Modernizacja oświetlenia kotłowni

oświetlenie wnętrz mieszkalnych

Re: Modernizacja oświetlenia kotłowni

Postprzez Gismot » 31 lipca 2020, 20:15

Uwielbiam takie klimaty, super wyszło :)
Avatar użytkownika
Gismot
 
Posty: 876
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 26 maja 2014, 20:10
Lokalizacja: Głogów\Zielona Góra

Re: Modernizacja oświetlenia kotłowni

Postprzez MRP200 » 1 sierpnia 2020, 21:56

Byłem, widziałem. Kotłownię oczywiście, bo łazienka przy kotłowni była jeszcze w budowie.
MRP200
Moderator
 
Posty: 4279
Zdjęcia: 639
Dołączył(a): 21 września 2009, 07:25
Lokalizacja: PWA / Kostrzyn Wlkp

Re: Modernizacja oświetlenia kotłowni

Postprzez mateusz » 2 sierpnia 2020, 18:41

Jestem pod ogromnym wrażeniem zwłaszcza tej łazienki bo wygląda jak nówka zrobiona w PRLu i to w bogatszym standardzie :) Widzę, że nawet umywalka i bateria jest "z epoki" Klimat niesamowity Od razu mi się czasy szkolne przypomniały jak zobaczyłem te baterie z takimi kurkami... . Czy te płytki są z odzysku czy można takie jeszcze dostać gdzieś :?: Świetna robota. Podwójne gniazdko w kotłowni w czarnym kolorze to już chyba współczesny wyrób OSPELa ale też świetnie pasuje do tych oryginalnych, przekręcanych.
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5005
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Modernizacja oświetlenia kotłowni

Postprzez Whites86 » 2 sierpnia 2020, 22:42

mateusz napisał(a):Jestem pod ogromnym wrażeniem zwłaszcza tej łazienki bo wygląda jak nówka zrobiona w PRLu i to w bogatszym standardzie :) Widzę, że nawet umywalka i bateria jest "z epoki" Klimat niesamowity Od razu mi się czasy szkolne przypomniały jak zobaczyłem te baterie z takimi kurkami... . Czy te płytki są z odzysku czy można takie jeszcze dostać gdzieś :?: Świetna robota. Podwójne gniazdko w kotłowni w czarnym kolorze to już chyba współczesny wyrób OSPELa ale też świetnie pasuje do tych oryginalnych, przekręcanych.

takich kafli nie produkuje się od dawna, moje były z 80 i 86 roku , wszystko nowe nigdy nie uzyte, na OLXie duzo ludzi wystawia takie reczy, mozna trafic za smieszne pieniadze, dlatego podliczylem caly koszt, i ta łazienka wyszla mnie dosłownie 1000zł jako że jest to łazienka techniczna i miesci sie bezposrednio w kotłowni, to pomyslalem ze dlaczego by nie zrobic ją wlasnie w takim stylu
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia strona

Powrót do Mieszkania i domy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości