Zamierzam odejść z tego forum, proszę o usunięcie konta

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Zamierzam odejść z tego forum, proszę o usunięcie konta

Postprzez battery » 28 marca 2008, 20:25

Z powodu niezbyt miłej atmosfery panującej na forum planuję z niego zrezygnować i poprosić o usunięcie z niego. Mam dość pouczania i wysłuchiwania pretensji. Nie pasuję do was i żegnam.
battery
 

Re: Zamierzam odejść z tego forum, proszę o usunięcie konta

Postprzez lampalrf » 31 marca 2008, 21:21

Szkoda że przez złego admina nr2 który zawładnął tym forum zamiast być tylko technicznym odszedł taki użytkownik jak battery. On niewytrzymał tej atmosfery i presji bał się użytkownika KaszeL który napisanie kropki za dużo uważa za przestępstwo. Szkoda że stare forum niedziała. Tam byłaby przyjemna i miła atmosfera. A tak jest strach terror i zadawanie sobie jadu przez admina. Nawet neon zamiast być głównym przycichł bo się boi i szanuje jego poglądy. Muszę to powiedzieć bo on niemógł i dławił to w sobie. Przez te całe pasje oświetleniową stracił tylko nerwy i dlatego to wrzucił oddając kolekcje do utylizacji już dawno. Niemogłem patrzeć na to i to piszę.
lampalrf
 

Re: Zamierzam odejść z tego forum, proszę o usunięcie konta

Postprzez neon44 » 31 marca 2008, 21:38

No cóż battery jest nerwowy i trochę przewrażliwiony. Pod tym względem przypomina mi użytkownika Doc Brown.

Na siłę nikogo nie zatrzymamy
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Zamierzam odejść z tego forum, proszę o usunięcie konta

Postprzez lampalrf » 1 kwietnia 2008, 14:46

Ja z tego samego powodu także proszę o usuniecie. Wytłumaczyłem się tylko za batterego który niebył w stanie. I powiedziałem co myślę o nie jakim doc brownie.
lampalrf
 

Re: Zamierzam odejść z tego forum, proszę o usunięcie konta

Postprzez CDM » 1 kwietnia 2008, 22:08

Zauważyliście,że od jakiegoś czasu najwiecej dzieje się w tym dziale? Szkoda trochę,że dyskusja tak nie wrze przy temacie o którejś oprawie, albo o słupach.. Spory były , są i będą, niestety, trzeba kontrolować swoje emocje, dotyczy to każdej ze stron tego konfliktu. Człowiek jest taką istotą, że czasem nawet najdrobniejszym, nieostrożnym słowem, można go złamać. Są tacy ludzie, jak battery, zamknięci w swoim małym świecie. Nie jestem psychologiem, ale mam wrazenie, ze takie zamknięcie to rodzaj pewnej izolacji, ucieczki przed swiatem, takie życie trochę w wirtualnej rzeczywistości, myślę,ze to zamknięcie jest też wynikiem czegoś..Czego, to nie wiem, ale nie sądzę, by to "coś" ułatwiało battery-emu życie, jego reakcja na słuszne bądź co bądź pouczenie admina mnie nie dziwi.To wszystko, to oczywiście tylko moja hipoteza. Generalnie zgadzam się z KaszeLem, choć rozumiem,że battery nie miał zamiaru niczego zdejmować, ani pożyczać. Warto pamiętać,że na naszym forum nie jesteśmy sami...Czytają nasze posty osoby niezalogowane, przeglądające forum tylko z ciekawości, są administratorzy globalni, o naszym forum wiedzą też już w Mesko i w Gostyninie..właśnie dlatego rozumiem odpowiedź KaszeL'a. Myślę, panowie,że trzeba dać sobie spokój z takimi emocjami, zaczać trochę wyważać słowa i jakoś dojsć do kompromisu. Myślę,że PW jest do tego odpowiednim sposobem. Pozdrawiam. I zastanówcie się trzy razy, zanim coś powiecie, lub nie daj Boże zrobicie.
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Zamierzam odejść z tego forum, proszę o usunięcie konta

Postprzez KaszeL » 2 kwietnia 2008, 01:14

lampalrf napisał(a):Ja z tego samego powodu także proszę o usuniecie(...)


Załatwione.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Zamierzam odejść z tego forum, proszę o usunięcie konta

Postprzez Paweł » 2 kwietnia 2008, 22:11

Ech dzieci dzieci... Jak dorośniecie to może zrozumiecie że nikt tu wam żadnej krzywdy nie robił... Nie macie pojęcia jeszcze o tym co piszecie. Jest tyle ważniejszych spraw w życiu niż doszukiwanie się "terroru" jakie tu rzekomo panują... :|
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zamierzam odejść z tego forum, proszę o usunięcie konta

Postprzez mirror » 4 kwietnia 2008, 21:07

Paweł napisał(a):Ech dzieci dzieci... Jak dorośniecie to może zrozumiecie że nikt tu wam żadnej krzywdy nie robił... Nie macie pojęcia jeszcze o tym co piszecie. Jest tyle ważniejszych spraw w życiu niż doszukiwanie się "terroru" jakie tu rzekomo panują... :|

Zgadzam się z tobą.
Wielbicielka rtęci.
Avatar użytkownika
mirror
 
Posty: 1169
Zdjęcia: 134
Dołączył(a): 17 sierpnia 2007, 13:03
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Zamierzam odejść z tego forum, proszę o usunięcie konta

Postprzez mateusz » 5 kwietnia 2008, 12:08

O naszym forum wiedzą już w Gostyninie i w MESKO?? To może zaloguje sie jakiś pracownik np. z ELGO i będziemy mieli
jeszcze więcej informacji o oprawach i ich produkcji :)
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5014
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Zamierzam odejść z tego forum, proszę o usunięcie konta

Postprzez Michal » 5 kwietnia 2008, 22:57

mateusz napisał(a):O naszym forum wiedzą już w Gostyninie i w MESKO?? To może zaloguje sie jakiś pracownik np. z ELGO i będziemy mieli
jeszcze więcej informacji o oprawach i ich produkcji :)

Na pewno nie o klasykach,tam są już w większości sami młodzi,którzy pewnie nie mają zielonego pojęcia jakie typy opraw się tam produkowało :D
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości