Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez Luk » 6 stycznia 2013, 22:38

Tak czy inaczej Cieszyna bardzo brakuje na forum. Jestem tutaj od kwietnia 2008 r. i pamiętam, że Cieszyn nawet codziennie pisał. Niestety - do czasu...
W kwietniu minie rok odkąd Cieszyn napisał ostatniego posta
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez ousd » 6 stycznia 2013, 22:39

Bo pisał codziennie- nadal ma najwięcej postów ze wszystkich na forum- 12605, ale Whites go już goni ;)
ousd
 

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez JeD » 6 stycznia 2013, 22:43

ousd napisał(a):Bo pisał codziennie- nadal ma najwięcej postów ze wszystkich na forum- 12605, ale Whites go już goni ;)


Ja cię nie rozmuem raz go bronisz, raz po nim jeździsz...nie podoba mi się to...
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez ousd » 6 stycznia 2013, 22:44

Cieszyn jest częściowo winny, częściowo nie ;)
ousd
 

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez Lianata » 6 stycznia 2013, 22:46

ousd - no ciekawe, kto je roznosi.

Luk - powiem jedno - Cieszyna widziałem wszędzie, gdzie tylko wszedłem i mimo że go nie znam (albo raczej - powoli poznaję od złej strony...) to mam do niego sentyment jako do osoby.

Jędrek - może on po prostu jest sprawiedliwy i ocenia człowieka po całokształcie? Ja chcę tak samo zrobić.
Lianata
 
Posty: 232
Zdjęcia: 6
Dołączył(a): 28 grudnia 2011, 19:17

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez ousd » 6 stycznia 2013, 22:47

Lianata napisał(a):ousd - no ciekawe, kto je roznosi.

Cieszyn w PW mi tak napisał
ousd
 

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez trojmiejski » 6 stycznia 2013, 22:48

Lianata napisał(a):Wybaczcie, że śmiem się wtrącać, ale... to na tym forum da się z kimś pokłócić? Albo jestem "mało wtajemniczony", albo tutaj się rozmawia głównie o tym, "co jak gdzie świeci" i jakoś trudno się na tym polu posprzeczać? No chyba, że jestem "nisko w hierarchii" i o czymś nie wiem?

Sprzeczka została wywleczona na wierzch, więc niech mój komentarz was nie dziwi...

Tu na forum moim zdaniem jest spokój i jednak w dużej mierze zgoda, na niektórych polskich stronach miłośników komunikacji miejskiej czasem jest takie jeżdżenie po sobie i czepianie, że szkoda gadać.
ousd napisał(a):Niestety tak. Wylewał swoje żale że jest "tępiony" na forum, że dodaje tyle zdjęć i nikt go nie nagrodzi itp.

Tak logicznie się zastanawiając to co tu jest do nagradzania? Raczej jak się udziela na forum to dla dzielenia się zainteresowaniami, fotografuje się dla własnej sytuacji i choć naturalną rzeczą jest chęć docenienia własnej aktywności przez innych to jednak np. brak komentarzy fotek nie oznacza od razu niechęć do kogoś :roll: .
Avatar użytkownika
trojmiejski
 
Posty: 10944
Zdjęcia: 3344
Dołączył(a): 23 października 2011, 23:33

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez ousd » 6 stycznia 2013, 22:49

trojmiejski napisał(a):
Lianata napisał(a):Wybaczcie, że śmiem się wtrącać, ale... to na tym forum da się z kimś pokłócić? Albo jestem "mało wtajemniczony", albo tutaj się rozmawia głównie o tym, "co jak gdzie świeci" i jakoś trudno się na tym polu posprzeczać? No chyba, że jestem "nisko w hierarchii" i o czymś nie wiem?

Sprzeczka została wywleczona na wierzch, więc niech mój komentarz was nie dziwi...

Tu na forum moim zdaniem jest spokój i jednak w dużej mierze zgoda, na niektórych polskich stronach miłośników komunikacji miejskiej czasem jest takie jeżdżenie po sobie i czepianie, że szkoda gadać.

Dolicz jeszcze Elektrodę ;) O niej to w ogóle szkoda gadać :roll:
ousd
 

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez JeD » 6 stycznia 2013, 22:50

ousd napisał(a):
Lianata napisał(a):ousd - no ciekawe, kto je roznosi.

Cieszyn w PW mi tak napisał


Słuchaj przesadziłeś ja mam tego dosyć......23 artykuł prawa cywilnego, ja się poczułem osobiście obrażony że można PW, zdradzać i pisać o ludziach od tak nie wiem co będzie dla mnie z forum...
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez ousd » 6 stycznia 2013, 22:51

Mam kłamać? Przecież cały czas piszę prawdę ;)
ousd
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości