ORP 2M 72r

Re: ORP 2M 72r

Postprzez Whites86 » 7 kwietnia 2013, 16:18

Elektroservice napisał(a):
Whites86 napisał(a):
Elektroservice napisał(a):Elegancko tylko oprawka szpeci. Oryginalnie była porcelanowa i wyglądała o wiele lepiej...

oryginalnie były stalowe, i takie pasują tam najlepiej bo się komponują z całoscią, niewyobrazam sobie dawać tam porcelanowej :roll:


Ciekawe że przed remontem była porcelanowa oprawka.

montowana bylejak na 2 rozne śruby w dodatku jedna tak długa ze żeby ja wykrecic musialem się meczyc z pol godziny, ta oprawka była kiedyś zmieniana wiec z cala pewnoscia nie była tam oryginalnie , cala reszta ORP jakie tam wisiały i jakie zdjelismy miała oprawki stalowe, tak samo ORP lumixa tez miały stalowe
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: ORP 2M 72r

Postprzez Elektroservice » 7 kwietnia 2013, 16:30

Może i tak, ale jak dla mnie te oprawki szpecą każdą klasyczną oprawę szczególnie dotyczy to opraw otwartych gdzie jest oprawka doskonale widoczna. Dlatego ja przy remoncie zawsze je wymieniam :)
Precz z przewodami YDYt, oraz podobnymi w instalacjach elektrycznych !
Avatar użytkownika
Elektroservice
 
Posty: 6333
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 6 stycznia 2013, 20:40
Lokalizacja: Stęszew

Re: ORP 2M 72r

Postprzez Whites86 » 7 kwietnia 2013, 16:33

Elektroservice napisał(a):Może i tak, ale jak dla mnie te oprawki szpecą każdą klasyczną oprawę szczególnie dotyczy to opraw otwartych gdzie jest oprawka doskonale widoczna. Dlatego ja przy remoncie zawsze je wymieniam :)

w oryginale była stalowa i taka pozostanie, w dodatku do każdych ORP pasuja tylko styalowe ;) porcelanowa to sobie na polke wstawie jak juiz
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: ORP 2M 72r

Postprzez Elektroservice » 7 kwietnia 2013, 16:34

Każdy ma swoje zdanie :) Ja ten metalowy szrot właśnie na półkę odstawiam przy remoncie opraw :mrgreen:
Precz z przewodami YDYt, oraz podobnymi w instalacjach elektrycznych !
Avatar użytkownika
Elektroservice
 
Posty: 6333
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 6 stycznia 2013, 20:40
Lokalizacja: Stęszew

Poprzednia strona

Powrót do Whites86

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości