ORZ 1 - wymiary

Moderator: lumix26

ORZ 1 - wymiary

Postprzez lumix26 » 10 lipca 2013, 10:06

amisiek napisał(a):To mam prośbę, zrób opisy i taką właśnie dokumentację do poszczególnych detali. Zrób rysunki, zwymiaruj. Wrzuć fotki - zrób to w osobnym wątku w kolekcji. Gdy to ukończysz, przeniosę do działu dokumentacji. Będziemy mieli coś, czego nie ma nikt inny - podstawy opisu odtworzeniowego ORZ-1. To bardzo ważna rzecz, bo po uzgodnieniu kilku spraw, firma taka jak Elgis Garbatka będzie mogła wykonać oprawę, która będzie wyglądać jak wiaderko ale będzie wyposażona w środku w nowoczesne źródła światła i profesjonalne odbłyśniki pochodzące z gotowych projektów. Już dwa takie projekty rozpoczęto w Polsce i jestem coraz lepszej myśli w tej sprawie, bo pojawia się inicjatywa ze strony konserwatorów zabytków. To, że mało piszę na Forum nie oznacza, że nie działam;)


Nie jestem dobry w wykonywaniu dokumentacji ;)
Wszystkie wymiary w mm
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tulejki od kapturka
Obrazek
Jeżeli chodzi o mocowanie oprawy ja miałem tzw mufę 3/4 i była spawana od spodu - dałem nową mufę 1 cal i przykręcony od spodu mosiężną redukcją od rur 3/4 na 1 cal
Obrazek
Obrazek
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Avatar użytkownika
lumix26
 
Posty: 9282
Zdjęcia: 3827
Dołączył(a): 23 stycznia 2012, 20:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Powrót do Lumix26

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron