Oświetlenie w garażach

Sposoby oświetlenia budynków. Dyskusje na temat opraw i źródeł światła stosowanych w oświetleniu wewnętrznym budynków

Re: Oświetlenie w garażach

Postprzez DarekG » 7 grudnia 2017, 09:57

Nie jest źle i radzą sobie całkiem dobrze tylko przydały by się jeszcze takie oprawy ze świetlówkami na bocznych ścianach.
Miłośnik świetlówek liniówek i opraw ulicznych ;)
DarekG

Zdjęcia: 162

Postprzez Whites86 » 8 grudnia 2017, 10:27

hehe i Ty chcialkes zostawić tam wosy ? :D to by dopiero było ciemno jak w dupie, teraz jakoś to wygląda, tak poza tym co to jest Kamera IP ?
I spojrzał Pan na pracę Naszą... i był zadowolony, zapytał o nasze zarobki... usiadł i zapłakał
gg:3936856
Whites86
Site Admin

Zdjęcia: 5404

Postprzez KaszeL » 8 grudnia 2017, 11:20

To taka kamerka, którą można podglądać z kompa :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
KaszeL
Site Admin

Zdjęcia: 534

Postprzez Bartek22 » 8 grudnia 2017, 23:05

Whites86 napisał(a):hehe i Ty chcialkes zostawić tam wosy ? :D to by dopiero było ciemno jak w dupie, teraz jakoś to wygląda, tak poza tym co to jest Kamera IP ?

Kamera IP to kamera z której obraz możesz transmitować przez internet, możesz oglądać w sieci lokalnej, zapisywać nagrania z niej na rejestratorze wpiętym gdzieś w sieci, ogólnie daj dużo możliwości. Ja mam na budynkach dwie kamery IP, jedna lepsza ale wymaga podłączenie przewodowego, druga posiada WiFi i wymaga tylko podpięcia zasilania. Ogólnie cały zestaw składa się z ONT (Optical Network Terminal) bo mam doprowadzony do budynku światłowód, routera, rejestratora IP, dwóch kamer. W planach był jeszcze UPS ale z tego względu że całość jest rozproszona po gospodarstwie byłby problem z podłączeniem. Rozwiązałem problem braku zasilania w ten sposób że rejestrator jest podłączony z fazy powiedzmy pierwszej, pierwsza kamera z drugiej a kolejna z ostatniej więc przy braku jednej fazy nie mam podglądu z danej kamery albo zapisu, jak padnie całkowicie zasilanie to oczywiście nic nie pozostaje.

Na fotce jedna z tych kamer
Obrazek
Bartek22

Poprzednia strona

Powrót do Oświetlenie wewnętrzne budynków