Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez amisiek » 6 stycznia 2013, 22:52

ousd napisał(a):To nie wiem co za plotki chodzą że Admini podglądają PW :roll:

i
ousd napisał(a):Cieszyn w PW mi tak napisał


To mógł mówić ktoś, kto nigdy nie był administratorem Forum bazującego na phpBB, nie ma pojęcia o tym jak działa takie Forum i nie wie jak wygląda Panel Administracyjny i menu moderatorów. Administrator phpBB nie ma dostępu do bazy danych ani innych rzeczy wewnętrznych z Forum. Może jedynie wyłączyć lub włączyć wiadomości prywatne, a także wprowadzić ograniczenia na ich ilość lub np. użycie kodów BBCode czy załączników. Także mogę wyłączyć wiadomości ale nie mogę zobaczyć co w nich jest. Tak być powinno. Przynajmniej dopóki mówimy o dostępnej dla mnie roli administratora Forum phpBB.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez JeD » 6 stycznia 2013, 22:53

ousd napisał(a):Mam kłamać? Przecież cały czas piszę prawdę ;)


Nie rozpędzasz się za bardzo :) :?:
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez ousd » 6 stycznia 2013, 22:53

OK ;)
ousd
 

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez Utilizer » 6 stycznia 2013, 23:02

Zaraz pójdę po colę i popcorn 8-)

Panowie nie róbmy z tego farsy. Jeżeli cieszyn faktycznie miałby jakiś problem to powinien napisać jak poważny człowiek o co chodzi. A to co odstawia wygląda na typowe obrażenie się i tyle. I nie wiem ousd, po co to rozgrzebywać...
Avatar użytkownika
Utilizer
 
Posty: 6573
Zdjęcia: 2797
Dołączył(a): 27 czerwca 2009, 19:39

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez KaszeL » 6 stycznia 2013, 23:07

ousd napisał(a):Czyli tak- oto ta wypowiedź Po tym poście: (ciach cytat)


Jasne, to było od początku zrozumiałe - tego nie musisz tłumaczyć. Niemniej mylisz się pisząc, że to Rtęciówka pierwszy napisał o tym, że Cieszyn się obraził. To nie on. Pierwszy był ktoś zupełnie inny :)

ousd napisał(a):Cieszyn napisał do mnie PW i wylewał żale o tym (...) pisał że to bzdury itd. Nie spodobało mi się to że o Cieszynie pisano takie bzdury.


Wszystko fajnie, ale nie wydaje Ci się dziwne, że dorosły facet pisze w takiej sprawie do gimnazjalisty? Zamiast sam sprostować to od razu? Przecież wystarczył by jeden krótki post - "To nie prawda, nie obraziłem się". I wszystko było by jasne.

ousd napisał(a):ale potem ten post KaszLa (...) uświadomił mi że on wie dużo o tej sprawie, ponieważ wnioskując ten post wychodzi na to że ktoś się z nim skontaktował (...) więc KaszeL, jak ty się dokładnie o tym dowiedziałeś?


Tak na prawdę, to od Ciebie, ale nie bezpośrednio. Po prostu potrafię kojarzyć pewne fakty. Twój drugi post w tym temacie wyraźnie sugeruje, że kontaktowałeś się z Cieszynem. Nikt mi nie musiał tego pisać bezpośrednio.

ousd napisał(a): Później jeszcze po utworzeniu tego wątku rozmawiałem z Cieszynem i mówił że nie tego oczekiwał w tym nieszczęsnym sprostowaniu (...) Oraz żądał aby KaszeL przestał się udzielać i Neon powrócił ;) Jeśli nadal to jest niezrozumiałe to się poddaję


Tak, tak. Ja wiem czego Cieszyn żąda. Nie raz mi o tym pisał bezpośrednio. Problem polega na tym, że nie jestem jego podwładnym - dlatego swoje żądania może sobie głęboko... schować :)

ousd napisał(a):To nie wiem co za plotki chodzą że Admini podglądają PW (...) Cieszyn w PW mi tak napisał


Cóż, może powinieneś prosić Jego Wysokość Paranoję, żeby wytłumaczył Ci skąd ma takie informacje? Bądź co bądź to bardzo poważne oskarżenia. Swoją drogą, jeśli były by wiarygodne dowody na temat czegoś takiego, to raczej byśmy tutaj nie rozmawiali, tylko pewnie składali gdzieś wyjaśnienia :)

Utilizer napisał(a):Panowie nie róbmy z tego farsy. Jeżeli cieszyn faktycznie miałby jakiś problem to powinien napisać jak poważny człowiek o co chodzi. A to co odstawia wygląda na typowe obrażenie się i tyle.


Tia, tutaj w pełni się z Tobą zgadzam. Niemniej Cieszyn nie działa jak poważny człowiek :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez ousd » 6 stycznia 2013, 23:10

Wiem że to temat rzeka ale Cieszyn po prostu więcej już nic nie napisze na forum (przynajmniej tak mi mówił) ;)
ousd
 

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez JeD » 6 stycznia 2013, 23:11

ousd napisał(a):Wiem że to temat rzeka ale Cieszyn po prostu więcej już nic nie napisze na forum (przynajmniej tak mi mówił) ;)


Nie sądze aby jeszcze się do ciebie odezwał ;)
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez KaszeL » 6 stycznia 2013, 23:12

XXXJeDXXXX napisał(a):Nie sądze aby jeszcze się do ciebie odezwał ;)


JeD, Ty jesteś dziwnie mocno zaangażowany w tą sprawę. Aż sam się zaczynam zastanawiać :>
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez JeD » 6 stycznia 2013, 23:13

KaszeL napisał(a):
XXXJeDXXXX napisał(a):Nie sądze aby jeszcze się do ciebie odezwał ;)


JeD, Ty jesteś dziwnie mocno zaangażowany w tą sprawę. Aż sam się zaczynam zastanawiać :>


Wiesz, ze się nie potrzebnie mieszam w takie sprawy....na mijscu cieszyna za takie coś za wyjawianie PW, już bym dawno się obraził na amen.
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez KaszeL » 6 stycznia 2013, 23:15

XXXJeDXXXX napisał(a):Wiesz, ze się nie potrzebnie mieszam w takie sprawy....na mijscu cieszyna za takie coś za wyjawianie PW, już bym dawno się obraził na amen.


Tak, tak. Wiem, że lubisz to robić, ale tutaj aż za mocno się angażujesz. Wiesz, że wcześniej dostałeś za takie coś po łapach :> Tak swoją drogą, to jeszcze chyba? nikt nie wyjawił żadnej wiadomości Cieszyna? Chyba, że wiesz coś więcej odemnie :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości