Nowe zasady zamieszczania zdjęć na forum

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Nowe zasady zamieszczania zdjęć na forum

Postprzez neon44 » 4 marca 2008, 01:01

Witam

Proponuję zmianę dotychczasowego systemu zamieszczania zdjęć na forum. Otóż zdjęcia opraw z maksymalnym zoomem będziemy umieszczać w wątkach dotyczących danej oprawy a w dziale miasta Polskie zdjęcia ulic z oprawami lub zbliżenia opraw nie większe niż 30%

Ponadto powstanie niedługo spis treści forum zgodnie z sugestią Cieszyna gdyż rzeczywiście na forum robi się galimatjas
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Nowe zasady zamieszczania zdjęć na forum

Postprzez artuled » 9 listopada 2008, 20:12

neon44 napisał(a):Witam

Proponuję zmianę dotychczasowego systemu zamieszczania zdjęć na forum. Otóż zdjęcia opraw z maksymalnym zoomem będziemy umieszczać w wątkach dotyczących danej oprawy a w dziale miasta Polskie zdjęcia ulic z oprawami lub zbliżenia opraw nie większe niż 30%

Ponadto powstanie niedługo spis treści forum zgodnie z sugestią Cieszyna gdyż rzeczywiście na forum robi się galimatjas

Ja mam takie pytanie,jak mogę zamieścić zdjęcia i rysunki itd...na forum.
Proszę o podanie mi wskazówek.
pozdrawiam:. :) :idea: .
artuled
 

Re: Nowe zasady zamieszczania zdjęć na forum

Postprzez DocBrown » 9 listopada 2008, 20:22

Gdy ładujesz zdjęcia na fotosik, to wystarczy, że wybierzesz opcje "pełen rozmiar na forum" a jak masz adres do jakiegoś obrazka to musisz go wpisać ujęty w tag: [img]tu%20wpisz%20adres%20obrazka[/img]
DocBrown
 

Re: Nowe zasady zamieszczania zdjęć na forum

Postprzez artuled » 9 listopada 2008, 20:26

DocBrown napisał(a):Gdy ładujesz zdjęcia na fotosik, to wystarczy, że wybierzesz opcje "pełen rozmiar na forum" a jak masz adres do jakiegoś obrazka to musisz go wpisać ujęty w tag: [img]tu%20wpisz%20adres%20obrazka[/img]

Dziękuję. :P .
I pozdrawiam:.
artuled
 

Re: Nowe zasady zamieszczania zdjęć na forum

Postprzez cieszyn » 9 listopada 2008, 23:58

neon44 napisał(a):Witam

Proponuję zmianę dotychczasowego systemu zamieszczania zdjęć na forum. Otóż zdjęcia opraw z maksymalnym zoomem będziemy umieszczać w wątkach dotyczących danej oprawy a w dziale miasta Polskie zdjęcia ulic z oprawami lub zbliżenia opraw nie większe niż 30%

Ponadto powstanie niedługo spis treści forum zgodnie z sugestią Cieszyna gdyż rzeczywiście na forum robi się galimatjas


:?: :?: :?:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości