postprzez amisiek » 7 czerwca 2010, 21:46

ten ogólnopojęty... trzeba niszczyć w zarodku. Jak się rozpleni to trudno ciąć, dlatego zapisu uważam za słuszne.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości