Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez neon44 » 6 stycznia 2013, 22:04

Panowie niech się Cieszyn sam wypowie o co mu chodzi, a nie szuka innych żeby za niego mówili
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11125
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez KaszeL » 6 stycznia 2013, 22:09

XXXJeDXXXX napisał(a):Ja mu nie wierzę, KaszeL masz prawo mnie oceniasz jak chcesz, ale ja cię tak nie traktuje...


Ale ja Cie przecież nie oceniam, pytam tylko dlaczego uważasz, że ousd kłamie. Jaki miałby w tym interes?

neon44 napisał(a):Panowie niech się Cieszyn sam wypowie o co mu chodzi, a nie szuka innych żeby za niego mówili


Konrad, a to pierwszy raz? No sam przecież wiesz najlepiej. Ja również czekam na jego wypowiedź, ale nie mam złudzeń, że się jej doczekamy :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8651
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez JeD » 6 stycznia 2013, 22:10

KaszeL napisał(a):
XXXJeDXXXX napisał(a):Ja mu nie wierzę, KaszeL masz prawo mnie oceniasz jak chcesz, ale ja cię tak nie traktuje...


Ale ja Cie przecież nie oceniam, pytam tylko dlaczego uważasz, że ousd kłamie. Jaki miałby w tym interes?


Może się boi o u tratę konta, bo zauważ że raz piszę tak raz siak....nie widzisz tego ?
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez KaszeL » 6 stycznia 2013, 22:13

XXXJeDXXXX napisał(a):Może się boi o u tratę konta, bo zauważ że raz piszę tak raz siak....nie widzisz tego ?


No ale za co miałby niby stracić konto? Nie przesadzasz aby? Szczerze mówiąc nie widzę, żeby pisał raz tak - a raz siak. Możesz wskazać? :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8651
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez JeD » 6 stycznia 2013, 22:16

KaszeL napisał(a):
XXXJeDXXXX napisał(a):Może się boi o u tratę konta, bo zauważ że raz piszę tak raz siak....nie widzisz tego ?


No ale za co miałby niby stracić konto? Nie przesadzasz aby? Szczerze mówiąc nie widzę, żeby pisał raz tak - a raz siak. Możesz wskazać? :)


KaszeL, Ja chcę aby naprawdę powiedział kto do kogo napisał, jakoś nie widzi mi się żeby prawie 55 letni facet pisał do 12 -latka prawda ?
Nie lubię jak się kogoś oczernia z byle powdu dlatego occzekuje prawdy, może i się w to wtrąciłem w stare rany....ale chce tylko aby napisał jak jest naprawdę...
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez ousd » 6 stycznia 2013, 22:20

Czyli tak- oto ta wypowiedź
Po tym poście:
ousd napisał(a):
XXXJeDXXXX napisał(a):Jestem na forum około 7 miesięcy, lecz podzielę się moimi odczuciami, po prostu kilku forumowiczów w ciągu okresu od kwietnia się po prostu wykruszyło, kwiecień, np. w chodziło się w dział klasyczne oprawy, i była cała strona, a teraz :roll: , Nie wiem czemu ale ostatnio nie ma na forum Falcona, Cieszyna, i reszta użytkowników wraz ze mną się nie angażuje, oobiście przepraszam za moje 3 iesięczne nie wysyłanie fotek, to się zmieni ponieaż nareszcie zakupie sobie aparat, i wam po cykam co nie co ;) ,lecz tu pojawiają się dwa problemy, brzydsza pogoda, oraz kalsyki ginące w zastraszającym tępie i oczywiście brak czasu :cry: , myśle że będzie jak dawniej że będzie bardzo dużo fotek, nawet nowych opraw, lecz przydał by nam się ktoś nowy na forum, gdzieś z kilku użytkowaników, którzy by ruszyli tą machinę bo jak tylko jeden foci, to w krótce myśli, po co jak tylko on foci, ale jak kilku foci, to i większość pyka, więc mam cichą nadzieje że to się zmieni :)

Cieszyn się na nas obraził :( :x :cry: :evil: :roll: :|

Cieszyn napisał do mnie PW i wylewał żale o tym w niej i pokazał m.in posta rtęciówki:
rtęciówka napisał(a):Wróćmy jeszcze raz do Radomska ...
Żeby było jeszcze ciekawiej wysięgniki mają kółka po lince od windki korbowej. Cieszyn się co prawda obraził ale może nas czyta jako gość? ;)
[/img]

pisał że to bzdury itd.
Nie spodobało mi się to że o Cieszynie pisano takie bzdury więc 2 miesiące po tym utworzyłem ten wątek w którym usiłowałem to sprostować :| Nie wiedziałem jak to ubrać w słowa, ale potem ten post KaszLa:
KaszeL napisał(a):Niestety to pasuje do jego sposobu zachowania. Już wcześniej kilka osób mówiło mi, że Cieszyn się z nimi kontaktuje wygłaszając niewybredne opinie na mój temat - szczerze mówiąc nie chciało mi się w to wierzyć, ale teraz faktycznie zaczynam się zastanawiać.

uświadomił mi że on wie dużo o tej sprawie, ponieważ wnioskując ten post wychodzi na to że ktoś się z nim skontaktował.
A to:
KaszeL napisał(a):Zamiast publicznie napisać co mu leży na wątrobie, to wysługuje się innymi, niestety w zdecydowanej większości radykalnie od niego młodszymi. Wygląda na to, że łatwiej przekonać do swoich racji nastolatka, niż innego dorosłego człowieka. Szczerze mówiąc to nie bardzo wiem co mam sobie pomyśleć o dojrzałym człowieku, który zamiast sam zabrać głos w swojej sprawie wysługuje się młodzieżą w wieku wczesno gimnazjalnym.

Cieszyn nie chciał być potępiony
KaszeL napisał(a):Czy sam wpadłeś na ten pomysł wysłania tego sprostowania?

I tak, i nie. To jest częściowo mój pomysł a częściowo Cieszyna.
A zostało mi przez Cieszyna przytoczone w pierwszej wiadomości to:
Prywatne wiadomości użytkowników forum internetowego korzystają z ochrony przewidzianej w art. 23 Kodeksu cywilnego, który stanowi, iż tajemnica korespondencji jest dobrem osobistym człowieka i pozostaje pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.

więc KaszeL, jak ty się dokładnie o tym dowiedziałeś? Naprawdę osoby które dostały PW od ciebie napisały do ciebie? Ja nie cytuję nawet kawałeczka tekstu Cieszyna, ponieważ dostosowałem się do cytowanego tekstu.
Później jeszcze po utworzeniu tego wątku rozmawiałem z Cieszynem i był już lekki spór w tych wiadomościach. Cieszyn najwidoczniej nie zrozumiał mojego pierwszego postu oraz tego:
Napiszę jeszcze inaczej: Cieszynowi nie pasowała atmosfera panująca tutaj na forum oraz obecność pewnej osoby, która doprowadziła go do tego że przestał się udzielać - po prostu, tak jak np. ja przestałem się udzielać na Elektrodzie, bo jest beznadziejna :roll:

i mówił że nie tego oczekiwał w tym nieszczęsnym sprostowaniu (całym wątku).
Z treści jego wiadomości można było wywnioskować również, że więcej już nigdy nie napisze nic na forum, nic a nic.
Oraz żądał aby KaszeL przestał się udzielać i Neon powrócił ;)


No, myślę że doczytacie się z tego kłębu liter czegoś. Jeśli nadal to jest niezrozumiałe to się poddaję :cry:
ousd
 

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez KaszeL » 6 stycznia 2013, 22:26

XXXJeDXXXX napisał(a):KaszeL, Ja chcę aby naprawdę powiedział kto do kogo napisał, jakoś nie widzi mi się żeby prawie 55 letni facet pisał do 12 -latka prawda ?
Nie lubię jak się kogoś oczernia z byle powdu dlatego occzekuje prawdy, może i się w to wtrąciłem w stare rany....ale chce tylko aby napisał jak jest naprawdę...


Mi również wydawało się to mało wiarygodne, jak usłyszałem o tym pierwszy raz. Potem usłyszałem kolejny, kolejny... No skoro wiele osób Ci coś takiego mówi, to zaczynasz się zastanawiać, czy to aby faktycznie nie jest prawda. Dlatego wierze ousd, że Cieszyn do niego napisał w mojej sprawie. Po prostu to nie jest pierwszy raz, jak coś takiego wyłazi. Tak niestety działa Cieszyn. Pisze do młodych, przedstawia swoje niestworzone historie o mnie, po czym delikatnie prosi o interwencje.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8651
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez ousd » 6 stycznia 2013, 22:34

KaszeL napisał(a):
XXXJeDXXXX napisał(a):KaszeL, Ja chcę aby naprawdę powiedział kto do kogo napisał, jakoś nie widzi mi się żeby prawie 55 letni facet pisał do 12 -latka prawda ?
Nie lubię jak się kogoś oczernia z byle powdu dlatego occzekuje prawdy, może i się w to wtrąciłem w stare rany....ale chce tylko aby napisał jak jest naprawdę...


Mi również wydawało się to mało wiarygodne, jak usłyszałem o tym pierwszy raz. Potem usłyszałem kolejny, kolejny... No skoro wiele osób Ci coś takiego mówi, to zaczynasz się zastanawiać, czy to aby faktycznie nie jest prawda. Dlatego wierze ousd, że Cieszyn do niego napisał w mojej sprawie. Po prostu to nie jest pierwszy raz, jak coś takiego wyłazi. Tak niestety działa Cieszyn. Pisze do młodych, przedstawia swoje niestworzone historie o mnie, po czym delikatnie prosi o interwencje.

Niestety tak. Wylewał swoje żale że jest "tępiony" na forum, że dodaje tyle zdjęć i nikt go nie nagrodzi itp.
ousd
 

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez amisiek » 6 stycznia 2013, 22:35

No cóż przegrałem ;), myślałem że to nie prawda....

Prawda, nie takie rzeczy słonko widziało.

Co do tego
Prywatne wiadomości użytkowników forum internetowego korzystają z ochrony przewidzianej w art. 23 Kodeksu cywilnego

to ostudzę nieco zbyt gorące głowy niektórych - Informacji o wiadomościach PW wysyłanych między Forumowiczami nie ma w Panelu Administracyjnym i użytkownik z rolą admina Forum nie ma do ich treści dostępu. Na szczęście, bo mi to do niczego nie jest potrzebne.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez ousd » 6 stycznia 2013, 22:36

To nie wiem co za plotki chodzą że Admini podglądają PW :roll:
ousd
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości