Usunięcie użytkownika keleris i doc brown

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Usunięcie użytkownika keleris i doc brown

Postprzez neon44 » 14 marca 2008, 20:56

Drodzy użytkownicy

Usunąłem kąta użytkownika Doc Brown i Keleris czyli jednej i tej samej osoby. Przyjrzyjmy się jednej temu użytkownikowi porywczy, wyrywny, pyskaty, przekonujący na siłę o swoim negatywnym stosunku wobec niektórych opraw na każdym kroku bez podania jakiejkolwiek logicznej (potwierdzonej danymi) informacji. W dodatku ciągle pisał o gwintówkach, syflagach i syfoksach z podtekstami o lekkim zabarwieniu wandalizmu. Mimo iż irytowało nas (administrację) to nazewnictwo daliśmy Docowi szansę i cóż. W kolejnym jego wybryku wyniknęła sprawa włamania na forum. Jego kolega namówił go do sczytania haseł z jego forum i na tej podstawie włamał się na forum podszywając się pod jednego z administratorów neon44 kasując post użytkownika Mirek co można zinterpretować jako niszczenie bazy forum i co podpada pod typowy hacking. Wtedy również po rozpatrzeniu sprawy doszliśmy z KaszeLem do wniosku że nie warto chłopakowi psuć życia sprawą sądową. Ale przyszedł i trzeci kryzys, wybryk, foch tego użytkownika. Otóż bez żadnego powodu obraził się on o kilka nieistotnych postów jego autorstwa przesuniętych do kosza mimo iż nie był jedynym autorem postów przesuniętych do kosza. A po niezbyt fortunnym poście KaszeLa wykorzystał ten fakt do manipulowania użytkownikiem Cieszyn w celu przeciągnięcia go na swój konkurencyjny projekt. Jest mi bardzo przykro z tego powodu, że użytkownik Doc Brown chce rozwijać swoje forum w oparciu o grę poniżej pasa. Drodzy użytkownicy każdy z was będzie miał na pewno na ten temat inne zdanie, ale ja swojego już nie zmienię. Koledze Doc Brown życzymy powodzenia w nowym projekcie, może dopiero na własnym podwórku będzie spełniony bardziej profesjonalny i poważny


Czy tego typu użytkownik może być nadal członkiem tego forum? Raczej nie cierpliwość moja już się wyczerpała
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11128
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Usunięcie użytkownika keleris i doc brown

Postprzez KaszeL » 14 marca 2008, 21:02

Nic dodać, nic ująć. Popieram w pełni.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8666
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Usunięcie użytkownika keleris i doc brown

Postprzez elek » 14 marca 2008, 21:15

Popieram w 100%.
Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
www.instagram.com/flurothyl
Avatar użytkownika
elek
 
Posty: 1638
Zdjęcia: 436
Dołączył(a): 10 czerwca 2007, 23:04
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Usunięcie użytkownika keleris i doc brown

Postprzez swietlik » 14 marca 2008, 21:40

Mnie trochę kuły w oczy słowa typu syflaga, syfoks, szambol itp :| ale osobiście nic do niego nie miałem :)
Ostatnio edytowano 14 marca 2008, 22:19 przez swietlik, łącznie edytowano 1 raz
Zakład Energetyczny Poznań
Rejon Najwyższych Napięć
Avatar użytkownika
swietlik
 
Posty: 3012
Zdjęcia: 83
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 14:04
Lokalizacja: Poznań

Re: Usunięcie użytkownika keleris i doc brown

Postprzez -Wizard- » 14 marca 2008, 21:54

Mnie również nieco drażniły te ''zdrobnienia'' typu SzamboL, czy wyrażanie zadowolenia z powodu dewastacji jakiejś oprawy sodowej, szczególnie Malag. Tak poza tym, to nie miałem nic do niego, może dlatego, że trochę czasu mnie tu nie było.
Avatar użytkownika
-Wizard-
 
Posty: 117
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:44
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Usunięcie użytkownika keleris i doc brown

Postprzez rtęciówka » 15 marca 2008, 14:05

Popieram. Propagowanie wandalizmu uchodzi pod chuligaństwo, a on wyraźnie namawiał (mimo, że żartował) do takich wyczynów, między innymi w postach przeniesionych do kosza. A poza tym włamując się na forum stracił zaufanie wszystkich userów, bo niby skąd mogliśmy wiedzieć, czy taki pomysł nie wpadnie mu do głowy znowu :?: On chyba sobie zbytnio nie zdawał sprawy, czym to grozi na drodze oficjalnej -to takie samo przestępstwo, jak np. włamanie się do jakiegoś sklepu :roll:

P.S.
Dobrze Neonie, że usunąłeś jego konta, bo mógłby znowu narobić w całym Forum bałaganu edytując (usuwając) wszystkie swoje posty ;)
Pozdrawiam,
Kuba
Avatar użytkownika
rtęciówka
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 498
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 22:36
Lokalizacja: Myszków

Re: Usunięcie użytkownika keleris i doc brown

Postprzez mardoc » 15 marca 2008, 16:17

nareście u nas będzie cisza i spokój :D ale co będzie jak się pojawi inny agresor :?: dla przykładu DOC w innej osobie i o innym IP :?: ja osobiście...Doc-a,ma on jedną zaletę-lubi lampy rtęciowe tak jak ja,i razem nieznosimy szamboli100 :twisted:
tylko radykalne działania mogą zakończyć erę sody i SL100
VATTENFALL pozdrawia wszystkich
VATTENFALL ciepło i energia pod kontrolą
Avatar użytkownika
mardoc
 
Posty: 228
Dołączył(a): 1 stycznia 2008, 00:07
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Usunięcie użytkownika keleris i doc brown

Postprzez rtęciówka » 15 marca 2008, 16:26

mardoc napisał(a):dla przykładu DOC w innej osobie i o innym IP :?:

Na to nie ma co liczyć. Jak już, to poprosi o ponowne przyjęcie go w grono userów, gdy nie będzie miał się z kim podzielić swoimi experymentami, odkryciami, fotkami itd. ;)
Pozdrawiam,
Kuba
Avatar użytkownika
rtęciówka
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 498
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 22:36
Lokalizacja: Myszków

Re: Usunięcie użytkownika keleris i doc brown

Postprzez mateusz » 15 marca 2008, 18:59

A mnie bardzo ciekawi zniknięcie nagle Mirka . Rozumiem ,że są inne ,o wiele ważniejsze sprawy ,ale Mirek był jednym z najczęściej postujących użytkowników ,miał sporą kolekcję opraw ,miał też dużą wiedzę ,przez swoje dane katalogowe. Napisał swój ostatni post w pażdzierniku albo listopadzie i od tamtej pory się już nie odezwał .
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5019
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Usunięcie użytkownika keleris i doc brown

Postprzez andrzejlisek » 16 marca 2008, 00:08

Ja powiem tak:
Moim zdaniem Doc rzeczywiście przeginał i to bardzo i usunięcie użytkownika wydaje mi się być dobrym pomysłem.

Teksty o gwintówkach rozumiałem jako żarty, że nie chodziło rzeczywiście o wzięcie broni i wycelowanie w oprawę. Raz można napisać, ale szerzyć taki pogląd na większą skalę to już nie jest dobrze.
Co do wymyślania nazw opraw, to wymyślić jakąś nazwę tak dla siebie można, ale żeby te "niepoprawne" nazwy szerzyć i uzywać zamiennie z prawdziwymi nazwami, to już to nie jest w porządku.

Co do przesunięcia do Kosza, to odnośnie każdego postu jest powód, widocznie nie był dla Doca wyraźny. Patrząc od strony autora, to jak widzi, że post ląduje w Koszu, a nie widzi powodu, czyli wydaje mu się, że bez powodu, to na pewno by protestował przeciw takim wyczynom. Jak jest wyraźny powód usunięcia postu, to nie powinno być problemu ani powodu do protestu. Chodzi tu nie tylko o Doca, ale o każdego, którego jakiś post będzie przesunięty do Kosza.
Avatar użytkownika
andrzejlisek
 
Posty: 1865
Zdjęcia: 96
Dołączył(a): 7 czerwca 2007, 20:48

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości