Zablokowana rejestracja

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Zablokowana rejestracja

Postprzez zawistak » 18 stycznia 2016, 22:36

FOX napisał(a):kamilo to jakiś dzieciak który najwyraźniej przespał większość lekcji polskiego w podstawówce. Mnie najbardziej zastanawia- czemu tacy ludzie na siłę pchają się tam gdzie ich nie chcą. Gówniarz dostał jasno do zrozumienia że przez jego zachowanie nie jest tutaj mile widziany a mimo wszystko na siłe próbuje innych uszczęśliwić swoimi wypocinami

Może to głupio zabrzmi, ale podejrzewam, że jego to kręci, iż robi nam na złość.
My go wyrzucamy - to on wraca.
My blokujemy rejestrację - to on się włamie. Zabawa w kotka i myszkę normalnie....albo niedojrzały społecznie, albo jakiś frustrat, ale najpewniej to dzieciak.
Kiedyś mu się znudzi, aczkolwiek szkoda, że nie ma do niego kontaktu, bo rozmowa z nim dałaby przynajmniej obraz tego kim jest.
Zdarzają się też dorośli mający takie urojenia, ale bym się ostro zdziwił gdyby był dorosły. Rzadko się tacy trafiają.
Pozdrawiam
Zawistak
Avatar użytkownika
zawistak
 
Posty: 516
Zdjęcia: 797
Dołączył(a): 25 grudnia 2010, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zablokowana rejestracja

Postprzez Whites86 » 19 stycznia 2016, 17:35

kimkolwiek on jest to akurat średnio mnie obchodzi, on ma dożywotni zakaz rejestracji na tym forum, dopóki ja tu jestem niepozwole mu na ponowne przyjście, chodzby nie wiem jak poprawnie zaczął pisać
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Zablokowana rejestracja

Postprzez amisiek » 19 stycznia 2016, 17:51

Przy obecnych ustawieniach forum, ominięcie moderacji będzie trudne dla niego. Gdy zacznie śmiecic, dostanie bana. Jesteśmy z Adamem czujni i mamy detektor trolla. Jak dotąd, działa sprawnie.
Od tej pory nie ma już blokady rejestracji. W zamian za to jest moderacja i zestaw banów do użycia w miarę potrzeb.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: Zablokowana rejestracja

Postprzez StradaLRF » 23 stycznia 2016, 22:29

Sorry za offtopic ale z forumowego czatu mnie wyrzuca jakiś moderator bo myśli że ja jestem kamillo albo jakis inny!
StradaLRF
 

Re: Zablokowana rejestracja

Postprzez amisiek » 23 stycznia 2016, 23:03

Moderator na czacie nie jest moderatorem na Forum. To są dwie różne osoby i nawet admini na Forum są na czacie zwykłymi userami. Tak się przyjęło. Nie widziałem całego zdarzenia i nie będę go oceniać.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: Zablokowana rejestracja

Postprzez Whites86 » 23 stycznia 2016, 23:11

StradaLRF napisał(a):Sorry za offtopic ale z forumowego czatu mnie wyrzuca jakiś moderator bo myśli że ja jestem kamillo albo jakis inny!

tak poza czatem to mnie się mocno wydaje że to możesz mieć z nim coś wspólnego...
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Postprzez Farel03 » 23 stycznia 2016, 23:37

@Whites86

Tylko bez dziwacznych teorii.
Lepsze jest wrogiem dobrego. Najprostsze rozwiązania są najlepsze
Avatar użytkownika
Farel03
 
Posty: 2297
Dołączył(a): 10 sierpnia 2015, 21:19
Lokalizacja: Kraków

Re:

Postprzez Whites86 » 24 stycznia 2016, 09:46

Farel03 napisał(a):@Whites86

Tylko bez dziwacznych teorii.

to nie są teorie tylko obserwacje zresztą nie tylko moje, i nic ci do tego panie kolego
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Zablokowana rejestracja

Postprzez amisiek » 25 lutego 2016, 20:35

Drogie Koleżanki, mili Koledzy,
ze względu na kolejne próby wjazdów trolli na Forum, wprowadziliśmy na stałe zasadę, że każdy nowy użytkownik staje się z automatu użytkownikiem moderowanym o ograniczonych uprawnieniach. Posty takiego użytkownika muszą być zaakceptowane przez moderatora lub administratora. Od teraz (w miarę możliwości technicznych) będziemy tę zasadę konsekwentnie stosowali.
Użytkownicy, których aktywność w ocenie administratorów i moderatorów będzie normalna, po pewnym czasie (nazwijmy go próbnym) przestaną być obejmowani moderacją.
Bardzo dziękuję za wszystkie zgłoszenia, które dostawaliśmy. Dzięki Wam mogliśmy reagować szybciej.
Jeśli ktoś z Waszych znajomych ma problemy z rejestracją lub pisaniem spowodowane na przykład banem niezbędnym na adresy IP, prosimy o informacje przez PW. Lista banów zostanie wtedy odpowiednio dostosowana.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: Zablokowana rejestracja

Postprzez OUSF » 9 kwietnia 2017, 14:14

W sumie napiszę to tutaj.
Kuzyn chciał się też zarejestrować na forum, ale nie ma przycisku "Rejestraja", jzest tylko pole logowanie. Czy jest wprowadzona blokada rehesymtracji?
Pzdr
OUSF
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości