Zablokowana rejestracja

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Zablokowana rejestracja

Postprzez Luk » 24 listopada 2015, 21:47

Nie byłem przez jakiś czas na forum a tutaj ciekawe rzeczy się dzieją :P

Dzieci pokroju Kamillo nie powinny mieć dostępu do Internetu. Taka prawda. Nie wiedzą, do czego służy sieć.
A fora dyskusyjne uważają oni za takie miejsce, gdzie można sobie nabijać licznik postów, a ten kto ma najwięcej, jest najfajniejszy :|
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: Zablokowana rejestracja

Postprzez amisiek » 24 listopada 2015, 21:51

Luk, zobacz w koszu, to zrozumiesz poziom zdenerwowania adminów. Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że jestem dość pobłażliwy i cierpliwy. Tym razem cierpliwość się skończyła i to u wszystkich adminów oraz modów jednocześnie.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Postprzez Farel03 » 24 listopada 2015, 22:04

Skoro tak mało osób się rejestruje na miesiąc , to nie lepiej (dla potencjanych nowych użytkowników) dać automatycznie status "moderowanego użytkownika" na pierwsze 10 postów ?
Już właściwie po pierwszych 5 będzie wiadomo , z kim mamy do czynienia.
Lepsze jest wrogiem dobrego. Najprostsze rozwiązania są najlepsze
Avatar użytkownika
Farel03
 
Posty: 2297
Dołączył(a): 10 sierpnia 2015, 21:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Zablokowana rejestracja

Postprzez qba » 24 listopada 2015, 22:07

rzeczywiście przypadek Kamillo pokazuje, że osoby w pewnym wieku powinny mieć ograniczony dostęp do internetu. 14 lat i nawet nie potrafi zdań poprawnie składać.
RACJONALNE OŚWIETLENIE MIESZKAŃ SPRZĘTEM OŚWIETLENIOWYM "POLAM"
- ułatwia prace wykonywane w domu
- nie powoduje olśnienia i zmęczenia wzroku
- stwarza nastrój i warunki miłego wypoczynku
Avatar użytkownika
qba
 
Posty: 8341
Zdjęcia: 1020
Dołączył(a): 10 czerwca 2007, 19:15
Lokalizacja: WLKP

Re:

Postprzez jacekk » 24 listopada 2015, 22:23

Farel03 napisał(a):Skoro tak mało osób się rejestruje na miesiąc , to nie lepiej (dla potencjanych nowych użytkowników) dać automatycznie status "moderowanego użytkownika" na pierwsze 10 postów ?
Już właściwie po pierwszych 5 będzie wiadomo , z kim mamy do czynienia.


Ale to by tylko nieznacznie zmniejszyło pracochłonność adminów. I tak był by ban czy inny wylot i za chwilę znów by powstało nowe konto. I tak w koło... Ja rozumiem sprawę i twierdzę że to jest chyba jedyne dobre wyjście, przynajmniej na jakiś czas.


Tak Ps. To czy po wyłączeniu rejestracji można jakoś sprawdzić ile osób próbowało się rejestrować? Ciekawy jestem jak długo nasz przyjaciel będzie jeszcze próbował... ;)
Nie lubię sody.
Avatar użytkownika
jacekk
 
Posty: 1343
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 19 czerwca 2014, 22:12
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Zablokowana rejestracja

Postprzez Utilizer » 24 listopada 2015, 22:25

qba napisał(a):rzeczywiście przypadek Kamillo pokazuje, że osoby w pewnym wieku powinny mieć ograniczony dostęp do internetu. 14 lat i nawet nie potrafi zdań poprawnie składać.

To ze ktos jest debilem to nie znaczy zeby utrudniać sprawe normalnym. Mielismy tu duzo mlodych uzytkownikow, ja sam miałem ledwo 15 lat gdy tu trafilem no i co :)
Avatar użytkownika
Utilizer
 
Posty: 6575
Zdjęcia: 2797
Dołączył(a): 27 czerwca 2009, 19:39

Postprzez Farel03 » 24 listopada 2015, 22:27

@Utilizer

Ja mam 15 :P
Lepsze jest wrogiem dobrego. Najprostsze rozwiązania są najlepsze
Avatar użytkownika
Farel03
 
Posty: 2297
Dołączył(a): 10 sierpnia 2015, 21:19
Lokalizacja: Kraków

Re:

Postprzez SL100 » 24 listopada 2015, 22:33

Farel03 napisał(a):@Utilizer

Ja mam 15 :P

Ja 14, ale jak tu trafiłem to miałem 11 lat :D
Avatar użytkownika
SL100
 
Posty: 302
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 18 września 2011, 11:09

Re: Zablokowana rejestracja

Postprzez MercuryFenix » 24 listopada 2015, 22:45

SL100 napisał(a):Rozumiem i wiem, że wyeliminować takiego szkodnika jak on jest ciężko, byłem adminem na kilku serwerach gier i wiem, że to nie jest tak łatwo bo
- może mieć zmienne IP - więc banowanie na IP nic nie da (sam posiadam i wykorzystuję często :P )
- rejestracja z wielu komputerów - jak w domku nie może to wykorzystuje okazje np. w szkole, u cioci, w kawiarence itp.
- jak się nie uda to zacznie się mścić - DDoS itp. (jedna z najgorszych rzeczy jakie się może trafić i oby tutaj tego nie zastosował - podstawówka lubi się mścić na na prawde debilne sposoby :P )
i inne tego typu rzeczy rzeczy
W dodatku nie rejestruję się tutaj na co dzień - tylko raz, w dodatku z 3 lata i temu i nawet nie wiem jak się zmienił moduł rejestracji ;)

No bez jaj...
Typek ledwo co klawiaturę ogarnia a ma opanować programy typu LOIC ?
Pasja czyni nas wyjątkowymi
Avatar użytkownika
MercuryFenix
 
Posty: 2214
Zdjęcia: 16
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, 20:25
Lokalizacja: Mikołów/WLKP

Re: Zablokowana rejestracja

Postprzez zawistak » 24 listopada 2015, 22:46

FAREL03 ty masz 15 lat :?: :?: :shock:
Chyba sobie jaja ze mnie robisz.
Tak poza tym to wiecie....jeśli jest tak jak mówicie, to ja proponuję odbyć z kamillo rozmowę. Nie ma ktoś do niego gg na przykład?
Bardzo chętnie bym mu pewne sprawy wyjaśnił, bo widzę że typ z podstawówki i próbuje zrobić z siebie kogoś wielkiego wchodząc po raz n-ty na forum i pisząc bzdury wkurzając adminów. Szczerze mówiąc, miałem podobnie w jego wieku, tylko nie wprowadzałem tego w praktyce.
Pozdrawiam
Zawistak
Avatar użytkownika
zawistak
 
Posty: 516
Zdjęcia: 797
Dołączył(a): 25 grudnia 2010, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości