Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez ousd » 2 stycznia 2013, 21:59

ousd napisał(a):
XXXJeDXXXX napisał(a):Jestem na forum około 7 miesięcy, lecz podzielę się moimi odczuciami, po prostu kilku forumowiczów w ciągu okresu od kwietnia się po prostu wykruszyło, kwiecień, np. w chodziło się w dział klasyczne oprawy, i była cała strona, a teraz :roll: , Nie wiem czemu ale ostatnio nie ma na forum Falcona, Cieszyna, i reszta użytkowników wraz ze mną się nie angażuje, oobiście przepraszam za moje 3 iesięczne nie wysyłanie fotek, to się zmieni ponieaż nareszcie zakupie sobie aparat, i wam po cykam co nie co ;) ,lecz tu pojawiają się dwa problemy, brzydsza pogoda, oraz kalsyki ginące w zastraszającym tępie i oczywiście brak czasu :cry: , myśle że będzie jak dawniej że będzie bardzo dużo fotek, nawet nowych opraw, lecz przydał by nam się ktoś nowy na forum, gdzieś z kilku użytkowaników, którzy by ruszyli tą machinę bo jak tylko jeden foci, to w krótce myśli, po co jak tylko on foci, ale jak kilku foci, to i większość pyka, więc mam cichą nadzieje że to się zmieni :)

Cieszyn się na nas obraził :( :x :cry: :evil: :roll: :|

To nieprawda, ponieważ przyczyny nieobecności Cieszyna na forum są baaaaaardzo baaaaardzo różne, ale się na nas nie obraził :!:
Także wieść o "obrażeniu się" Cieszyna jest plotką, beznamiętnie przekazywaną dalej :roll:
Tak więc proszę was, nie przekazujcie jej dalej ;)
Pozdrawiam :)
PS. Proszę nie kasować tego tematu
ousd
 

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez Whites86 » 2 stycznia 2013, 22:03

w takim razie jaki powod ? ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez ousd » 2 stycznia 2013, 22:04

Niestety jet to objęte tajemnicą i nie mogę napisać tego bez zgody Cieszyna ;)
ousd
 

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez Whites86 » 2 stycznia 2013, 22:06

ousd napisał(a):Niestety jet to objęte tajemnicą i nie mogę napisać tego bez zgody Cieszyna ;)

czyli się na nas obrazil ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez ousd » 2 stycznia 2013, 22:07

Whites86 napisał(a):
ousd napisał(a):Niestety jet to objęte tajemnicą i nie mogę napisać tego bez zgody Cieszyna ;)

czyli się na nas obrazil ;)

Nie, nie obraził się na nas, jest inny tego powód ;)
ousd
 

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez KaszeL » 3 stycznia 2013, 03:27

ousd napisał(a):To nieprawda, ponieważ przyczyny nieobecności Cieszyna na forum są baaaaaardzo baaaaardzo różne, ale się na nas nie obraził :!:
Także wieść o "obrażeniu się" Cieszyna jest plotką, beznamiętnie przekazywaną dalej :roll:
Tak więc proszę was, nie przekazujcie jej dalej ;)
Pozdrawiam :)
PS. Proszę nie kasować tego tematu


Zakładam, że tego posta napisałeś po jakiś noworocznych przemyśleniach i pomimo tak długiego czasu jaki upłynął od pierwotnej wypowiedzi postanowiłeś sprostować swoje słowa - tak zupełnie z własnej woli? :) Problem z tym naszym forumowym marudą jest taki, że nikt nie bardzo wie o co mu chodzi, a sam zainteresowany niemal nigdy nie zabiera głosu w swojej sprawie. Woli inne metody :) Pewną tajemnicą poliszynela na forum jest fakt, że Cieszynek nie przepada za moją osobą. Nie omieszkał mi to niejednokrotnie napisać tu i ówdzie, grożąc, że jeśli ja nie zrezygnuję z obecności na forum - to on się przestanie udzielać. Widać postanowił swoją groźbę spełnić - tylko jak tego nie nazwać inaczej jak obrażaniem się (na mnie? na forum?) No chyba, że wiesz coś więcej, czego my nie wiemy :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez ousd » 6 stycznia 2013, 15:04

Napiszę jeszcze inaczej: Cieszynowi nie pasowała atmosfera panująca tutaj na forum oraz obecność pewnej osoby, która doprowadziła go do tego że przestał się udzielać - po prostu, tak jak np. ja przestałem się udzielać na Elektrodzie, bo jest beznadziejna :roll:
ousd
 

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez Luk » 6 stycznia 2013, 15:26

ousd napisał(a):Napiszę jeszcze inaczej: Cieszynowi nie pasowała atmosfera panująca tutaj na forum oraz obecność pewnej osoby, która doprowadziła go do tego że przestał się udzielać - po prostu, tak jak np. ja przestałem się udzielać na Elektrodzie


Co do Elektrody to ja nawet nie zamierzam się tam rejestrować ;)

Jeśli chodzi o Cieszyna to szkoda, ale nic w jego ostatnich postach nie zapowiadało, że odejdzie.
Jednak widzę, że nas odwiedza, np. dzisiaj

Ostatnia wizyta: 6 stycznia 2013, 01:06
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez ousd » 6 stycznia 2013, 15:42

On nas odwiedza, zmienił się z użytkownika aktywnego w pasywnego ;)
Po prostu czyta nasze posty i czasem wysyła PW ;)
ousd
 

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez KaszeL » 6 stycznia 2013, 16:22

Tylko, że to co napisałeś, w żaden sposób nie odpowiada na moje pytanie - dlatego zapytam raz jeszcze. Czy sam wpadłeś na ten pomysł wysłania tego sprostowania? To mnie najbardziej dziwi. Nagle nastolatek zaczyna tłumaczyć zachowanie faceta 4x od niego starszego :D Niezwykle ciekawa sprawa.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości