Bezmyślne prowizorki oświetleniowe

Sposoby oswietlenia ulic. Dyskusje na temat opraw i źródeł światła stosowanych w oswietleniu ulicznym

Bezmyślne prowizorki oświetleniowe

Postprzez DocBrown » 13 maja 2009, 23:20

Witam :)
Mam nadzieje, że nie dostane ostrzeżenia, lub co gorsza nie wyjadę z forum za ten wątek ;)
Ale do rzeczy - tutaj wrzucamy foty bezmyślnych, lub największych prowizorek oświetleniowych, z jakimi się spotkaliśmy, no więc na dobry począcek kilka prowizorek które zebrałem z różnych wątków :mrgreen:

Rtęciowe halopaki uwiecznione przez Whitesa :lol: DE HAJEST AŁARD :lol: :lol: :lol:

Obrazek

Obrazek

Halogenowa trumienka :evil: Mega ałard :lol:

Obrazek

Trumienko-SOPS :lol: Super ałard :mrgreen:

Obrazek
Ostatnio edytowano 14 maja 2009, 23:46 przez DocBrown, łącznie edytowano 1 raz
DocBrown
 

Re: Bezmyślne prowizorki oświetleniowe

Postprzez Michal » 13 maja 2009, 23:25

Doc,żeby taka prowizorkę wykonać to trzeba być zdolnym i pomysłowym :mrgreen:
Ostatnio edytowano 13 maja 2009, 23:33 przez Michal, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Bezmyślne prowizorki oświetleniowe

Postprzez cieszyn » 13 maja 2009, 23:31

Doc - nie wiem, czy dobrze przemyślałeś sens istnienia takiego tematu, jest przecież temat Zaniedbania i Dewastacje lub Największe Kretynizmy - i to moim zdaniem zupełnie wystarczy, zatem "mnożenie bytów" nic nie daje, oprócz trudniejszego znalezienia wątku, do którego chcemy dac swoje nowe zdjęcia.

Poza tym nie zgadzam się na przenoszenie zdjęć między wątkami bez zgody jego autora - tu już chyba lekko przesadziłeś, bo cytowanie czyichś zdjęć, owszem, jest wpisane w każde takie forum, ale już przenoszenie zdjęć w inne miejsca bez zgody ich autora budzi mój sprzeciw. Moje zdjęcia dobrze pasowały tam, gdzie były, jeśli więc chciałbyś zasilić swój nowy wątek tymi fotkami, zrób to elegancko - zapytaj autorów, czy się na to zgadzają.

Zauważ, że ta kwadratówka na przewieszce nie jest bezmyślną prowizorką, jak Ci się wydaje - napisał o tym tak samo oprócz mnie także Michał.



Coś mi się zdaje, że ten wątek Bezmyślne prowizorki oświetleniowe powstał w impulsie, pod wpływem chwili, a kto wie, może i na przekór temu, że nie zgodziłem się, żeby ta wisząca kwadratówka była w temacie Prowizorek.

Wreszcie na koniec - daj Doc każdemu autonomicznie zdecydować, gdzie daje swoje fotki, a to, czy da je w dobre, czy niedobre miejsce niech rozstrzygnie Administracja.


No to jak, przemyślisz sobie to jeszcze raz?
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bezmyślne prowizorki oświetleniowe

Postprzez DocBrown » 13 maja 2009, 23:38

Temat nie powstal pod wplywem impulsu, juz dawno myslalem o tym by te najwieksze prowizorki oswietleniowe dostaly osobny watek, bo dewastacje i zaniedbania mowi o oprawach zaniedbanych, lub zdewastowanych, a przerobka na halogen dewastacja nie jest, zas prowizorka owszem, kretynizmem takze jest, niemniej jednak uwazam, ze do tematu o kretynizmach lepiej pasuja fotki z oprawami zle zamontowanymi, np oswietlajacymi pole, albo swiecacymi w krzaki. Trumienka z halopakiem, rteciowki w halopakach, SOPS w trumience oraz kwadratowka na przewieszce to prowizorki i mysle, ze osobny temat sie przyda. Co do przenoszenia zdjec, to napisalem przeciez czyje one sa niemniej jednak skoro uwazasz, ze zle zrobilem tak je przenoszac, to nastepnym razem zapytam sie o zgode przed taka akcja.
Jesli admini uznaja temat za zbedny, to prosze o wychrzanienie go w smietnik :)
DocBrown
 

Re: Bezmyślne prowizorki oświetleniowe

Postprzez Michal » 13 maja 2009, 23:39

Cieszyn ma racje,po co ładować nowe wątki o tym samym skoro wątek o prowizorkach już istnieje :?: ;)
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Bezmyślne prowizorki oświetleniowe

Postprzez DocBrown » 13 maja 2009, 23:42

A propos przenoszenia zdjec, to ja nie moge przenosic, moze to tylko admin, lub moder, ja moge jedynie skopiowac zdjecia, przeciez nie znikly z tych tematow, gdzie pierwotnie je pokazano :)
Nie mam i nie mialem na celu nikogo urazic, jak tak sie stalo, to przepraszam, nastepnym razem zapytam o zgode.

Michał, temat o prowizorkach jest, ale nie o stricte oswietleniowych.
DocBrown
 

Re: Bezmyślne prowizorki oświetleniowe

Postprzez Michal » 13 maja 2009, 23:46

DocBrown napisał(a):A propos przenoszenia zdjec, to ja nie moge przenosic, moze to tylko admin, lub moder, ja moge jedynie skopiowac zdjecia, przeciez nie znikly z tych tematow, gdzie pierwotnie je pokazano :)
Nie mam i nie mialem na celu nikogo urazic, jak tak sie stalo, to przepraszam, nastepnym razem zapytam o zgode.

Michał, temat o prowizorkach jest, ale nie o stricte oswietleniowych.

Moim zdaniem prowizorki to nie temet rzeka i w jednym watku mozna sie bez problemu odnależć ,równiez jeżeli chodzi o te oświetleniowe ;)
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Bezmyślne prowizorki oświetleniowe

Postprzez cieszyn » 13 maja 2009, 23:46

Co do przenoszenia zdjec, to napisalem przeciez czyje one sa niemniej jednak skoro uwazasz, ze zle zrobilem tak je przenoszac, to nastepnym razem zapytam sie o zgode przed taka akcja.
O zgodę trzeba chyba zapytać każdego - tu nie chodzi o mnie. Poza tym zobacz, chyba nie chciałbybyś, żeby ktoś wsadził twoje foty rozebranej przed remontem trumienki do działu Dewastacje ;) :lol: :?: Do tego może doprowadzić nadmierne rozdrobnienie danego tematu na jemu podobne


Jesli admini uznaja temat za zbedny, to prosze o wychrzanienie go w smietnik
rad bym poznał ich zdanie, bo wg mnie, Twój nowy wątek jest zbyt drobiazgowy, te wątki, co już są, są wystarczające
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bezmyślne prowizorki oświetleniowe

Postprzez DocBrown » 13 maja 2009, 23:50

Niech zdecyduja co z tym tematem :)
Co do rozmontowanej trumienki, to chyba nikt by tego do dewastacji nie dał, bo przecież w temacie napisałem, że ją ramontuje, pozattym chyba każdy by sie domyślił po co jest rozmontowana.
DocBrown
 

Re: Bezmyślne prowizorki oświetleniowe

Postprzez mateusz » 14 maja 2009, 16:01

Z tych zdjęć najbardziej odpowiada mi ta kwadratówka. Reszta to rzeczywiście prowizorki ,ale swoją drogą - wytrzymała musi być ta przewieszka ,żeby utrzymać kwadratówkę.
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5011
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Następna strona

Powrót do Oświetlenie uliczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości