D.W. "Górnik" Zawoja

Sposoby oświetlenia budynków. Dyskusje na temat opraw i źródeł światła stosowanych w oświetleniu wewnętrznym budynków

Re: D.W. "Górnik" Zawoja

Postprzez Beton » 12 lutego 2016, 12:35

JeD napisał(a):Drewniane OR? To wygląda jak jakaś tania sklejka która zaraz by miała się oderwać. Ja bym z nich zrobił sobie piniaty. :)


Możliwe, no to uściślam: prawdopodobnie ze sklejki :). Wilgoć też robi swoje, widać, że zaczynają się od niej rozpadać.
Avatar użytkownika
Beton
 
Posty: 2103
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 12 kwietnia 2008, 12:15
Lokalizacja: Katowice/Puławy

Re: D.W. "Górnik" Zawoja

Postprzez jacekk » 12 lutego 2016, 15:44

JeD napisał(a):Drewniane OR? To wygląda jak jakaś tania sklejka która zaraz by miała się oderwać. Ja bym z nich zrobił sobie piniaty. :)



Ale sklejka na 99,8% lotnicza. W tamtych czasach była o wiele bardziej popularna, bo w użyciu w lotnictwie i przy naprawach starszych szybowców itd, ponadto była rozprowadzana po modelarniach jako podstawowy materiał. Dzis tylko modelarstwo w zasadzie ja wykorzystuje w pierwotnym zastosowaniu. Dla zainteresowanych napisze że była nawet sklejka 0,3 mm grubości składająca się z trzech warstw :o
Nie lubię sody.
Avatar użytkownika
jacekk
 
Posty: 1343
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 19 czerwca 2014, 22:12
Lokalizacja: Lubelskie

Re: D.W. "Górnik" Zawoja

Postprzez Luk » 13 lutego 2016, 12:45

Bardzo fajne, klimatyczne zdjęcia. Można się przez chwilę poczuć tak, jak w Prypeci. A najlepsza jest oprawa Polam-Wieliczka z kloszami od plafonier typu "P" :)
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Poprzednia strona

Powrót do Oświetlenie wewnętrzne budynków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron