[Whites86] moja mała kolekcja lamp - od tego się zaczęło!

Re: [Whites86] moja mała kolekcja lamp - od tego się zaczęło!

Postprzez litak1 » 23 maja 2013, 20:05

No co tu dużo mówić Adamie dla nas to piękny widok, szkoda że nie masz tych oprawek, ale wtedy pewnie znów miejsca brakowałoby. Myślałem że LRF1000 jest duża (bo jest) ale ta żarówa 10kW to dopiero banieczka :D :D
Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego. Na tym forum łączymy teorię z praktyką. Nic nie działa i nikt nie wie dlaczego. ;)
Avatar użytkownika
litak1
 
Posty: 2058
Zdjęcia: 259
Dołączył(a): 25 września 2011, 22:52
Lokalizacja: Wadowice

Re: [Whites86] moja mała kolekcja lamp - od tego się zaczęło!

Postprzez Whites86 » 23 maja 2013, 20:06

litak1 napisał(a):No co tu dużo mówić Adamie dla nas to piękny widok, szkoda że nie masz tych oprawek, ale wtedy pewnie znów miejsca brakowałoby. Myślałem że LRF1000 jest duża (bo jest) ale ta żarówa 10kW to dopiero banieczka :D :D

w planach jest dorobienie kolejnych 3 połek ale na chwile obecną nie ma to sensu bo i tak nie mam jak ustawić tych lamp wlasnie z powodu braku E40 :roll:
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Whites86] moja mała kolekcja lamp - od tego się zaczęło!

Postprzez JeD » 23 maja 2013, 20:07

Naprawdę szacun, pewnie już dogoniłeś KaszL-a, jest piękna, teraz jakieś oświetlenie by się przydało ;) by to podświetlało
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [Whites86] moja mała kolekcja lamp - od tego się zaczęło!

Postprzez Whites86 » 23 maja 2013, 20:22

XXXJeDXXXX napisał(a):Naprawdę szacun, pewnie już dogoniłeś KaszL-a, jest piękna, teraz jakieś oświetlenie by się przydało ;) by to podświetlało

jeszcze sporo mi brakuje by go dogonić, 2 sprawa kaszel ma więcej fajniejszych unikatów ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Whites86] moja mała kolekcja lamp - od tego się zaczęło!

Postprzez Whites86 » 10 sierpnia 2013, 16:31

conieco oprawek przybylo wiec mala aktualizacja części mojej kolekcji która jest widoczna

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Whites86] moja mała kolekcja lamp - od tego się zaczęło!

Postprzez lumix26 » 10 sierpnia 2013, 20:12

Co tu dużo mówić piękna kolekcja - a teraz spraw nam wielką radość poprzez odpalenie wszystkich lampek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Avatar użytkownika
lumix26
 
Posty: 9282
Zdjęcia: 3827
Dołączył(a): 23 stycznia 2012, 20:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [Whites86] moja mała kolekcja lamp - od tego się zaczęło!

Postprzez JeD » 10 sierpnia 2013, 20:14

Ile do Kaszla brakuje ? :)
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [Whites86] moja mała kolekcja lamp - od tego się zaczęło!

Postprzez Whites86 » 10 sierpnia 2013, 20:19

XXXJeDXXXX napisał(a):Ile do Kaszla brakuje ? :)

ciężko stwierdzić przestałem już robić spis bo zacząłem się w tym gubić wiec już nawet nie wiem ile tego mam , Kaszel ma z pewnością dużo więcej bo zbiera tez takie których ja nie zbieram , np. Mh 2 stronnie trzonkowane , czy wszelakie HBO XBO itp., ma sporo tez mega unikatów no ale przekroczyłem już mase krytyczna by to wszystko zliczyć i spamiętać , ba nawet ostatnio znalazłem pare lamp które lezaly u mnie tak długo ze zapomniałem o nich totalnie ze jak je zobaczyłem to az się zdziwiłem ze cos takiego w ogóle mam :oops: :mrgreen:
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Whites86] moja mała kolekcja lamp - od tego się zaczęło!

Postprzez JeD » 10 sierpnia 2013, 20:20

Whites86 napisał(a):
XXXJeDXXXX napisał(a):Ile do Kaszla brakuje ? :)

ciężko stwierdzić przestałem już robić spis bo zacząłem się w tym gubić wiec już nawet nie wiem ile tego mam , Kaszel ma z pewnością dużo więcej bo zbiera tez takie których ja nie zbieram , np. Mh 2 stronnie trzonkowane , czy wszelakie HBO XBO itp., ma sporo tez mega unikatów no ale przekroczyłem już mase krytyczna by to wszystko zliczyć i spamiętać , ba nawet ostatnio znalazłem pare lamp które lezaly u mnie tak długo ze zapomniałem o nich totalnie ze jak je zobaczyłem to az się zdziwiłem ze cos takiego w ogóle mam :oops: :mrgreen:


Czekamy na podświetlenie, tylko zazdrościć. Siąść przy klimie włączyć LR-a i diody co będą i się delektować :D
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [Whites86] moja mała kolekcja lamp - od tego się zaczęło!

Postprzez famabud » 13 sierpnia 2013, 09:28

Teraz pora zakładać instalację alarmową i drzwi antywłamaniowe. ;)
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9296
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Whites86

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości