Oświetlenie w garażach

Sposoby oświetlenia budynków. Dyskusje na temat opraw i źródeł światła stosowanych w oświetleniu wewnętrznym budynków

Re: Oświetlenie w garażach

Postprzez jacekk » 26 lutego 2015, 13:36

Coś malenki ten kanał był skoro parę taczek wystarczyło ;) U mnie na codzień leżą grube dechy i tylko w razie potrzeby się je zdejmuje.
Nie lubię sody.
Avatar użytkownika
jacekk
 
Posty: 1343
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 19 czerwca 2014, 22:12
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Oświetlenie w garażach

Postprzez Whites86 » 26 lutego 2015, 18:00

ja też nigdy bym nie pozbywał się kanału ;) zawsze może się przydać, a tak bez niego to tylko trzeba się męczyc :roll:
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Oświetlenie w garażach

Postprzez Watt » 26 lutego 2015, 20:21

Tylko u mnie garaż na razie służy jako graciarnia, na wiosnę ma być remont i będą tam stały samochody rodziców. A jak coś trzeba zrobić w którymś z aut, to mamy sąsiada-mechanika, który ma kanał i w razie czego może coś zrobić ;) A z tymi paroma taczkami to trochę skrót myślowy ;)
Watt
 

Re: Oświetlenie w garażach

Postprzez Whites86 » 26 lutego 2015, 20:45

Watt napisał(a):Tylko u mnie garaż na razie służy jako graciarnia, na wiosnę ma być remont i będą tam stały samochody rodziców. A jak coś trzeba zrobić w którymś z aut, to mamy sąsiada-mechanika, który ma kanał i w razie czego może coś zrobić ;) A z tymi paroma taczkami to trochę skrót myślowy ;)

wolal bym robić u siebie niż pchać się do sąsiada ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Oświetlenie w garażach

Postprzez Watt » 26 lutego 2015, 20:47

Ale kto by miał czas siedzieć w kanale i dłubać w samochodzie ? Zresztą, teraz jedyne co świadczy, że dawniej tam był kanał, to trochę inny kolor betonu w miejscu dawnego kanału ;)
Watt
 

Re: Oświetlenie w garażach

Postprzez Beton » 26 lutego 2015, 21:20

Whites86 napisał(a):
Watt napisał(a):Tylko u mnie garaż na razie służy jako graciarnia, na wiosnę ma być remont i będą tam stały samochody rodziców. A jak coś trzeba zrobić w którymś z aut, to mamy sąsiada-mechanika, który ma kanał i w razie czego może coś zrobić ;) A z tymi paroma taczkami to trochę skrót myślowy ;)

wolal bym robić u siebie niż pchać się do sąsiada ;)


Ja tak samo. Zresztą, zasypywanie kanału jest bez sensu - po prostu jest, jeść nie woła, nie płaci się za niego. Ja pod domem, dzięki temu, że ojciec nie pomyślał o kanale musiałem przewracać auto na opony, na bok, a wywrócić poloneza trzeba w 3-4 osoby :P.
Avatar użytkownika
Beton
 
Posty: 2103
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 12 kwietnia 2008, 12:15
Lokalizacja: Katowice/Puławy

Re: Oświetlenie w garażach

Postprzez Watt » 26 lutego 2015, 21:34

Deski już były dość zmurszałe, a upadek do kanału skończył by się raczej boleśnie ;)
Watt
 

Re: Oświetlenie w garażach

Postprzez Whites86 » 26 lutego 2015, 21:39

Watt napisał(a):Deski już były dość zmurszałe, a upadek do kanału skończył by się raczej boleśnie ;)

co jak co prościej dorobić nowe deski niż zasypać ;]
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Oświetlenie w garażach

Postprzez Watt » 26 lutego 2015, 21:41

Tylko ten kanał i tak "bytowałby" sobie nieużywany. A wtedy akurat był remont w domu, więc gruzu było sporo. To rodzice zdecydowali się zasypać kanał.
Watt
 

Re: Oświetlenie w garażach

Postprzez Whites86 » 26 lutego 2015, 21:42

Watt napisał(a):Tylko ten kanał i tak "bytowałby" sobie nieużywany. A wtedy akurat był remont w domu, więc gruzu było sporo. To rodzice zdecydowali się zasypać kanał.

przypomnisz moje słowa jak kiedyś kupisz sobie samochod który będziesz chciał remontować samemu ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oświetlenie wewnętrzne budynków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości