Awarie oświetlenia ulicznego

Sposoby oswietlenia ulic. Dyskusje na temat opraw i źródeł światła stosowanych w oswietleniu ulicznym

Re: Awarie oświetlenia ulicznego

Postprzez trojmiejski » 12 kwietnia 2012, 19:37

ul. Śląska w Gdyni jest spowita w ciemnościach, z mieszkania widzę, że świecą się jedynie pojedyncze oprawy na trzech półkwiatach 6-ramiennych, jednym kwiecie obok nich i co 3 oprawa na Warszawskiej (jest na tych samych kablach co Śląska).
EDIT: Już o 21:30 wszystko działało.
Avatar użytkownika
trojmiejski
 
Posty: 10943
Zdjęcia: 3344
Dołączył(a): 23 października 2011, 23:33

Re: Awarie oświetlenia ulicznego

Postprzez CDM » 13 kwietnia 2012, 19:51

Pewnie przyjechało pogotowie oświetlenia, wkręcili bezpiecznik i zaświeciło. Do czasu.
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Awarie oświetlenia ulicznego

Postprzez trojmiejski » 17 lipca 2012, 22:54

Dziś pogrążona całkowicie w ciemnościach była Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Juliusza Słowackiego, Żwirki i Wigury, Jana Kilińskiego, Romualda Traugutta, Generała Józefa Bema, Bolesława Prusa i zapewne parę innych ulic w okolicy oraz park Plymouth, parking przy Bulwarze Nadmorskim oświetlony dwoma kwiatami (każdy po cztery IVH Indaluxa), a także Strady i OURW przy Bulwarze Nadmorskim również nie działały, ale tam akurat ciemno nie było gdyż działały kule Rosy z kompaktami co są podłączone do innej linii.
Avatar użytkownika
trojmiejski
 
Posty: 10943
Zdjęcia: 3344
Dołączył(a): 23 października 2011, 23:33

Re: Awarie oświetlenia ulicznego

Postprzez trojmiejski » 30 września 2012, 20:32

Na Wzgórzu św. Maksymiliana padła faza, nie wiem w 100% dlaczego, ale mam przypuszczenie, że to wypadek podczas robienia sygnalizacji (o której w odpowiednim temacie wkrótce więcej powiem):
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
trojmiejski
 
Posty: 10943
Zdjęcia: 3344
Dołączył(a): 23 października 2011, 23:33

Re: Awarie oświetlenia ulicznego

Postprzez trojmiejski » 14 listopada 2012, 15:27

Dziś o 5:30 całkiem spory kawałek ul. Śląskiej w Gdyni był pogrążony w ciemnościach:
Obrazek
Przez godzinę tak było, aż o 6:35 lampy kilka razy mrugnęły, a po którymś razie zapaliły się na dłuższą chwilę:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Lecz po tej chwili zgasły...
Obrazek
...i gdy trochę się od kwiatów oddaliłem to spojrzałem do tyłu i widziałem je znów świecące.
Avatar użytkownika
trojmiejski
 
Posty: 10943
Zdjęcia: 3344
Dołączył(a): 23 października 2011, 23:33

Re: Awarie oświetlenia ulicznego

Postprzez JeD » 14 listopada 2012, 16:59

Wy macie kłopoty z tymi Kwiatami w 3-mieście dość często, czym jest to spowodowane ? :? :shock:
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Awarie oświetlenia ulicznego

Postprzez lumix26 » 14 listopada 2012, 18:01

Epidemię macie z tymi awariami czy jak :mrgreen:
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Avatar użytkownika
lumix26
 
Posty: 9282
Zdjęcia: 3827
Dołączył(a): 23 stycznia 2012, 20:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Awarie oświetlenia ulicznego

Postprzez trojmiejski » 14 listopada 2012, 19:33

Full rozkopów, jak nie kanalizacja to system sygnalizacji świetlnej Tristar.

Dzisiejszy przypadek okazał się czymś więcej, kiedyś prezentowałem padniętą fazę od jednego końca Śląskiej do drugiego z charakterystycznymi półkwiatami, tamto naprawiono i przez jakiś czas był spokój, aż w pewnym momencie znowu padła faza, ale tym razem jedynie między końcem a połową tej ulicy, półkwiaty świeciły w komplecie. Teraz wracając z uczelni zauważyłem, że wszystko działa czyli egipskie ciemności rankiem i późniejsze naprzemienne odpalanie i gaszenie to była po prostu naprawa.

Na Piłsudskiego jeszcze nie skończyli kanalizy, jeden kwiat co był powalony, nadal jest więc jest jeszcze szansa, że jakaś awaria może się zdarzyć.
Avatar użytkownika
trojmiejski
 
Posty: 10943
Zdjęcia: 3344
Dołączył(a): 23 października 2011, 23:33

Re: Awarie oświetlenia ulicznego

Postprzez lumix26 » 16 listopada 2012, 20:47

No dobra teraz moja kolej - od 3 dni nie palą się latarnie przy mojej ulicy zgasły w środku nocy i już się nie palą - pewnie zabezpieczenie poszło :| dodam że dalej na innej ulicy się świecą
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Avatar użytkownika
lumix26
 
Posty: 9282
Zdjęcia: 3827
Dołączył(a): 23 stycznia 2012, 20:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Awarie oświetlenia ulicznego

Postprzez Whites86 » 16 listopada 2012, 21:51

lumix26 napisał(a):No dobra teraz moja kolej - od 3 dni nie palą się latarnie przy mojej ulicy zgasły w środku nocy i już się nie palą - pewnie zabezpieczenie poszło :| dodam że dalej na innej ulicy się świecą

ja bym sie cieszyl :) przynajmiej soda mi do domu sie niewdzierala
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oświetlenie uliczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości