Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez JeD » 6 stycznia 2013, 23:17

KaszeL napisał(a):
XXXJeDXXXX napisał(a):Wiesz, ze się nie potrzebnie mieszam w takie sprawy....na mijscu cieszyna za takie coś za wyjawianie PW, już bym dawno się obraził na amen.


Tak, tak. Wiem, że lubisz to robić, ale tutaj aż za mocno się angażujesz. Wiesz, że wcześniej dostałeś za takie coś po łapach :> Tak swoją drogą, to jeszcze chyba? nikt nie wyjawił żadnej wiadomości Cieszyna? Chyba, że wiesz coś więcej odemnie :)


A jak mnie zbanowałeś :> pamiętam, ale jak OUS-d napisał ''Cieszyn mi to powiedział na PW'' !PW!, chyba tego nie wyjawiamy prawda proszę KaszeL-a, nie chce z tobą wojny szanuję cię ;) , niechce abyś myślał o mnie źle ale sam zobacz...
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez ousd » 6 stycznia 2013, 23:19

Widzę...
A o tym "Cieszyn mi to napisał na PW" to po prostu mówię prawdę, mam ściemniać :?:
ousd
 

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez KaszeL » 6 stycznia 2013, 23:21

XXXJeDXXXX napisał(a):A jak mnie zbanowałeś :> pamiętam, ale jak OUS-d napisał ''Cieszyn mi to powiedział na PW'' !PW!, chyba tego nie wyjawiamy prawda proszę KaszeL-a, nie chce z tobą wojny szanuję cię ;) , niechce abyś myślał o mnie źle ale sam zobacz...


Sugerujesz, że sam fakt przyznania się do pisania na PW z Cieszynem jest zdradą? A co Ty Cieszyna tak mocno bronisz, hm?
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez ousd » 6 stycznia 2013, 23:23

Ten pakt z Cieszynem polega na tym by nie wypisać na forum treści wiadomości ;) O tym że rozmawiam mogę napisać
ousd
 

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez JeD » 6 stycznia 2013, 23:25

KaszeL napisał(a):
XXXJeDXXXX napisał(a):A jak mnie zbanowałeś :> pamiętam, ale jak OUS-d napisał ''Cieszyn mi to powiedział na PW'' !PW!, chyba tego nie wyjawiamy prawda proszę KaszeL-a, nie chce z tobą wojny szanuję cię ;) , niechce abyś myślał o mnie źle ale sam zobacz...


Sugerujesz, że sam fakt przyznania się do pisania na PW z Cieszynem jest zdradą? A co Ty Cieszyna tak mocno bronisz, hm?


Ja tylko próbuje to obiektywnie ogarnąć czy to źle ? :P ;)
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez KaszeL » 6 stycznia 2013, 23:28

XXXJeDXXXX napisał(a):Ja tylko próbuje to obiektywnie ogarnąć czy to źle ? :P ;)


JeD no proszę Cię. Nie jestem tu adminem od wczoraj, wiem to i owo. Jak ktoś jest nadaktywny w danym temacie, to samo w sobie jest już pewną informacją. Ale zamiast grać w kotka i myszkę, zapytam wprost - czy Ty też sobie rozmawiasz z Cieszynem na mój temat? :D Pamiętaj, że to nic złego :D
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez lumix26 » 6 stycznia 2013, 23:29

Nie chcę wnikać głęboko w te sprawy ale jak czytam te posty to mam wrażenie że Cieszyn jak na dorosłego faceta nie mam jaj -nie ma odwagi napisać swoich problemów .Nie ładnie zrobił wykorzystując młodszego ( o ile jest w tym prawda )
Sorki że się wtrąciłem ;)
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Avatar użytkownika
lumix26
 
Posty: 9281
Zdjęcia: 3827
Dołączył(a): 23 stycznia 2012, 20:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez JeD » 6 stycznia 2013, 23:30

KaszeL napisał(a):
XXXJeDXXXX napisał(a):Ja tylko próbuje to obiektywnie ogarnąć czy to źle ? :P ;)


JeD no proszę Cię. Nie jestem tu adminem od wczoraj, wiem to i owo. Jak ktoś jest nadaktywny w danym temacie, to samo w sobie jest już pewną informacją. Ale zamiast grać w kotka i myszkę, zapytam wprost - czy Ty też sobie rozmawiasz z Cieszynem na mój temat? :D Pamiętaj, że to nic złego :D


Dlaczego znowu na twój temat ? , przecież cię szanuję, to po co miałbym jakieś pierdoły gadać...najlepiej będzie chyba jak ja się nie będe odzywał...
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez KaszeL » 6 stycznia 2013, 23:32

XXXJeDXXXX napisał(a):Dlaczego znowu na twój temat ? , przecież cię szanuję, to po co miałbym jakieś pierdoły gadać...najlepiej będzie chyba jak ja się nie będe odzywał...


JeD, taka jest cena za wtrącanie się w nie swoje sprawy :D Nie odpowiedziałeś na moje pytanie :> Czy Ty też z Cieszynem rozmawiasz na mój temat? To dość proste pytanie :) Dasz radę :P
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez ousd » 6 stycznia 2013, 23:33

lumix26 napisał(a):Nie chcę wnikać głęboko w te sprawy ale jak czytam te posty to mam wrażenie że Cieszyn jak na dorosłego faceta nie mam jaj -nie ma odwagi napisać swoich problemów .Nie ładnie zrobił wykorzystując młodszego ( o ile jest w tym prawda )
Sorki że się wtrąciłem ;)

Prawda, tym młodszym byłem ja :oops:
ousd
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości