Co byście zmienili na forum, nasze sprawy po raz kolejny :)

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Co byście zmienili na forum, nasze sprawy po raz kolejny :)

Postprzez neon44 » 31 marca 2008, 21:36

:arrow: lampalrf trochę przesadzasz bo KaszeL ostatnio prawie w ogóle się nie udziela

:arrow: mateusz dlatego już w kwietniu premiera zupełnie nowej strony http://www.oprawy.info
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Co byście zmienili na forum, nasze sprawy po raz kolejny :)

Postprzez KaszeL » 31 marca 2008, 23:02

lampalrf napisał(a):Szkoda że battery odszedł bo niewytrzymał tej atmosfery tutaj. Znam go osobiście i wiem jaki jest. Za bardzo przeżywał te teksty KaszeLa serio za ostre no rozumiem coś podwędzić źle ale jednak forum to forum służy do rozrywki nie do profesjonalnych spraw związanych z danymi firm itp z czym nasz admin ma do czynienia także jako operator sieci serwerów i miał tam problemy i myli obydwa światy. Tak psuć atmosfery niemożna bo potem większość użytkowników jest zastraszona i popiera ze strachu go. Battery się mi żalił ze łzami w oczach. Dobrze że niema też DOCa i niejest popierany wandalizm przez niego i posty zostały usunięte. Proszę też usunąć jego avatary namawiające do tego. Bo jak na nie patrzę to mi się chce wymiotować.


No cóż, ja nie znam batterego osobiście. Faktem jednak jest, że co najmniej kilka razy prosił mnie na GG o usunięcie swojego konta, prośby te zazwyczaj po prostu przemilczałem. Za każdym razem powód był ten sam. Nie spodobała mu się jakaś wypowiedź. Ostatnią taką zapalną była moja co podkreślam _propozycja_ zakończenia tematu "pożyczania" opraw w wątku o OUR1000. Nie dość że był to ewidentny offtopic w danym temacie, to na dodatek samo działanie jest niezgodne z naszym regulaminem, oraz po prostu niezgodne z prawem. To chyba wystarczy, aby zareagować?

Jeśli natomiast kradzież opraw oświetleniowych uważasz za rozrywkę, a jej publiczne potępienie za psucie atmosfery forum. To obawiam się, że trafiłeś na nie odpowiednie forum. Z tego typu argumentami nie mam zamiaru nawet dyskutować.

lampalrf napisał(a):Ja mam jedno ale duże. Usunąłbym admina KaszeLa. Bo miałbyć technicznym a zagłusza nawet Neona i zastrasza innych i wprowadza terror. Psuje atmosferę forum . Dużo lepiej było na starym forum gdzie rządził sam Neon. Byłoby spokojnie, lepiej dużo i ciszej. Ale on na lightingu straszył jako user. Więc całkowity ban dla niego.


Piszesz, że zagłuszam, zastraszam i wprowadzam terror. To są _bardzo poważne_ oskarżenia. Psucie atmosfery to przy nich pikuś. Bardzo zatem proszę o przedstawienie _konkretnych_ dowodów na poparcie tych teorii, _koniecznie z cytatami_ moich wypowiedzi które to zastraszają, zagłuszają i wprowadzają terror na forum.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Co byście zmienili na forum, nasze sprawy po raz kolejny :)

Postprzez lampalrf » 1 kwietnia 2008, 14:19

No chodzi o to potępienie kradzieży w tym poście o our1000. I teraz używasz już określenia poważne oskarżenia. A neon nawet poparł a Ty odszczeknąłeś wszystkimi jak to jest jak się "pożycza"oprawy.I kiedyś jak była burza na forum lighting.pl o pisanie przez użytkownika żarówka rtęciowa pewnych jego tekstów, battery napisał o gwintówce a niejaki anonim pisał głupoty, które admin 1 klikiem wraz z jego kontem wywalił to pisałeś że to przestępstwo niezacytuje wiernie ale jakoś tak że będą mieć o to problemy. Czy jakoś tak. O co niby? O pisanie? Rozumiem oprawa czy czyjeś radio z samochodu ten sam problem ukraść ale o pisanie? A to że battery taki jest: wrażliwy, wszystkiego się boi, zna się na sprzęcie skomplikowanym a o zasadach podstawowych niema pojęcia i zasłania się brakiem instrukcji i tylko żyje w swoim świecie obstawiony tymi gratami to nic nieporadzę. Każdy jest inny byłoby nudno jak byśmy byli tacy sami. Co do tego problemu z OUR - starczyło napisać że łamie to regulamin i koniec. Bo w ten sposób uchodzisz za kogoś kto trzyma z najgorszą grupą ludzi na świecie i ich popiera. Każdy człowiek normalny ma inne podejście i wybacz ale takie pisanie można tak odebrać. Ale cóź. My to źle odbieramy i dla nas napisanie o tym to od razu straszenie - samo napisanie o złamaniu regulaminu dla nas by nie było straszne tak. Co do zagłuszania chodzi o to że neon napisał że popiera to a Ty swoje. Ale nie ja tu rządzę. Jestem znajomym batterego i tylko napisałem co myślę o sprawie jak mi się żalił.
lampalrf
 

Re: Co byście zmienili na forum, nasze sprawy po raz kolejny :)

Postprzez KaszeL » 2 kwietnia 2008, 01:13

Ostatnio coraz częściej widzę, że co poniektórzy mają tendencję do bagatelizowania wybryków w internecie. Rozumiem, że skoro wspomniany przez Ciebie anonim napisał na forum kilka inwektyw, i dało się to skasować (zapewniam Cie, że nie jednym kliknięciem) to wszystko jest w porządku. Co jeśli taki sam anonim wypisze Ci te inwektywy sprayem na oknie w domu? Też w porządku? Przecież można zmyć. Albo jeszcze inaczej, wydrapie kluczem na masce samochodu - nadal jest tak fajnie? Wandalizm trzeba tępić moi drodzy, niezależnie od tego czy ktoś demoluje oprawy oświetleniowe czy forum dyskusyjne.

Troszkę mnie prawdę mówiąc przeraża Twoje podejście do spraw z mojego punktu widzenia oczywistych. Taką oczywistą sprawą jest dla mnie przestrzeganie obowiązującego w naszym kraju prawa. Widać jakoś dziwnie zostałem wychowany. Jeśli uważasz, że dzięki temu staję się członkiem najgorszej grupy ludzi na świecie - jak domniemam tych uczciwych. To faktycznie nie mamy o czym rozmawiać.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Co byście zmienili na forum, nasze sprawy po raz kolejny :)

Postprzez rtęciówka » 2 kwietnia 2008, 13:42

A może już najwyższy czas zakończyć ten temat :?: :roll:
Pozdrawiam,
Kuba
Avatar użytkownika
rtęciówka
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 498
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 22:36
Lokalizacja: Myszków

Re: Co byście zmienili na forum, nasze sprawy po raz kolejny :)

Postprzez CDM » 2 kwietnia 2008, 14:25

lampalrf napisał(a): Co do tego problemu z OUR - starczyło napisać że łamie to regulamin i koniec. Bo w ten sposób uchodzisz za kogoś kto trzyma z najgorszą grupą ludzi na świecie i ich popiera. Każdy człowiek normalny ma inne podejście i wybacz ale takie pisanie można tak odebrać.

:arrow: KaszeL , mam wrazenie,że zamiast słowa "uchodzisz", powinno być po prostu "uchodzę", lub "uchodzimy", co całkowicie zmienia sens wypowiedzi. lampalrf, jak sądzę, użył niefortunnego skrótu myślowego. Wydaje mi się,że choć to trochę nie po polsku, tak właśnie należało je odczytywać.
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Co byście zmienili na forum, nasze sprawy po raz kolejny :)

Postprzez andrzejlisek » 2 kwietnia 2008, 21:00

Według mnie, KaszeL jest w porządku, jakaś dyscyplina musi być, jak na każdym forum. Inaczej to myślę, że zrobiłby się niezły bałagan, że nie dałoby się tego czytać.
Avatar użytkownika
andrzejlisek
 
Posty: 1865
Zdjęcia: 96
Dołączył(a): 7 czerwca 2007, 20:48

Re: Co byście zmienili na forum, nasze sprawy po raz kolejny :)

Postprzez WEGier » 3 kwietnia 2008, 13:17

andrzejlisek napisał(a):Według mnie, KaszeL jest w porządku, jakaś dyscyplina musi być, jak na każdym forum. Inaczej to myślę, że zrobiłby się niezły bałagan, że nie dałoby się tego czytać.


patrz poprzednie forum lighting.pl
WEGier
 
Posty: 11
Dołączył(a): 4 stycznia 2008, 10:02

Re: Co byście zmienili na forum, nasze sprawy po raz kolejny :)

Postprzez Bartek » 25 sierpnia 2008, 09:37

Może by tak dodać kolejne pole do dyskusji-elektrotechnika i elektroinka motoryzacyjna ;)
Wysokoprężne rtęciówki są dobre, bo są tanie i DOBRE
Bartek
 
Posty: 456
Zdjęcia: 10
Dołączył(a): 5 czerwca 2007, 13:57
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Co byście zmienili na forum, nasze sprawy po raz kolejny :)

Postprzez OURW » 17 września 2008, 11:12

Witam po przerwie :(

Może na stronie przydałby się aktywny adres www.oprawy.info. Czasem potrzebuję tam wejść i chciałbym to zrobić przez 1 klik ;). A może coś takiego już jest, tylko pod Operą mi nie działa?

A przy okazji - po ostatniej zmianie forum (nie wiem jaka to była zmiana) nie mogę zalogować się pod Operą - jest napisane, że się zalogowałem, ale za chwilę pojawia się strona główna forum, na dole widnieję w spisie zalogowanych użytkowników, ale zalogowany nie jestem. Czy ma ktoś podobny objaw?

Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
OURW
 
Posty: 233
Zdjęcia: 20
Dołączył(a): 10 czerwca 2007, 12:20
Lokalizacja: Wro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości